Bozcaada Turları: Ucuz Tatil Seçenekleri İçin Online Erken Rezervasyon

Bozcaada Galeri

Türkiye coğrafi konumu itibari ile yaz aylarında turizm merkezleri, kış aylarında da kayak merkezleri ile tatilcilere her türlü imkanı sunmaktadır. Birçok tur ve seyahat firması da yılın her döneminde yurt içi ve yurt dışı misafirlerine indirimli online erken rezervasyon fırsatları ile Türkiye'nin tarihi mekanlarını ve turizm merkezlerini gezme fırsatı sunmaktadırlar. Bam Tur, Jolly Tur, Ets Tur, Pronto Tur, Tiamo Tur, İcem Tur gibi şirketler yurt içi ve yurt dışı gezi programı yapan müşterilerine indirimli online erken rezervasyon fırsatları ile ekonomik ve uygun fiyata gezi ve konaklama imkanı sağlamaktadırlar. İndirim fırsatı sunan firmaların siteleri ya da internet üzerinden yayın yapan tatil siteleri ziyaret edilerek bu fırsatlardan yararlanılabilmektedir. Bu tür firma ya da online hizmet veren siteler üzerinden Türkiye içinde Kapadokya turları ile Peri Bacalarını, Selçuk Efes turları ile dünyanın en büyük antik kenti Efes’i, Mavi Yolculuk ile Ege ya da Akdeniz koylarını, Uludağ ve Kartalkaya gezileri ile kayak merkezlerini, Çanakkale turları ile tarihin yazıldığı toprakları ve Bozcaada turları ile muhteşem bir adayı ziyaret edebilirsiniz. Yurt dışında ise Orta Avrupa turu ile Budapeşte, Viyana ve Prag'ı, İtalya turu ile Milano, Venedik, Floransa, Roma ve Napoli'yi, Uzakdoğu seyahat programı ile Bangkok, Pattaya, Hong Kong, Singapur gibi birçok eğlence ve tarihi mekana sahip büyük kentleri ziyaret edebilirsiniz.

Erken Rezervasyon Fırsatları İle Bozcaada Turları

Erken Rezervasyon Fırsatları İle Bozcaada Turları

Çanakkale iline bağlı Türkiye'nin 3. büyük adası olan Bozcaada Çanakkale Boğazı'ndaki stratejik konumu nedeni ile antik çağlardan itibaren birçok devletin istilasına uğramıştır. Günümüzde tatilciler için bir turizm merkezi olan adaya günübirlik yapılan turlar ile birçok tarihi miras ziyaret edilebilmektedir. Fenikeliler, Cenevizliler, Venedikliler tarafından kullanılan Bozcaada Kalesi günümüzdeki görünümüne Fatih Sultan Mehmet dönemindeki tadilat sonrasında kavuşmuştur. Tarihi kalıntılara ev sahipliği yapan kalenin içinde Etnografya Sergisi ve Açık Hava Müzesi ziyaretçilerine hizmet vermektedir. Ayrıca adada bulunan Dilek Mağarası eşliğinde Ayazma Manastırı, günbatımının büyüleyici manzarası eşliğinde Rüzgar Gülleri, adanın en yüksek noktası olan Göztepe, ihtişamlı görüntüsü ile Bozcaada Kalesi ve adanın geçmişine ait izlerin sergilendiği Müze ziyaret edilecek yerler olarak ön plana çıkmaktadır. Ada ziyaretlerinde günübirlik tur ya da uzun konaklama hizmeti alacak olan misafirlere birçok internet sitesi tarafından indirimli online erken rezervasyon fırsatları sunulmaktadır. İndirimli fırsatlar ile Bozcaada turlarına katılarak Ayazma, Sulubahçe ve Habbele plajlarında denizin ve kumun keyfini sürebilir ayrıca Eylül ayının ilk haftası düzenlenen "Bağbozumu" şenliklerine katılarak farklı eğlencelere kucak açabilirsiniz.

Yurt İçi ve Yurt Dışı Turlarda Erken Rezervasyon Fırsatları

Tatil ya da gezi planı yapan tatilcilere ekonomik ve indirimli fiyatlar ile hizmet veren gezisitesi.com, gezinomi.com, tatil.com, otel.com ve bavul.com gibi siteler üzerinden hem tur hem seyahat hem de konaklama hizmetleri indirimli online erken rezervasyon fırsatları ile alınabilmektedir. Bu tür siteler aynı zamanda müşterilerine 12 aya varan taksit imkanları da sağlayarak yardımcı olmaktadırlar.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Bavul.com
  • Tatil.com
  • Otel.com
  • Gezinomi
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları