Borusan Ankara: Araç Alımlarında Uygun Finansman Hizmetleri Sizlerle

Borusan Ankara Galeri

Günümüzde çok çeşitli arabalar üretilmektedir. Lüks tüketim malı olarak değerlendirilen bu araçlar çoğu kişi için de önemli bir ihtiyaçtır. Araba almak da en zahmetli işler arasındadır. Özellikle son yıllarda bir çok marka yeni ürünlerle piyasaya giriş yapmıştır. Satış yapılan birçok model arasından karar vermek de bir o kadar zordur. Farklı model ve sınıflardaki bu araçlar lüksten daha sade modellere kadar çeşit çeşittir. Birçok şehirde farklı otomobil satış bayileri farklı markaların satışını gerçekleştirmektedir. Borusan Ankara da lüks araç satışı konusunda isim yapmıştır.

Borusan Otomotiv Satış Ve Diğer Hizmetleri

Lüks araç modelleri farklı farklıdır. Jipten düz araca kadar farklı modeller farklı renklerde satılmaktadır. Lüks araç markaları arasında Ferrari, jaguar, Porsche, Bmw, Mercedes, Volvo, Land Rover, Audi ve daha bir çok markayı saymak mümkündür. Markalar kişilerin kullanım amacına ve yerine göre farklı farklıdır. Kimisi için jip uygunken kimisi içinde hız limiti yüksek araçlar makul gelmektedir. Borusan Otomotiv de Bmw ve aynı gruba ait Mini markalı araçların Türkiye’deki yetkili satış temsilcidir. Otomotiv firmasında Land Rover markalarının farklı modellerini de bulabilirsiniz. Yetkili otomotiv firması çok çeşitli hizmetleri bir arada vermektedir. Satış sonrası hizmetlerin de bulunduğu otomotiv firmasında yirmi dört saat acil servis hizmeti, bakım ve onarım hizmetleri ya da vale hizmeti gibi farklı seçenekleri de görebilirsiniz. Ayrıca otomotiv firması yedek parça satışı da yapmaktadır. Otomotiv firmasında uygun koşullarda araç almak isteyenler için finansal danışmanlık hizmeti de verilmektedir. Uzman bir grup tarafından sağlanan bu hizmette müşterilerin kredilerini en doğru ve uygun koşullarda almaları sağlanmaktadır. Araç satışının gerçekleştirildiği şehirlerde araç sürüşü denemesi de yapılmaktadır. Ayrıca satış hizmeti veren otomotiv firmasından kullanılmış araçları satın almanız da mümkündür. İkinci el arabalar arasında yine Bmw, Land Rover ve Mini modellerini bulabilirsiniz.

Borusan Ankara'da Yetkili Satış Ve Servis Hizmetleri

Türkiye’de sıfır ve ikinci el olmak üzere çok çeşitli araçlar satılmaktadır. Bazı otomotiv firmaları zincir olarak satış yapmaktadır. Borusan Otomotiv Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde hizmet vermektedir. Otomotiv firmasının hizmet verdiği şehirler arasında İstanbul, Mersin, Adana, Gaziantep, Bodrum bulunmaktadır. Borusan Ankara ise en çok bayinin yer aldığı şehirler arasındadır. Birlik Mahallesi, Çankaya, Esenboğa ve Balgat semtlerinde yer alan bayilerin detaylı adreslerini Borusanoto.com’da görebilirsiniz. Çeşitli semtlerde bulunan bayilerin bazıları sadece servis hizmeti vermektedir. Bazı bayilerde ise satış, servis, finansal destek gibi hizmetleri de bulabilirsiniz. Yetkili bayilerin telefonlarını da görebileceğiniz sitede Ankara’da bulunan ikinci el arabaları da inceleyebilirsiniz. Ayrıca, sanal sitede sıfır araç modellerini de görmeniz mümkündür. Borusan Ankara bayilerini gerek araç almak gerekse de aracınıza bakım ve onarım hizmetlerinden yararlanmak için ziyaret edebilirsiniz. Bayilerin satış bölümlerinde sergilenen sıfır araçları detaylı bir şekilde inceleyebilir, randevu alarak deneme sürüşü de yapabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları