Bosch Elektrik Süpürgesi: Sessiz Modelleri, Yedek Parça ve Yorumlar!

Bosch Elektrik Süpürgesi: Sessiz Modelleri, Yedek Parça ve Yorumlar! Galeri

Robert Bosch tarafından Almanya'nın Stuttgart kentinde kurulan firma şu an dünya markaları arasında yer almaktadır. 1910 yılında Türkiye piyasasına adım atan Bosch firması, beyaz eşya konusunda ürünleri ile kendisini türk milletine kabul ettirmiştir. Yaklaşık 3000 çalışanı bulunan firmanın ürünlerinin ülkemizde kullanım oranı oldukça yüksektir. Bosch elektrik süpürgesi 2012 sessiz modelleri ile bu sezon satışa çıkan ürünleri kalitesi ve kullanım kolaylığı ile oldukça rağbet görmektedir.

Bosch Elektrik Süpürgesi - Sessiz Çalışan Modeller

Bosch elektrik süpürgesi sessiz modelleri ve yedek parçaları:

BGS6PR01: Bu modelin teknik özellikleri; küçük tasarımı ile her yere sığabilen bu elektrik süpürgesi emiş gücü ayarı ile üstün temzlik sağlar. Hava akışını sağlayan robuts air sistem ile maksimum hava akışı ve kuvvetli bir çekm gücüne sahiptir. Makineniin hareketini sağlayan 4 adet çelik tekerlek ile kullanım sırasında çok iyi manevra kabiliyetine sahiptir. Yıkanabilir uzun ömürlü filtreler sayesinde alerjik kişilere uygun bir modeldir. Mksimum güçte kullanırken bile en düşük ses seviyesinde çalışır. Sert zemin süpürme başlığı ile beton, parke gibi yüzeylerde rahatça bütün tozu ve kiri içine çekebilir. Uzun kablosu sayesinde etknlik alanı 11 metreyi kapsamaktadır. Sadece 9 kg ağırlığı ile rahat kullanım ve çilmeye karşı titanyum dış kaplama ile ilk günkü orjinalliğini korur.

BSGL52238: Bu modelin teknik özellikleri; 360 derece oynar hortum bağlantısı ile maksimum hareket kabiliyeti sağlar. Cihazın dış kaplamasında kullanılan şeffaf karuyucu makineyi evdeki eşyalara çarpması sonucu oluşabilecek zararlardan korur. Emiş gücü ile istenilen seviyeye ayarlanabilen çekim kuvveti ile kullanıcıya kolaylık sağlar. Büyük açma kapama düğmes ile ayakla bile rahatça açıp kapatılabilir. Köşe ve kenarları süpürmek için bulunan 2 parçalı aksesuar yüksek verimlilkte temizlik sağlar. 4.5 kg toz alma kapasitesi ile 15 metre etkinlik alanı olan bu model ile tek bir seferde büyük bir salonu temizleyebilir. Hijyenik filitreleme sistemi ile temizlik sırasında süpürge, dışarıya hava verme esnasında tozlu veya kirli havayı dışarıya vermez ve içersine hapseder. Ağırlığı yaklaşık 6 kg olan makine süpürme sırasında rahatça hareket ettirilebilir ve evin içinde gezdirilebilir.

BSG72000: Bu modelin teknik özellikleri; Küçük olmasına karşın yüksek emiş gücü ile hijyenik temizlik sağlar. Halı ve sert zeminler için özel aparatları bulunan makine her türlü zemini rahatlıkla temizleyebilir. Hijyenik filitreleme sistemi bulunan bu model ile temizlik yapmak oldukça raahat ve güvenlidir. 5 litre toz kapasitesi olan bu makinede toz torbası doluluk göstergesi ile kontrol kullanıcının elindedir. Etkinlik çapı 10 metre olan bu modelde, 3 adet hareketli tekerlek ile manevra kabiliyeti oldukça yüksektir. Otomatik kablo toplama özelliği, dikey ve yataay park etme özelliği ile oldukça kullanışlıdır.
Kaybolan, kırılan veya iş görmeyecek kadar zarar görmüş yedek parçalar firmanın yetkili servisi taradından garanti kapsamında yenisi ile değiştirilir.

Sessiz Modeller, Yedek Parça ve Fiyatlar - Online Alışveriş

Bosch elektirik süpürgeleri firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Bu ürünleri en cazip fiyatlar ile Webdenal, HızlıAl ve Teknosa'da bulabilirsiniz. Firma yedek parça temininde oldukça titiz davranmaktadır. Müşteri yetkli servisini arayarak ya da en yakın Bosch beyaz eşya mağazasına giderek yedek parça temini, bakım ve onarım yaptırılabilir. Oldukça kullanışlı ve uzun ömürlü olan yeni modellerde, sezon fırsatları ve indirim avantajları ile müşterileri beklemektedir. Yedek parça, servis veya kampanyalar hakkında bilgi almak içn 'bosch' adlı resm internet sitesi ziyaret edilerek ya da en yakın mağazaya gidilerek bilgi edinilebilir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları