Bmw X5: Otomobil Almadan Önce Kredi Seçenekleri İçin Bankanıza Uğrayın

Bmw X5 Galeri

Teknoloji ile şekil alan ve hız kazanan otomobiller, kullanıcısına lüks ve konforu aynı anda sunuyor. Sürekli bünyesine yeni firmalar ekleyen otomotiv sektörü, başarılı markalar ile harikalar yaratıyor. Sektörün öncülüğünü yapan, kaliteli, yenilikçi misyon ile tecrübesi ve gelişmiş teknikleri ile adından sıkça söz ettiren Bmw firması, 1917 yılından beri faaliyet göstermektedir. İlgi çekici ve zengin donanımları ile sektörün yıldızı olan şirket, her yaş grubuna muhteşem modeller sunuyor. Hız tutkunlarının gözdesi olan ve özellikle iş adamlarının tercih ettiği kuruluş, pervane amblemi ile gittiği yerlerde kendini belli ediyor. Şık ve asil duruş sergileyen otomobilleri, dünya çapında ün kazanmış ve bu başarısını aldığı ödüller ile tescillemiştir. Kullanıcısını talep ve istekler doğrultusunda hizmet veren ve çağrı merkezi sistemi ile şikayet ve dilekleri dinleyen şirket, bu doğrultularda üretim gerçekleştirmektedir. Ünlü marka, 107.539’den fazla personeli ile büyük oranda cirolar elde ederek, pazar payının büyük bir kısmını elinde tutmaktadır. Gerçek Sürüş Keyfi felsefesini benimseyen ve bu anlayışı slogan hale getiren kuruluş, gönülleri fed eden Bmw X5 modeli ile harikalar yaratıyor. 1999 yılında araba tutkunları ile buluşturulan seri, orta lüks sınıfında yer almakta ve beş kapıdan oluşmaktadır. 2000 yılında lüks sınıfına sahip olan tasarım, daha çok profesyonellik kazanmış ve daha şık görünüme bürünmüştür.

2013 Bmw X5 Serisinin Muhteşem Özellikleri

Heybetli ve asil duruşu ile göz kamaştıran Bmw X5 serisi, zengin donanımları ile konforu sizlere had safhada yaşatıyor. Her yenilenen modeli ile farklı teknik ve görünüm kazanan serinin son çıkan üretimi, ayağınızı yerden kesiyor. Lüks hatlar ile bezenmiş ve son teknoloji nimetleriyle donatılmış model, hız tutkunlarına inanılmaz anlar yaşatıyor. Motor gücü ile ayrıcalık yaşatan tasarımın, ekonomik yakıt özelliği cezbediyor. Spor tarzını en etkili bir şekilde yansıtan otomobil, yol tutuşu ve manevra kabiliyeti ile yolları daha kolay hale getiriyor. Zorlu hava ve yol şartlarında profesyonel bir duruş sergileyen araç, yenilenen ızgara dizaynı ile mükemmel görünüm kazanıyor. Bmw X5 serisinin son çıkan modelinde, oturma şekli daha çok yükseltilmiş ve ısıtmalı, soğutmalı, ergonomik koltuk dizaynı ile rahatlığınızı garantilemiştir. Vücudunuza bire bir uyum sağlayan detaylar, uzun yolculukları daha keyifli hale getiriyor. Gelişmiş güvenlik sistemleri ile sizi ve sevdiklerinizi koruma altına alan araç, TwinPower Turbo motor ile gideceğiniz yere daha hızlı ulaştırıyor. Akıllı teknoloji nimetleri ile bezenen otomobilin dinamik denge kontrolü ve elektronik amortisör kontrolü, daha rahat kullanımlar sunuyor.

Bankaların Sunduğu İnanılmaz Kredi Olanakları İle Sahip Olunuz

Online sisteminde, yüzleri güldürecek bir fırsat daha hizmetinizdedir. Denizbank, Akbank, Halkbank gibi birçok şubenin sunmuş olduğu uygun kredi avantajlarından yararlanabilir, yeni gelişen fırsatlardan haberdar olabilirsiniz. Hayalleri süsleyen Bmw X3 serisinin tüm modellerine, kampanya ve indirim seçeneklerinin yanı sıra, bankaların sunmuş olduğu düşük kredi imkanları ile sahip olabilirsiniz. Bmw.com.tr sitesinden, beğendiğiniz tasarımın tüm özellikleri ve fiyat listesini öğrenebilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar sizleri bekliyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları