Brillant Perde Modelleri: En Son Modellerde İndirimler

Brillant Perde Modelleri: En Son Modellerde İndirimler Galeri

1960' yıllarda Ankara' da Nurettin Baydemir tarafından açılan mefruşat dükkanıyla, sektöre ilk adım atılmıştır. O zamanlar küçük bir mefruşat mağazası iken 1971 yılında babadan oğula geçerek büyüyen "Baydemirler Grubu" kurulmuştur. Günümüzde yaklaşık 4500 kişinin çalıştığı, en son teknoloji ile üretimini sağlayan 65' ten fazla ülkeye ihracaat yapan bir firma haline gelmiştir. "Brillant" markasıyla perde ve ev tekstili üretiminde dünya devi olmuş adından söz ettiren bir firma özelliği kazanmıştır.

Ev Dekorasyonunun Önemli Bir Parçasıdır

Hiç kuşkusuz hepimiz yaşam alanlarımızın iyi dekore edilmiş olmasını isteriz. Bunun için halılar, mobilyalar, duvar rengi, birbiriyle uyum içinde olacak şekilde dizayn edilir. Perdeler ise, bu uyumun tamamlayıcısıdır. Mekanda ilk göze çarpanda perdeler değil midir? Perde seçiminde, birbirinden farklı özellikte ve birbirinden şık modeller arasında kararsız kalabilmekteyiz. Günümüzde her alana ve her tarza uygun perde bulmak mümkün. Yeterki siz karar verin.

Son Modeller

Farklı tasarımlarıyla her mekanı düşünen Brillant, ev, ofis, işletme gibi her alanda mekanınıza kaliteyi ve şıklığı sunmak için tek isim olmaya devam ediyor. Brillant Perde Modelleri'nin zerafet ve şıklıkla yarışan tül perde modelleri, stor perde modelleri, zebra perdeleri, ip perde modelleri son yıllarda en fazla tutulan modeller arasında olup en fazla satış oranını yakalamıştır. Brillant ile her zevke hitap eden birbirinden farklı model ve çeşitlerle yaşadığınız alanı yenilemenin tam vakti. Tül perdeler, ister klasik ister modern olsun tüm mekanların vazgeçilmesi arasındadır. Bu perdelerde tül tek başına kullanılabileceği gibi farklı kumaşlarlada kombine edilebilir. Stor perdeler, ihtiyacanıza uygun kumaşlardan yapılarak sizlere yaşanabilir alanlar sunar. Işık geçirmeyen karartma kumaşlardan, transparan tül, güneşi filtre eden screen kumaşlardan, polyester, pamuk, akrilik, kir tutmayan yıkanması kolay kumaşlardan size en uygun olanı seçebilirsiniz. Stor perdelerde mekanizma sistemi olarak yaylı manuel, zincirli mekanik sistem, uzaktan kumandalı sistemler kullanılmaktadır. Zebra perdeler, zebra derisi deseninden esinlenerek üretilmeye başlamış ve bu ismi almıştır. Çift amaçlı kullanım sağlayan zebra perdeler, hem güneşlik hemde tül perde görevini üstlenenmiştir, kullanıldığı mekana zenginlik ve konfor katan Zebra perde, stor perde gibi zincir kumanda ile kontrol edilir. Eviniz ve ofisiniz için ideal bir perde çeşididir.İp perdeler, son derece dekoratif görünümlü, geniş renk seçenekleriyle her alana uyum sağlayabilecek tarzınızı yansıtacak özellikte perdelerdir.

Kaçırılmayacak İndirimler Sizleri Beliyor!

Yaşadığınız alanı süsleyen hayalinizdeki perdelere sahip olmak artık çok kolay. Sizde Brillant mağazalarına uğrayın ve göz kamaştırıcı perdelere kredi kartına +8 taksit ve 4 aya varan taksit erteleme seçenekleri ile sahip olun. Her mekana ve her zevke uygun perde modelleri ve çeşitleri bir tık ile karşınızda. Sizde tarzınızı konuşturacak yaşadığınız alana değer katacak birbirinden seçkin perde modellerini firmanın kendi internet sitesinde bulabilirsiniz ayrıca sitenin e-shop mağazasından dilediğiniz ürünü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları