Bosch Buzdolabı: Buzdolabı Kampanyaları ve Bosch Online Alışveriş

Bosch Buzdolabı: Buzdolabı Kampanyaları ve Bosch Online Alışveriş Galeri

Bosch markası, 1967 yılında Robert Bosch GmbH Stuttgart ile Siemens AG Munich’in ortak girişimiyle kurulmuş olan Almanya merkezli dünyaca ünlü bir şirkettir. Beyaz eşya ürünleri, otomotiv ürünleri, güvenlik sistemleri, bahçe aletleri, ısı sistemleri ve elektirikli el aletleri gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bir markadır. Bosch denildiği zaman akla ilk gelen beyaz eşya ve küçük mutfak aletleri olur. Bosch markası Türkiye'de 1992 yılından beri faaliyet gösteriyor ve kısa zaman içerisinde çok popüler bir marka haline gelmeyi başarmıştır. Günümüz buzdolaplarına benzeyen ve evde kullanılmak amacı ile tasarlanmış olan ilk buzdolabı 1913 yılında Chicago'da yapılmıştır. Elektirikle çalışan Domelre marka bu buzdolabının ahşap bir gövdesi ve kompresör tipi bir soğutucusu bulunuyordu fakat bu soğutucu oldukça fazla yer kaplıyordu. Bugün çok daha gelişmiş buzdolapları bulunmakta ve o dönem buzdolabının üzerine yerleştirilen soğutucunun dolabın yarısı kadar olduğu biliniyor. Kalabalık bir aileye sahipseniz buzdolabı alırken deepfreeze bölümünün geniş olmasına özen gösterin. Düzenlenen bazı kampanyalar ile Bosch buzdolabı modellerini indirimli fiyatlarla satın alabileceğinizi unutmayın ve bunun için Bosch marka ürün satan online alışveriş mağazalarına sık sık göz atmayı ihmal etmeyin.

Bosch Buzdolabı Modelleri

Bosch Buzdolabı Modelleri

Bosch buzdolabı en çok satılan ve tüketicinin tercih ettiği buzdolabı markalarının arasında bulunuyor. Bosch buzdolabı modellerini; kapı kapama yardımı özelliği, yüksekliği ayarlanabilir ön ayaklar, tekerlekli arka ayaklar ve tatil modu ile çocuk kilidi bulunan Bosch Kombi Tipi No Frost modeli, geniş kapı rafı, dondurucu takvimi, LED üzerinden okunabilir elektronik ısı ayarı göstergesi ve elektrik kesilmesi gibi durumlar için 20 saat saklama özellikleri ile Bosch Kombi No Frost modeli, Super soğutma tuşu ve kapı panel seçenekleri bulunan Bosch 2012 Gardrop Tipi Buzdolabı modeli, özellikle geniş ailelerin tercih ettiği Bosch XL modeli ve çift kapılı modeller bulabilirsiniz.

Bosch Buzdolabı Kampanyaları ve Bosch Buzdolabı Online Alışveriş

En uygun fiyatlarla Evimister ve Evmanya'dan alışveriş yapabilirsiniz. Ucuzu'da Bosch buzdolabı modellerini fiyat karşılaştırması yaparak 1.053,00 TL'den satın alabilirsiniz. Tekcarsi'da 1.160,24 TL'den başlayan indirimli fiyatlar ile Bosch marka buzdolabı modelleri bulabilirsiniz. Ereyon online alışveriş mağazası Bosch çift kapılı buzdolabı modelini 1.025,05 TL, Bosch tek kapılı buzdolabı modelini 1.661,55 TL'den başlayan fiyatlar ile satmaktadır. HizliAl'da ise Bosch XD (Ekstra Derin) no frost buzdolabı modelini 1,545.70 TL'ye, Bosch çift kapılı buzdolabını 1,333.02 TL'ye, Bosch no-frost soğutucu buzdolabı modelini ise 2,267.22 TL'den başlayan fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Online buzdolabı alışverişi yaptığınız mağazaların iade ve değişim gibi kullanım koşullarını dikkatli okumanız önerilir

Bosch buzdolabı almadan önce kampanyaları incelemeniz önerilir. İndirimli fiyatlar ile online Bosch buzdolabı alışverişi yapabileceğiniz mağazalar; Bosch buzdolabı modellerini %12 indirim fırsatları ile bulabileceğiniz Hepsiburada ve Gittigidiyor mağazalarından Bocsh marka buzdolaplarına ulaşmanız mümkün. Ayrıca tüm Bosch marka buzdolapları ve diğer ürünler için markanın kendi mağazası olan Bosch-hom adresini ziyeret etmeniz önerilir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Ereyon
  • GittiGidiyor
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları