Braun Saç Maşası: İndirimli Fiyatlar, Kullanıcı Rehberi ve Yorumları

Braun Saç Maşası: İndirimli Fiyatlar, Kullanıcı Rehberi ve Yorumları Galeri

Tarih boyunca kadınlar güzellik uğruna saçlarıyla uğraşıp durdular. Kah düz, kah dalgalı, kah kıvırcık, her yeni günü kendilerine iyi hissettirecek bir modelle süslemekten asla vazgeçmediler. Ne şans ki günümüzde üretilen şekillendirici cihazlar ile hem daha az zaman harcayıp, hem de daha az maaliyetli bir güzelliğe kavuşmak mümkün. İşte bu ürünleri üreten markaların en popüler olanlarından biri de Alman teknoloji devi olan Braun.

Braun Saç Maşası Çeşitleri ve Özelikleri

Braun Saç Maşası Çeşitleri ve Özelikleri

Mükemmel görünmek için elimizden gelen her yolu deneyeceğimiz su götürmez bir gerçek. İşte bu mükemmelliyet arayışında Braun saç maşası gibi ürünler en önemli yardımcılarımız aslında. Sayelerinde, kuaförde yapılmışcasına hacimli, parlak, hareketli ve en önemlisi de doğal görünen bukleler yapabiliyoruz. Üstelik kendi saç tipinize, uzun ya da kısa oluşuna, buklelerin ince ya da kalın görünmesine kadar her türlü istek ve ihtiyacınız için farklı alternatiflere sahipler. Sırf maşalarla değil, düzleştirici ürünleriyle de oldukça dikkat çekiyorlar ki bu ürünlerle dahi basit bukleleri yapabilmeniz mümkün. Temelinde bu grupta iki ayrı ürüne sahipler. İlki eşsiz iontec teknolisine sahip Satin Hair 7 Iontec. Tamamen canlı ve parlak görünümlü saçların hevesiyle üretilmiş bu teknolojide amaç, yumuşaklığı ve parlaklığı size ve buklelerinize geri döndürmek. Kategorinin ikinci ürünü ise aynı teknolojiye ek olarak renk koruma özelliği de sağlayan ve boyanın canlı, sağlıklı görünümünü bozmayıp, yıpratmayan: Satin Hair 7 Colour. Boyalı saçların daha çok ve kolay yıprandığını bilmeyen yoktur. İşte bu yıpranmayı en aza indirerek ve renk solmasını iddia ettiği gibi %50’ ye varan oranlarda düşürerek, aşırı kurumuş görüntüye izin vermeyen bir ürün tasarlamışlar. Bukle maşası olarak pazara sunulmuş bu iki aletin haricinde Satin Hair 5 adlı düzleştirici ürünü de bukle yapmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bir diğer alternatif olaraksa yine ion teknolojisine sahip fırçasıyla hem tararken şekil verebilir, doğal bukleler yapabilir hem de aynı anda parlak ve yumuşak bir görünüm elde edebilirsiniz. Braun’un en iddialı olduğu konulardan bir diğeri de, kırılma ve kurumalara engel olmasının yanı sıra, antistatik şekillendirmeyle kıvrımları daha belirgin ve canlı kıldıkları yönünde. Üstelik nem oranını sürekli dengede tutarak. Ürünlerin özelliklerine gelecek olursak 135-185 derece aralığında sağlıklı şekillendirme sağlayan hassas ısı ayarından, uçların kuru görüntüsünü engelleyen seramik silindir yapısından, nemi geri kazandıran saten iyon teknolojiisinden ve küçük bukleler için düşünülmüş ince silindirden bahsetmemek olmaz.

Braun Saç Maşası Fiyatları, Kullanıcı Yorumları ve Online Alışveriş

Braun’un tüm ürünleri gibi bukle maşalarını da kendi ünvanlarıyla sahip oldukları internet sitesinden inceleyebilir, hatta sipariş dahi verebilirsiniz. Kadın forumlarının bir çoğunda ürünlerle ilgili daha önce kullanmış olan kişilerin yorumlarını, diğer markalara ait ürünlerle kıyaslamalarını okuyabileceğiniz gibi, Teknosa, Hızlıal, Webdenal ve Darty tarzı online alışveriş sitelerinden de yine yorumlara ulaşabilir, sonrasındaysa beğendiğiniz ürünü çeşitli indirim ve taksit imkanlarıyla satın alabilirsiniz. Yine Evkur, Gold, Teknosa gibi firmaların gerek mağazalarından, gerekse de internet sitelerinden siparişinizi verebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Braun
  • Darty
  • WebdenAl
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları