Bridge Restaurant: İndirimli Yemek Fiyatları Online Fırsat Sitelerinde

Bridge Restaurant İstanbul Boğaz manzarası ile Nakkaştepe'de Galeri

Adını İngilizce'de köprü anlamına gelen “bridge” kelimesinden alıyor. Bridge restaurant İstanbul boğaz köprüsü manzarasına sahip konumu ve iddialı konseptleri ile bir restorandan daha fazlası denilebilir. İstanbul Nakkaş Tepe sırtlarındaki restoran şehir hayatı ve beton yığınlarından sıkılmış olanların eşsiz bir İstanbul manzarası eşliğinde şehrin gürültüsünden ve kasvetinden uzak damak zevklerine hitap eden menülerinden yararlanmak isteyenler arasında tercih edilen bir mekân. Bünyesinde barındırdığı farklı konseptlerle ki bunlar arasında; balo salonu, cafe, nakky clup ve sun gate (güneş kapısı) adında her biri farklı alternatifler sunan hizmetler bulunmakta. Bu sebeple bir restorandan daha fazlası demek daha doğru olur. Eşsiz manzarası ile İstanbul’un gözde mekânları arasında yerini almaktadır.

Bridge Restaurant Hizmetleri ve Farklı Konsepleri

Bridge Restaurant Hizmetleri ve Farklı Konsepleri

Bir restoranda aranan özelliklerin daha fazlasına sahip olan Bridge Restaurant, yemek hususunda lezzetin dışında diğer olanakları da bünyesi altında bulundurma çabasındadır. Sayamayacağımız birçok çeşit ile restoran hizmetini en iyi şekilde yerine getirmeyi ilke edinip müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Şehirden biraz uzak, zengin içecek ve müthiş köprü manzaralı Bridge Cafe'de hoş vakit geçirip biraz olsun stresten uzak sınırsız internet servisi ile teknolojiye yakın bir ortam sunan hizmeti ile konuklarını ağırlamayı bekliyor. Bu sayede sizler de içeceğinizi yudumlarken online işlerinize devam edebilirsiniz. İlham verici havası ve dekoru göz ardı edilir gibi değil. Konuklarına balo salonu hizmeti de sunmakta olan Bridge restaurant, toplantı, eğlence ve daha birçok çeşitli toplu organizasyonlara da ev sahipliği yapmakta. Şık tasarımlı ve göz alıcı dekoru ile geniş, ferah bir atmosferi konuklarının beğenisine sunuyor. Müzik, dans, eğlence arayanlar da unutulmuş değil. Farklı havası ve çok çeşitli evrensel müzik anlayışını benimseyen ilkesi ile misafirlerini eğlencenin doruklarına ulaştıracak kaliteli hizmeti vermekten geri adım atmıyor. Herkese uygun eğlence anlayışına ve popüler karaoke partilerine de olanak sağlamakta. Güneş kapısı anlamına gelen sun gate adlı konsepti ile farklı olanaklara imkân sağlayan bridge güneş kapısı, gün batımında güneşin vedasını izlemek ve manzaranın keyfi altında birbirinden leziz lezzetlerin tadına bakmak isteyenlere hitap ediyor. Ayrıca haftanın belirli günleri farklı etkinliklere imzasını atmaktan kaçınmıyor. Cumartesi kahvaltıları olsun, fasıllı muhabbet etkinliği olsun, akustik gitar eşliğinde canlı müzik keyfi olsun ve daha birçok sürprizleri ile konuklarını şaşırtmaya devam ediyor. Bu hizmetlerin yanı sıra sun gate de iş toplantılarınızı ve seminerlerinizi düzenleyip davetlilerinize farklı bir atmosferde unutulmaz dakikalar yaşamanıza olanak sağlamakta.

Birdge Online Ulaşım ve Rezervasyon Hizmetleri

Şık tasarımlı bridgerestaurant.com.tr internet adresinden iletişim ve ulaşım bilgilerine sahip olabilirsiniz. Ayrıca sitelerinde düzenlemekte oldukları çeşitli etkinliklere ve duyurulara da yer vermektedirler. Böylece sizler de haberdar olup yararlanmak isterseniz, etkinlik günlerini takip edip iletişime geçebilirsiniz. Bahsettiğimiz manzarasına dair resimler de mevcut sitede, göz atarak ne demek istediğimizi daha iyi anlayabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları