Bot Fiyatları: 2012 Model Erkek, Bayan Botlar ve İndirimli Fiyatlar!

Bot Fiyatları: 2012 Model Erkek, Bayan Botlar ve İndirimli Fiyatlar! Galeri

Kış aylarında bolca karşılaştığımız yağmura, kara ve bunların ardlarında bıraktıkları çamura karşı sahip olduğumuz en sağlam ve en iyi koruyan ayakkabı çeşidimiz kuşkusuz ki botlar. Şehirler arası değişiklik gösterse bile, Eylül ayında yağmaya başlayan sonbahar yağmurları ile birlikte bu yararlı ayakkabılarla geçireceğimiz uzun süreç başlıyor ve ilkbahar yağmurlarının bittiği Mayıs'a kadar sürüyor. Özellikle ülkemizde kışın yağışlı veya kar yağışlı geçen gün sayısı sonbahar, kış ve ilkbahar mevsimlerinde oldukça fazla olduğu için bu ürünlerin üretimini ve satışını yapan firmaların sayısı da gayet fazla. Bu durum, bot fiyatlarının kış mevsimine doğru artmasına neden olduğu gibi müşterilerin alışveriş yaparken içlerinden tercih edebileceği alternatiflerin sayısını arttırıyor ve markaların modelleri arasından kendisine en uygun olanı almasına yardımcı oluyor.

Bot Fiyatları ve Modelleri

Kış aylarında giydiğimiz ve hem yağmur, kar gibi dış etkenlerden ayaklarımızı koruyan hem de onları sıcak tutan bu kışlık ayakkabılar için marka ve model alternatifi oldukça çok sayıda. Cat marka ürünler hem kadınlar hem erkekler arasında özellikle sarı ya da taba renkli ürünleri ile son derece popüler. Özellikle sarı ya da taba rengi modeli gençler arasında popüler bir model. Harley Davidson da bot konusunda çok tercih edilen ve kalitesi ile müşteri memnuniyetini kazanmış bir başka marka. Hem kadın, hem de erkekler için dizayn edilmiş ve daha çok motorsiklet kullananların giydiği çizmelere benzeyen modeller, kendilerine has tasarımları ile dikkat çekmeyi başarıyor. Ülkemizde büyük alışveriş merkezlerinde mağazası bulunan Alman ayakkabı markası Deichmann da kendi üretimi olan ürünleri ile müşterilerin hem kalitesi hem de uygun fiyatları ile tercih ettiği bir başka marka. Outdoor giyim ürünleri ile tanınan Camel Active de kadın ve erkekler için satışa sunduğu bot modelleri ile müşterilerin ilgisini çeken markalar arasında yer alıyor.

Bot Fiyatlarındaki Online Alışveriş İndirimleri

Günümüzde internetten yapılan satışların önemi her geçen gün artmakta ve bundan dolayı markalar artık sadece mağazalarında değil internet alanında da büyük bir yarışın içindeler. Hem markaların kendi internet sitelerinden yapılan ürün satışları hem de gerek sadece ayakkabı gerek birçok ürünü bir arada satan online alışveriş siteleri müşteriler için büyük avantaj sağlamakta ve bu çoklu rekabet bot fiyatlarının düşmesini sağlıyor. Özellikle içinde bulunduğumuz şu yaz aylarında, markaların seri sonu indirimleri de müşteriler için bulunmaz bir fırsat oluşturarak %70 oranını bulan indirimlerle alışveriş yapmalarına imkan sağlıyor. İnternet üzerinden ayakkabı satışı yapan Zidaya; Camel Active, Cat, Harley Davidson gibi birçok ünlü ve kaliteli markanın ürünlerini stokları arasında bulunduruyor. Birçok üründe yaptığı büyük oranlı indirimleri ile müşterilerinin memnuniyetini kazanan Zidaya ayrıca ücretsiz kargo imkanı da sunuyor. Pabbuc mağazası da internet üzerinden birçok markanın bot modellerini satıyor. Zizigo da kendi internet sitesinden müşterilerine hizmet sunan bir başka ayakkabı mağazası.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Deichmann
  • Harley Davidson
  • Zidaya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları