Bosch Bulaşık Makinesi: En Son Modellerde İndirimli Online Fiyatlar

Bosch bulaşık makinesi Galeri

Bir bulaşık makinesi evlerin ihtiyaçlarının başında gelir. Bulaşıkları elde yıkamak sanılanın aksine tasarruf değil, israf etmenize yol açar. Çünkü siz yıkarken su devamlı açık kalır ve böylelikle gereğinden fazla su harcaması meydana çıkar. Ancak Bosch bulaşık makinesi ile bu sorun tamamen ortadan kalkar. Tasarruf yapmanıza olanak sağlayan programları sayesinde bu ürün sizi yüksek elektrik ve su faturalarından kurtaracak. Bunun yanı sıra ürünlerin uygun fiyatlı olması da sizi sevindirecek bir diğer niteliktir. Kalite konusunda ödün vermeden üretim yapan Bosch sayesinde beyaz eşya ve küçük ev aletleri konusuna başka bir kazandırılmıştır.

Bosch Bulaşık Makinesinin Genel Özellikleri

Bosch markalı ürünler her daim üst kalitede üretildiği için, ürünlerin özellikleri birbirine benzer. Ancak bu sizi yanıltmasın, onlarca model, gerek tasarım gerekse de kendilerine has program özellikleri sayesinde birbirleriden ayrılmaktadır. Tüm ürünlerin enerji, yıkama ve kurutma performansları A seviyesindedir. Ekonomik programda enerji tüketimi 1.05 kWh gibi çok düşük bir düzeydedir. Ayrıca ürünlerin ses düzeyleri de oldukça düşüktür. Hemen her üründe üç farklı program bulunmaktadır; yoğun, power ve eko. Yoğun programını seçtiğiniz taktirde 70 derecelik ısıda yıkama işlemi gerçekleştirilir. Power isimli programda bu değer 55 ve eko programında bu değer 50’dir. Ayrıca bazı ürünlerde özel bir fonksiyon olarak yarım yük seçeneği de yer almaktadır. Ayrıca tüm ürünlerde Vario, XXL gümüş gibi sepet türleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra yüksekliği düzenlenebilir fincan rafları ve yüksekliği düzenlenebilir üst sepet bulunmaktadır. Ayrıca alt kısımda katlanabilir raf bulunmaktadır. En alt kısımda da çatal ve bıçaklarınızı koymanız için özel bir sepet vardır. Yıkama teknolojisi ve ürünlerde bulunan sensörlerden bahsedilecek olursa, akıllı dozaj yardımı özelliği sayesinde bulaşık deterjanını fazla koymak gibi bir kaygınız olmasın. ActiveWater hidrolik sistemi sayesinde su her bölgeye ulaşır ve makinedeki tüm bulaşıklar aynı oranda temizlenmiş olur. Özel bardak koruma sistemleri sayesinde değerli kadehlerinizi ve kupalarınızı kolaylıkla yıkayabilirsiniz. Led ekrana sahip program takip göstergesi sayesinde programın bitimine ne kadar süre kaldığını kolayca öğrenebilirsiniz. Kırmızı Led ışıklar daha da anlaşılır bir görünüm kazandırmaktadır. Ayrıca servo kilit özelliği sayesinde, eğer evinizde çocuk bulunuyorsa, bulaşık makinenizin kapağını sadece istediğiniz zaman açılabilecek şekilde kapatabilirsiniz.

Bosch Bulaşık Makinesinde Online Fırsatlar

Beyaz eşya alışverişi yapacak ve size birden fazla kolaylıklar sağlayabilecek bir yer arıyorsanız sanal mağazaları tercih etmelisiniz. Burada her türden ürüne yarı fiyatlarıyla ulaşabilirsiniz ve kargo ile evinize kadar getirebilirsiniz. Bosch markalı birbirinden kaliteli bulaşık makinelerini bulabileceğiniz en uygun adresler Gold Bilgisayar ve Darty’dir.

Bosch Firmasının Tarihi

Bosch Firmasının Tarihi

Firma 1886 yılında Almanya’da kurulmuştur. Dışa dönük verimli yatırımları sayesinde hızla büyüyen firmanın günümüzdeki konumuna ulaşması fazla zaman almamıştır. 1910 yılından beri ülkemizdeki kullanıcıları kaliteli beyaz eşyalarla tanıştıran firma sanal mağazalardaki en çok tercih edilen ve en uygun fiyatlı ürünleri üretmektedir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gold Bilgisayar
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları