Burberry Classic: Erkek ve Kadın Parfüm Modellerinde İndirimli Fiyat

Burberry kokuları kalıcı ve günlük kullanım için çok uygun ürünlerdir. Galeri

Burberry, 1856 yılında, İngiltere'de Thomas Burberry tarafından kurulmuş, dünyaca ünlü bir giyim ve moda markasıdır. Markanın ürün koleksiyonları arasında, erkek, kadın ve çocuklar için hazırlanan giyim ürünleri, ayakkabı, çanta gibi aksesuarlar, makyaj ve kozmetik malzemeleri ve parfümeri ürünleri hazırlamaktadır. Markanın ilk akla gelen ve en fazla bilinen ürünleri şüphesiz, ekose desenli modelleridir. Firmanın kendine has ekose modelleri marka adına kayıtlı ve tescillidir. Markayla özdeşleşen bu desen, dünya çapında hemen herkes tarafından tanınan özellikler taşımaktadır. Firma aynı zamanda trençkotlarıyla da tanınmaktadır. Marka, tekstil markaları arasında, en dayanıklı en şık modelleri üretmektedir denilebilir.

Burberry Markası ve Markanın Parfüm Çeşitleri

Burberry, giyim ürünlerinde olduğu kadar, kozmetik ve koku ürünlerinde de başarılı bir markadır. Firmanın kokuları dünya çapında tanınmış, beğenilen ürünlerdir. Parfüm ürünleri olarak İlk akla gelen ve beğenilen koku, Burberry Classic adlı parfümdür. Bu ürünün hanımlar ve erkekler için hazırlanmış iki çeşidi bulunmaktadır. Burberry Classic kadın, şeftali, kayısı, frenk üzümü ve kadife çiçeği içermektedir. Meyve kokuları ağırlıklı olan esans, hem ışıltılı, hem etkileyici olmakla birlikte, aynı zamanda sade olan bir kokudur. Bu nedenle, özellikle, günlük kullanım için uygundur. Burberry Classic erkek parfümü ise, lavanta ve nane özleri, kehribar, sandal ağacı gibi bitkisel ürünlerden oluşmaktadır. Parfümün kokusu erkeksi bir hava yaymaktadır. Koku özleri itibariyle günlük kullanıma çok uygun bir parfümdür. Markanın koku ürünleri, kalıcı özellikleri olan, etkili ürünlerdir. Burberry'nin diğer ürünleri ise, Weekend, Brit, Summer, Brit Sheer, The Beat adlı kokulardır. Birkaç sezondur satışa sunulan London adlı koku ise özellikle çok beğenilmektedir. London, bir metropol olan Londra'nın tempolu ve enerjik özelliğini yansıtmaktadır. Bu nedenle, özellikle şehir yaşamı ve iş hayatı için son derece uygun bir esanstır. Kokunun içeriğinde, hanımeli, İngiliz gülü, yasemin gibi birçok çiçek özleri bulunmaktadır.

Ürün Alışverişi Seçenekleri ve Online Ürün Alımı Tavsiyeleri

Burberry markası, çeşitli ürün çizgilerinde koleksiyonlar hazırlamaktadır. Klasik çizgisi dışında, Psorsum, Brit ve Sport gibi çizgileri bulunan markanın ülkemizde, büyük şehirlerimizde mağazası bulunmaktadır. Dünya çapında üne sahip olan markanın, dünyanın hemen hemen her kıtasında, birçok ülkesinde mağazaları bulunmaktadır. Online alışveriş yaparak marka ürünlerini almak da mümkündür. Özellikle kozmetik malzemeleri için ülkemizde satış yapan ve uygun fiyatlarıyla dikkat çeken sanal mağazalar tercih edilebilir. Balerin Kozmetik, Luxybox, Vanilya Club ve Zidaya adlı mağazalardan çok uygun rakamlara ve taksitli ödeme seçeneklerinden yararlanarak alışveriş yapabiliriz. Ürünler özel ambalajlarında gönderilmekte ve adrese faturalı şekilde teslim edilmektedir. Markanın kozmetik ürünleri ve kokuları kozmetik mağazalarından ve parfümeri depolarından ve alışveriş marketlerinden de alınabilir Fakat sanal mağazalar genellikle daha uygun fiyatlı ürün satışı yapmaktadır. Gerek gece için, gerekse günlük yaşamda tercih edilebilecek parfümler, bakımlı olmayı seven erkek ve hanımlar için son derece uygundur.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Luxybox
  • Zidaya
  • Vanilya Club
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları