Bosch Bulaşık Makinesi Fiyatları: Kaçırılmayacak Online Fırsatlar

Elde Yıkamaya Son! Galeri

Bosch bulaşık makinesi, yenilenen teknolojisi ile beyaz eşya markaları arasında ilk sırayı almıştır. Çok işlevli modelleri, her isteğe cevap verecek duruma gelmiştir. Artık bulaşık yıkama derdi yok, saatlerce lekeleri çıkartmaktan yorulan bayanlar için mucizevî bir üründür. Artık zamanımızı başka şekilde değerlendirebilirsiniz. Zamandan, su, deterjan israfından koruyan bu ürünler hayatımızı kolaylaştırmakta ve bütçemizi de destek olmaktadır. Titiz hanımlar için özel tasarlanmış, yüksek yıkama ve kurutma, parlatma performansıyla içiniz rahatlayabilir. Bakterilerden ve artıklardan daha sağlıklı bir biçimde kurtulabiliriz. Su tüketme oranını yarı yarıya indiren ve enerji tasarrufu sağlayan bu ürün, doğayı korumamızı ve dost olmamızı sağlamaktadır. Gri, beyaz renkleri ve birbirinden farklı özellik taşıyan modelleriyle, hizmet sunmaktadır.

Bulaşık Yığıntıları Gözünüzü Korkutmasın

Bu kaliteli markanın son zamanlarda çıkardığı modelleri, çok tercih edilmektedir. Altı programlı çalışma özelliğine sahitir ve on dört kişilik tabak, bardak gibi ürünleri alacak kapasiteye sahiptir. Yoğun lekelere karşı sıcaklık değerleriyle, istediğiniz ayarda, yıkamanıza olanak sunuyor. Çocuk emniyeti ile su taşma önleme kilidi ile cihazınızı güvenle kullanabilirsiniz. Görüntü düzeneği ile hangi ayarda istediğiniz dakikayı görebilir ve ayarlayabilirsiniz. Çalışma esnasında bir işiniz çıktığında durdurabilir ve tekrar kaldığı yerden devam etmesini sağlayabilirsiniz. Evden çıkmadan belirli bir saatte çalışmasını istiyorsanız, otomatik olarak kurduğunuz saatte yıkamaya başlayabilir. Tozu bittiğinde size sinyal vermektedir. Kısa, orta, uzun program seçeneği de mevcuttur. Ayarlanabilir üst sepetiyle fincanlarınızı ve bardaklarınızı istediğiniz şekilde dizmek ve tutuculara sabitlemek mümkündür. Ayrıca çok sessiz çalışarak sesten rahatsız olmanıza engel olur, gecede çalıştırmanıza imkân sağlar. Filtre sistemiyle kendi kendini temizleyip ürünü artıklardan, kireçten koruyabilmektedir. Kırmızı panel ışıkları ve alt sepetteki bardak rafıyla kolaylık sağlamaktadır. Aynı zamanda program zamanını kısaltabilir ya da uzatabilirsiniz, böylelikle istediğiniz saatte bitmesini sağlarsınız. Otomatik deterjan sistemiyle, dozajını ayarlayabilirsiniz. Ve akıllı dozaj sistemi ile deterjan miktarını en uygun yıkama esnasında sepete düşürür ve daha temiz bir sonuç elde etmenizi sağlar. Dayanıklılığıyla ve darbelere karşı çelik ve paslanmaz yüzeyi ile yıllar boyunca kullanmanızı sağlar. 7-10 yıl garanti belgesi teminatı veren bu ürün bozulduğunda ücretsiz olarak tamir etme hizmeti sunuyor. Bosch bulaşık makinesi fiyatları, piyasadan daha uygun fırsatlarıyla cezp etmektedir. Dünyaca ünlü olan bu markanın, fiyatlarını görünce çok şaşıracaksanız.

Kaçırmamanız Gereken Online Fırsatlar

Kaçırmamanız Gereken Online Fırsatlar

Bulaşık yıkamak eskiden dert gibiydi; ancak artık gelişen teknolojinin meyveleri sayesinde bu dert de ortadan kalkmış oldu. Deterjan bölmesinden deterjanınızı ekleyerek, bir tuşa dokunmayla dağ gibi bulaşığı yarım saat gibi kısa bir sürede yıkayabilmeniz artık mümkün! Hem daha az zaman harcayarak; hem de daha az su harcayarak, hem kendinize hem de cebinize büyük bir katkı sağlayacaksınız... En güzel yanı ise, bu makinelerin artık ilk üretildiği zamanlardaki kadar pahalı olmaması. Bosch'un müşteri memnuniyetini ön planda tutarak üretimini yaptığı bu kullanışlı ev aletleri, size en yakın teknolojik ürünler satan mağazalarda; hatta artık hiper marketlerde bile bulunmaktadır. Daha da ucuza almak isterseniz de, Yeni Çarşım, Kliksa, Darty gibi online teknolojik ürünler satan mağazalardan daha uygun ve promosyonlu fiyatlarla temin edebilirsiniz...

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları