Bosch Elektrikli Süpürge: Yedek Parça, Sessiz Modeller ve İndirimler!

Bosch Elektrikli Süpürge: Yedek Parça, Sessiz Modeller ve İndirimler! Galeri

Evlerimizin en önemli eşyalarından olan halılarımız 19. yüzyıla kadar anneler tarafından sopalarla dövülerek temizleniliyordu. Bu işlemi genelde bayanlar yapar ve yaparken zahmetli olduğu için çok yorulurlardı. Fakat sürekli ivme kazanan teknoloji ile çeşitli mekanik sistemler geliştirildi. Geliştirilen bu mekanik sistemler ile, döner fırçalı ve kiri emen körüklü temizleyiciler kullanılmaya başlanmıştır. Bu gelişmeleri takiben ilk elektrikli süpürgenin ilk icadı İngiliz Rubert Booth tarafından gerçekleşti. İcat edilen bu makinenin taşıması çok zahmetli ve yorucu olmasından ötürü, taşıma işlemi at arabalarıyla gerçekleştirilirdi. Dışarıdan uzatılan hortum evine taşınarak temizleme işlemi gerçekleştirilirdi.

Bosch Süpürgesi Yedek parçaları

Evlerimizin sürekli tertemiz ve evlerimize gelen konuklarımız için her an hazır şekilde bulunması için elektrikli süpürge, kullanıma her daim hazır durumda olmalıdır. Bosch servisi bu alanda uzmanlaşmış ve eğitimli iş gücü ile her türlü servis işlemini en ucuz fiyat ve ödeme koşulları ile hizmet politikalarını sürdürmektedir. Son teknoloji imkanları kullanılarak yapılan bakımları, onarımları ve değişmesi gereken parçaların yedek parçaları ile değiştirilerek kullanımda devamlılık sağlanmaktadır. Bu alanda öncü olmuş ve profesyonel hizmet sunan bosch, bünyesinde bulunan elektrikli modellerinin, toz torbalarını, borularını, filtrelerini, kokularını, emicilerini, başlıklarını, hortumlarını, vakumlu saklama poşetlerini, ve microfiber temizlik bezleri gibi yedek parçaları her daim müşterilerin hizmetinde tutmaktadır.

Bosch Elektrikli Süpürgelerin Sessiz Modelleri

Haftalık, aylık, bayramlarda veya özel günlerde yapılan ev temizliklerinde evdeki halılarda birikmiş tüm kiri elektrikli süpürgelerle temizlenerek hazırlanır. Bu sayede ev hanımları ilkel kalmış temizlik aletleriyle fazla zaman harcamaz ve gereksiz enerji harcamamış olurlar. Fakat ev hanımlarını gene de rahatsız eden bir konu vardır. Aslında bu konu temizlik yapılırken o an evde bulunan tüm ev halkını olumsuz etkiler. Temizlik esnasında çalışan elektrikli süpürgenin çıkardığı sese kimse tahammül edemez. Herkes bir an önce temizliğin bitmesini ister. Sürekli kendini geliştiren ve yedi yirmidört hizmet sunan bosch, birbirinden farklı çok sessiz ürünlerinin modelleri ile bu sorunu çözmektedir. Bosch Elektrikli Süpürgelerindeki sessiz modeller BGS6PR01, BGL52238 ve BSG72000’den oluşmaktadır. Ek özellikleri de bulunan bu ürünler ile aynı zamanda halı yıkama masrafından da tasarruf sağlanmaktadır. Yıkama özelliğiyle halının diplerine kadar yerleşmiş kirleri sökerek temizlemektedir. Kuru temizlemede olan kullanımdaki rahatlık ve çok sessiz olma özelliği burada da bulunmaktadır. Evinizin her köşesini hem kuru şekilde hemde yıkama yaparak, üstelik gürültüsüz şekilde temizleyebilirsiniz.

Elektrik Süpürgelerindeki İndirimler

Bosch kalite ve hizmetinden ödün vermeden ihtiyacınıza uygun modellerini kendi internet sitesinde yada aracı olduğu reklamını yapan internet sitelerinden araştırıp, indirimli olan ürünlerin fiyatlarına erişebilirsiniz. Bu sitelerdeki ürün yorumlarını da takip ederek ürünün genel beğenisini tespit edebilirisiniz. Zidaya, Hizlial internet sitelerinde Bosch markalı elektrik süpürgelerinin fiyatlarını inceleyip, satın alabilirsiniz. Dilerseniz istediğiniz markanın ürünlerini, istediğiniz modelin uygun ödeme şartlarıy ödeyebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Zidaya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları