Bolero Modelleri: En Son Moda Bolerolarda İndirimli Online Alışveriş

Bolero Modelleri: En Son Moda Bolerolarda İndirimli Online Alışveriş Galeri

Kıyafetimizi tamamlayan, şıklık katan ek kıyafetlerin başında bolerolar gelmektedir. İster günlük kıyafetlerle, ister şık gece kıyafetleri ile çok rahatlıkla kullanılabilen bu kıyafetler özellikle genç kızlar tarafından çok tercih edilmekte. Öyle ki artık gelinler bile gelin şalı değil, gelin bolerosu kullanmaktalar.

Hangi Bolero Modeli Hangi Tarza Daha İyi Durur?

Hangi Bolero Modeli Hangi Tarza Daha İyi Durur?

Bolero modelleri en başta kollu ve kolsuz olmak üzere ikiye ayrılır. Kolsuz modeller en çok yazın tercih edilmekle beraber ya kıyafetin açık kısmını kapatmak ya da hoş bir görünüm elde etmek için kullanılır. Yazlık modelleri genellikle sadece göğüs kısmını örtecek şekilde hazırlanmıştır. Bu mini kıyafeti kullanım amacınıza göre seçmelisiniz. Eğer sade bir elbiseye değişik bir hava katmak için kullanılacaksa parıltılı, simli hatta kenarlarından hafif sarkan püsküllü bir mini kıyafet seçebilirsiniz. Sadece kıyafetin fazla olan dekoltesini kapatmak amaçlı kullanılacaksa o zaman kıyafetle tam uyumlu ancak gölgede bırakmayacak bir model ve renk seçilmelidir. Yazlıklarda en çok kullanılan model hafif kollu, derin göğüs dekolteli ve alttan ikiye ayrılan modellerdir. Kışlık bolero modelleri yazlıklara oranla daha fazladır. Uzun kollu, düşük kollu, yarım kollu ya da kolsuz kışlık modeller bulunmaktadır. Tam kol uzun modellerde ise kolların şekilleri ayrı bir model oluşturmaktadır. Kışlık bolero modellerinde en çok tercih edilen, tam kollu, üzerine tam oturan, göğüs çıkıntılı, altı düz gelen ve kolu bileğe doğru genişleyen modellerdir. Bu modeller hem günlük kullanım hem de şık bir ortamda rahatlıkla kullanılabilir. Bu ürünlerde hazır kumaşlardan çok örgü modeller tercih edilmekte. Hem daha uzun süre dayanan hem de daha şık duran bu örgü modeller kışlıklar için yün yazlıklar içinse dantel işi olarak hazırlanmaktadır. Tığ ile örülen bolero modelleri diğerlerine oranla daha hoş ve şık durmaktadırlar. Eğer örgü örmeyi biliyor ve de seviyorsanız kendi elinizle de güzel ve şık kıyafetler örebilirsiniz.

Bolero Modellerinde İndirimli Seçenekler

Bolero Modellerinde İndirimli Seçenekler

İnternette indirimli online alış veriş yapabileceğiniz bir site olan Zidaya.com da aradığınız ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Ürünlerde ücretsiz kargo ve 30 gün içerisinde ücretsiz iade hizmeti veren site ödemede de kolaylık sağlamakta. %40 a varan indirim sağlayan siteden kredi kartı ile de alış veriş yapabilirsiniz. Online alış veriş hizmeti sunan bir başka site de Vipdukkan.com sitesidir. Sitedeki açılan 2 3 günlük butiklerde aradığınız ürüne uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Modaset.com adlı internet sitesinde de aradığınız ürünlerin yeni sezon modelleri indirimli fiyatlarla karşımıza çıkmakta. Gönderim ya da değişimde ücret ödenmeyen siteden uygun fiyatlarla online alış veriş yapma kolaylığını yaşayın. Birbirinden ünlü markaların butiklerinin bulunduğu Yenimoda.com internet sitesi de aradığınız ürünleri online olarak satışa sunmakta. %100 orjinal ürün garantisi veren siteden aldığınız her hangi bir kıyafetten memnun kalmamanız durumunda ücretsiz iade etme imkanınız bulunmakta.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Yenimoda
  • Zidaya
  • Modaset
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları