Boyner Ayakkabı: Yeni Sezon Modeller ve Online Alışveriş Fırsatı

Boyner Ayakkabı: Yeni Sezon Modeller ve Online Alışveriş Fırsatı Galeri

Ayakkabı, yüzyıllar öncesine, ilkçağa kadar dayanan bir geçmişe sahiptir. ilk çağlarda insanlar deri veya tahtadan yapılma tabanları çeşitli iplerle ayaklarına tutturarak ayaklarını zemin koşullarından korumaktaydı. Daha sonraları amaç aynı kalsa da ayakkabı modellerinde gelişmeler yaşandı ve süslemeler başgöstermiştir. Zamanla bu süslemeler dahilinde ayakkabılar görüntü tamamlayıcı şıklık unsurları haline gelmiştir. Günümüzde spor, babet, günlük, abiye, topuklu gibi birçok modeli bulunan ayakkabılar ayak sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır. Bütün gün tüm vücudun ağırlığını taşıyan ayaklarımız için en kaliteli ve sağlıklı ayakkabıları satın almak çok önemli bir noktadır. Ayakkabı sektöründe yüzlerce marka bulunmaktadır. Bu markaları tek tek kendi mağazalarında bulabileceğiniz gibi, büyük alışveriş mağazalarından da ulaşmak mümkündür. Boyner, bu büyük, çoklu dayanıklı tüketim mağazalarının başlarında gelmektedir. Birçok konuda olduğu gibi ayakkabı satışında da öncü olan Boyner grubu uygun fiyatlarıyla da tüketicinin yüzünü güldürmektedir.

Boyner Ayakkabı

Boyner ayakkabı bölümü bünyesinde birçok ünlü marka barındırmaktadır. Günlük veya klasik ayakkabı bölümünde Lacoste, Crocs, Beymen, Beverley Hills Polo Club, Camel Active, Greyder, Dockers, Jump, Tommy Hilfiger, Limon Company, Sebata, U.S. Polo, Esse ayakkabı gibi kaliteli markalar, bulabileceğiniz markalardan sadece birkaç tanesidir. Spor ayakkabı alanında ise Adidas, Columbia, Converse, Nike, Hummel, Puma, Reebok, Lacoste, Onitsuka Tiger, Superga, Skechers, Lotto, Diadora ve columbia markalarına ulaşmak mümkündür. Bu markaların tüm yazlık ve kışlık ayakkabı, bot, çizme modelleri Boyner mağazalarında mevcuttur. Geniş numara seçenekleri ve eksiksiz veya hızlı tamamlanan stoklarıyla tüketicinin daha kolay ve mutlu alışveriş yapmasına imkan tanınmaktadır. Ayrıca, tüm bu markaların yanında, mucizevi bir ürün olarak tanımlanan MBT marka ayakkabılar da Boyner mağazalarında bulabileceğiniz ürünler arasındadır. Bu MBT ayakkabılar yürüyüş esnasında çok sayıda kası çalıştırarak bel ve boyun ağrılarını giderme özelliği ile dünyanın ilk fizyolojik ayakkabısı olma ünvanına sahiptir. Ünlülerin gözdesi haline gelen bu ayakkabıların numaraları 36 ile 45 arasında değişmektedir. Ayakkabı reyonunda satışa sunulan bu mükemmel ayakkabıların fiyatları ise biraz yüksek: 450-600 TL.

Ayakkabı Online Alışveriş İmkanları

Mağazaların, müşterilerine sağladıkları kolaylıklar kapsamının başında online alışveriş siteleri gelmektedir. Bu sitede yüzlerce modele indirimli fiyatlar ile ulaşmak mümkündür. Ürünler yeni sezon ayakkabılar da dahil olmak üzere avantajlı fiyatlarla listelenmektedir. İndirimli kısımda bulunan ayakkabılara %50'ye varan indirimlerle ulaşabilirken işaretli tüm ürünlerde de %30 indirim fırsatı yakalamak mümkündür. Ayrıca Boyner'de sevdiklerinize hediye seçmekte zorlanıyorsanız, firma sizlere güzel bir teklif sunmaktadır. 30-500 TL arası yükleme yapabileceğiniz Gift Cardlar veya 25-100 TL arası tutarlarda staın alınabilen Hediye Çekleri ile sevdiklerinize dilediği hediyeyi seçme özgürlü tanıyabilmektesiniz. Alışveriş sitesinde ücretsiz kargo imkanı bulunmamaktadır, kargo ücreti Türkiye içi her yere sabit 5TL olarak alışveriş ücretine eklenip online olarak ödeme alımı gerçekleştirilmektedir. 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti alınmamaktadır. Ayrıca satın alınan tüm ürünlerin, faturası ve tüm firmalarca belirlenen iade veya değişim koşullarına uygun olacak şekilde tüm mağazalarda iadesini gerçekleştirmek mümkündür.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Esse
  • Hummel
  • Columbia
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları