Borusan Makina: Borusan Iş Makinalarında Uygun Kredi Seçenekleri

Borusan Galeri

Borusan grubunun bünyesinde yer alan Borusan Makina ve Güç Sistemleri, 1994 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Caterpillar ile iş ortaklığına imza atan firma, sadece yurt içinde değil Gürcistan, Kırgızistan, Kazakistan ve Azerbaycan'da da tek temsilci olma hakkını sürdürmektedir. Şirket, sadece Caterpillar değil, Exxon Mobil, Genie, Sam Electronics ve Metso'nunda aralarında olduğu dünyaca ünlü birçok ismin distribütörlüğünü de üstlenmektedir. Borusan, özellikle inşaat, madencilik ve alt yapı çalışmalarında kullanılan Caterpillar makinalarının sadece satışını değil pazarlaması, servisi ve yedek parça satışını da gerçekleştirmektedir. Ülke çapındaki hizmet ağına ilave olarak elliden fazla tam donanımlı gezici servis ekibi, ihtiyacınız olduğu her durumda yanınızda olacaktır.

Borusan Makina Ve Güç Sistemleri Her Sektöre Uygun Çözümler Sunar

Borusan Makina Ve Güç Sistemleri Her Sektöre Uygun Çözümler Sunar

Borusan makina satış ve sonrası için sunduğu destek hizmetlerinin yanı sıra Cat makinalarının kiralanması için de kolaylıklar sunar. İkinci el iş makinalarının satış ve kiralanmasında da garantili ve sertifikalı çözümler sunarak müşteri mağduriyetinin önüne geçmektedir. Şirketin daha pek çok farklı sektöre de hizmetleri bulunmaktadır. Bunlar arasında tekstil, ağır inşaat, madencilik, gıda, ağaç sanayii, ilaç, seramik ve enerji sektörü sadece birkaç tanesidir. Ayrıca denizcilik sektörü alanında römorkör, kargo gemileri, mega yat ve deniz otobüsü gibi çok amaçlı teknelerin inşaatını gerçekleştiren firmalara da çözümler sunmaktadır. Şirket, insan kaynakları uygulama politikası ile de araştırma odaklı, yenilikçi, insan ve çevreye duyarlı yaklaşımını sürdürmektedir. İşine tutku besleyen, araştırmacı, meraklı ve yeniliklere açık kişilikleri bünyesine katmayı hedef edinen şirket, hem kişisel hem mesleki eğitimler ile de çalışanlarının gelişimlerine sürekli katkıda bulunmaktadır. Bir yönetim metodolojisi olan yalın 6 sigmayı kullanan Borusan Makina, süreçlerin sürekli sorgulanarak daha iyiye doğru ilerlemesini sağlama konusunda oldukça başarılı işler ortaya çıkarmaktadır. Yalın altı sigma metodunun dayandırıldığı süreci iyileştirme hedefinden başka, müşteri memnuniyeti, takım çalışması ve verilen kararların gerçek verilere dayandırılması olgularını da harfiyen yerine getiren şirket, hata oranlarını sıfıra kadar indirirerek verimliliği maksimum seviyeye çıkartmak için emin adımlar ile ilerlemektedir. Yedek parça stoğunu araştırdığımızda müşteri ihtiyacının yüzde seksen beş oranından fazlasının anında karşılandığını görebiliriz. Bölge müdürlükleri haricinde yurdun dört bir yanına dağılmış servis ağı sayesinde herhangi bir acil durumda müdahale edebilecek uzmanlar bir telefon kadar yakınınızda olacaktır. Caterpillar sahibi kişiler eğer araçlarını elden çıkarmak istiyorlar ise şirkete başvurarak takas başvurusu da yapabilirler. Belirli bir zaman dilimini geçmeyen ikinci el araçlar hala garanti kapsamında olmaya devam etmektedir. Ayrıca ikinci el iş makinası sahibi olanlar, tıpkı yeni alanlar gibi yedek parça, teknik destek ve servis ağından faydalanabilmektedirler.

İş Makinaları Kiralama Ve Uygun Krediler İle Satın Alma Fırsatları

Borusan makinanın bünyesinde birçok iş aracı bulunuyor. Bunlar arasında farklı boyutlardaki kaya kamyonları, dozerler, normal ve lastik tekerlekli ekskavatörler, zemin düzenleyici ve greyderler, kompaktörler ve paletli yükleyiciler yer almaktadır. İhtiyacınız olan aracı şirketin anlaşmasının bulunduğu Yapı Kredi Leasing ya da Garanti Leasing kolaylığı ile kiralayabilir ayrıca garanti.com.tr adresine girerek, bankanın sunduğu uygun kredi seçenekleri sayesinde kolayca satın alabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları