Boyunluk: Tesettür Boyunluk Modellerinden Online Fiyat Fırsatları

Boyunluk: Tesettür Boyunluk Modellerinden Online Fiyat Fırsatları Galeri

Tesettürün son dönemlerde vazgeçilmez bir parçası olan ürünlerden biride boyunluktur. Kolluklar gibi sadece bir bölgeyi kapatarak istediğiniz açıklıktaki ürünleri tesettüre uygunluk içerisinde giymemizi sağlamaktadırlar. Üst üste muhtelif ürünleri sadece belli bölgeleri kapatsın diye giymek özelliklede yaz aylarında bunaltıcı ve sıkıntı verici bir hale gelebilmektedir. Bu açıdan bakıldığında sadece boynu veya kolu kapatan pratik ürünler kat kat giyinme sorununu ortadan kaldırabilmektedir. Yetim kol dediğimiz dirsekte biten giysiler ya da geniş kesinli kol ağızlarından kolların görünmemesini sağlayan kollukların akabinde boyun bölgesini kapatan başınızdan geçirmenize bile gerek kalmayan yandan çıtçıtlı pratik boyun kapatan ürünler üretilmiştir.

Tesettürde Tamamlayıcı Ürünler

Tesettürde de uyum, giyinmenin önemli bir parçası halindedir. Bu sebeple bütünleyici ürünler ayrı bir önem kazanmaktadır. Yakası geniş ya da dekolte ürünler giyildiğinde eşarp kapatıcı özelliğini tam olarak yansıtamamaktadır. Takılan bir boyunluk sayesinde sadece o bölgeyi kapatarak pratik bir bütünleme ve örtme şekli gerçekleştirebiliriz. Bone, kolluk gibi ürünler tesettürün sadece tamamlayıcı ürünleridir. Özellikle eşarp mağazalarında bulunması daha kolaydır. Penye ağırlıklı üretilen bu ürünleri istediğin kumaş ve penye çeşitleriyle evde yapabilmekte mümkündür. Eskimiş ya da küçülmüş penyelerinizin sadece kol kısımlarını kesip kullanabilirsiniz. Düz penye üst giysilerinizin boyun kısımlarını da aynı şekilde birkaç ufak düzeltmeyle boyunluk haline getirebilirsiniz. Eşarpların örtüş şekline göre kimi zaman boyun bölgesi açıkta kalabilmektedir. Bunun için sadece omuzları kapatan boyunluklar gayet kullanışlı ve kurtarıcı bir niteliktedir. Yandan çıtçıtlı olanları eşarbı hiç bozmadan sonradan rahatça çıkarılıp takılabilecek nitelikte olması da ayrı bir rahatlıktır. Renk atmayan, kir tutmayan, yumuşak ve esnek kumaşlardan yapılan bu ürünler uzun süre deforme olmadan kullanılabilen dayanıklı ürünlerdir.

Tesettür Boyunluk Modelleri, Online Siteler ve Fiyat Aralıkları

Yeni Moda online sitesinde düz renk leke tutmaz boyunluk çeşitleri bulunmaktadır. Hem birçok renk alternatifi hem önü güpürlü hem de yandan çıtçıtlı kolay kullanımlı ürünler mevcuttur. Birçok renk alternatifi bulunmaktadır. Fiyatları da sadece bir bone fiyatı kadardır. Oldukça uygun fiyatlara bu siteden bu ürünleri temin edebilmeniz mümkün. Modanisa
online satış sitesinde siyah ve beyaz düz renk dandelli modeller bulunmaktadır. Tamamlayıcı ürünlerden biri olan kolluklarda bu sitede mevcuttur. Renk renk kolluk çeşidiyle uygun fiyat avantajları bu sitede mevcuttur. Esarpmagazasi online sitesinde düz renk ve bol dantelli birçok renk ve model seçeneği bulunmaktadır. Uygun fiyatlarda penye boyunluklar bu sitede bulunmaktadır. Kaliteli penye kumaşların kullanıldığı kullanışlı ürünler bu sitede mevcuttur. Esarpmarketi online satış mağazasında kısa, hafif çok daha pratik penye ürünler bu sitede uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Krem, beyaz ve mor renk olarak üç renk seçeneği bulunmaktadır. Düz renk, teferruatsız, sade ürünler arayanlar için gayet uygun ürün çeşitleri mevcuttur. Aynı gün teslim, taksit avantajı ve indirim avantajlarıyla bu sitenin şal, eşarp, kolluk gibi ürünlerini de satın almanız mümkün.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları