Bosch Klima: Yaz Serinleten İndirimli Online Fiyat Seçenekleri

Bosch Klima Galeri

Yazın sıcağında, kışın soğuğunda çaresiz kalmamak ve konforunuzdan ödün vermemek adına mutlaka bir klima edinmeniz tavsiye edilmektedir. Çünkü bu ürünleri ister ofisinizde, ister evinizde herhangi bir odada rahatlıkla kullanabilir ve içinde bulunduğunuz ortamın iklimini saniyeler içerisinde değiştirebilirsiniz. Son yıllarda geliştirilen modellerde, elektrik tasarrufunu büyük önem verilmiştir ve özellikle de Bosch klima modelleri bu konuda sınıfının bir numarasıdır. Hızlı ısıtma-soğutma fonksiyonları, çevreyi koruyan özellikleri sayesinde çok tercih edilmektedirler. Soğuk kış günlerinin yaklaştığı şu günlerde, sıcacık evinizde kahvenizi yudumlayıp, bir yandan da karın yağışını keyifle seyretmek isterseniz, mutlaka bir tane Bosch klimaya ihtiyacınız olacak.

Birbirinden Cazip Fırsatlar Online Mağazalarda!

Türkiye’de geçmiş yıllarda oluşan ancak yeni yeni öne çıkan bir sektör var; online mağazalar. Ülkemizde hizmet veren online mağazalar, müşteri potansiyelini başarıyla kendilerine çekerek, birçok kişinin alışveriş alışkanlıklarını değiştirmeyi başarmışlardır. Bunu sağlamalarındaki etkili olan en önemli faktör, hiç şüphesizdir ki uyguladıkları fiyat politikaları. Yepyeni ürünleri, yarı fiyatlarına tüketicilerle buluşturmayı amaç edinen Gold Bilgisayar, Darty, Kliksa gibi online mağazalar, müşteri memnuniyetlerini en üst seviyede tutmayı başarıyor. Kredi kartına sahipseniz, bu online mağazalarda kullanarak birçok farklı ödeme seçeneklerinden yararlanabilir ve birbirinden kaliteli Bosch klimalara uygun ödeme seçenekleri ve cazip fırsatlarla ulaşabilirsiniz.

En Kaliteli Bosch Klima Modelleri

Bosch’un ürün yelpazesinin geniş olmasının en önemli faydası, her bütçeye uygun bir model bulunabilecek olmasıdır. Eğer, evinizde ya da ofisinizde bir salon tipi model tercih etmek istiyorsanız, sizin için en uygunu B1ZMI42000 isimli model olacaktır. Bu ürünün soğutma kapasitesi 42000 BTU/h, ısıtma kapasitesi ise 48000 BTU/h’dır. Ürünün gücü bu değerler ile iyice ortaya çıkmaktadır. Heat-Pump ısıtma özelliği bulunan ürünlerde, Donmaya karşı koruma, nem giderici, uyku modu gibi özellikler de bulunmaktadır. Ayrıca bu üründe üç farklı (otomatik, düşük hız, orta hız, yüksek hız) fan hızı bulunmaktadır. Ürünün ön filtresi kolay çıkarılıp, temizlenebilecek türdendir. Ürünün içerisinde bulunan kanatçıkları, havayı eşit dağıtacak şekilde isteğinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Isıtma ve soğutma sırasında ürün enerji sarfiyatı konusunda oldukça tutumludur. Kapalı mekanlarda 17-30 dereceye kadar otomatik ısıtma ve soğutmayı destekleyen ürün, ses seviyesi 65 dB değerindedir. Ayrıca bu ürün R410A tipi gaz kullanmaktadır. Duvar tipi modellerde ise B1ZMAI24903 isimli model çok tercih edilmektedir. Bu ürün A enerji sınıfı etiketiyle birlikte gelmektedir. A enerji sınıfının anlamı, hem elektriği az kullanması hem de ısıtma-soğutma anlarında en yüksek performansı göstermesidir. Yine bu üründe de üretici firma Bosch’un kolay bir biçimde çıkarılıp, yıkamaya elverişli ön filtre kullandığı görülmektedir. Bu özellik, bilhassa ofis gibi evden nispeten daha tozlu alanlarda klima kullanacaklara hitap etmektedir. Bu üründe de kanatçıkları dilediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. 0-24 saat arası zaman ayarı da bulunan üründe, buz çözme özelliği bulunmaktadır. Elektrik kesintisi olduğu taktirde otomatik yeniden başlatma fonksiyonuna da sahip olan ürünün fiyatının barındırdığı özellikler ile kıyaslandığında çok uygun olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
  • Gold Bilgisayar
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları