Buderus Kombi: Bütün Kombi Modellerinde İndirimli Online Fiyatlar

BUDERUS KOMBİLER Galeri

280 yıl önce kurulan Buderus Kombi şu anda yaklaşık 50 ülkede hizmet vermektedir. "Isıtma Bizim İşimiz" sloganıyla yola çıkan şirket 1989 yılından beri Isısan Isıtma ve Klima A.Ş. çatısı altında Türkiye'de hizmet vermekte ve müşterilerine uygun fiyatlar sunan aynı zamanda üstün alman teknolojisi ile en düşük yakıt tüketimi olan kombileri üretmektedir. 600'ü aşkın bayi ve 900'e yakın servis elemanları ile kaliteli hizmet ağına sahip olan şirket, çevre dostu birçok farklı modelleri ile de müşterilerinin ihtiyaçlarına göre ürünler üretmektedir.

Herkese Uygun Bir Buderus Kombi Vardır

Enerji maliyetlerinin sürekli arttığı günümüzde, enerji tasarrufu sunan cihazları kullanmak adeta zorunlu hale gelmiştir. Bunun yanında insanlar cihazlarının uzun ömürlü olmasını ve kaliteli hizmet beklemektedirler. Buderus sizlere bu ihtiyaçlarınız karşılaybilecek konvansiyonel ve yoğuşmalı olmak üzere 2 ana çerçevede toplam 6 farklı model ürün ile tercih imkanı sunmaktadır. Ürünler yüzde 93 ile yüzde 107 arasında yakıt tasarrufu yapmaktadır. Buderus rakiplerine göre elektrik sarfiyatı çok düşük olan kombiler, yüksek kaliteli özel kaplamalı bakır eşanjörler sayesinde rakiplerinden çok daha uzun ömürlüdür. Herhangi bir sıkıntı çıkması durumunda kombinin üzerinde bulunan ekran sayesinde, size arızanın ne olduğunu gösterir ve birçok sorunu servisi bile çağırmadan kolaylıkla tek başına halletmenizi sağlar. Soft start özelliği sayesinde patlama sesi duymadan sessizce çalışmaya başlar. Pompanın sıkışmasını engelleyen Anti-Blokaj Sistemi, tesisattaki suyun donmasını engelleyen Donma Koruması Özelliği, tesisattaki suyun sıcaklığını ve hızını ölçen Sensörler ile baca sensörü, akış kontrol sensörü gibi farklı güvenlik sistemleri ile size tam emniyetli bir kullanım imkanı sunmaktadır. Şirket ürünlerine 2 yıl garanti süresi vermektedir. Sizde uygun fiyat ve ödeme koşulları ile kaliteli ve güvenlikli bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Buderus Kombilere İndirimli Fiyatlarla Hemen Sahip Olun

Buderus Kombilere şimdi Hızlıal sitesinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik internet sitesi Buderus markalı ürünlerin kargo masraflarını kendisi karşılıyor. Ürün elinize ulaştığında tek yapmanız geren en yakın servisi arayıp kurulumu yaptırmak ve garanti belgenizi servis elemanlarından almak olacaktır. Eğer internet sitesinden ürünler hakkında bilgi almak isterseniz mail atma imkanınız da mevcut. Müşteri hizmetleri tarafından sizlere en hızlı şekilde cevap verilecektir. Eğer ürünü herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz adınıza düzenlemiş faturayla birlikte, ürünün size teslim edildiği tarihten itibaren 8 iş gününde herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadan ürünü iade edebiliyor ve iade işleminiz den sonra ödediğiniz bedel 2 ila 7 iş günü içerisinde tekrar hesabınıza yatırılmaktadır. Ayrıca satın aldığınız ürünün takibini gene internet sitesi üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. İnternet sitesi 3-D Secure güvenlik sistemi ile müşterilerine güvenli alışveriş imkanı sunmaktadır. Ayrıca kredi kartlarına taksit seçenekleri ile bütçenizi sarsmadan rahat ödeme imkanları ile kaliteli, hesaplı, uzun ömürlü ve çevre dostu kombinize siz de sahip olabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları