Bmw 1: Bmw 1 Serisi Modelleri İçin Uygun Kredi ve Faiz İmkanları

Bmw 1 Galeri

Bir otomobil sahibi olmak yaşadığınız şehirde işinizi büyük oranda kolaylaştırır. Yakıt verimliliği yüksek bir otomobil ile uzun vadede toplu taşıma araçlarından çok daha ekonomik bir fiyata seyahat edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kişisel otomobilin sunduğu konforu, toplu taşıma araçları sunamaz. Eğer yaşadığınız şehrin dışına iş veya tatil sebebiyle sıklıkla çıkmak durumunda kalan biriyseniz, şehirlerarası seyahat hatları da yine konfor bakımından yetersiz kalacaktır. Bu sebeple kaliteli bir otomobil almanız sizi hem karlı çıkaracak, hem de aileniz ile birlikte dilediğiniz gibi gezmenize de olanak sağlayacak. Yeni nesil otomobillerde tüm aile için yer var. Bu otomobiller hem çevreye duyarlı hem de teknolojik açıdan gelişmişlerdir. Özellikle de klimaları sayesinde, aracınızın içinde kış aylarında soğuktan, yaz aylarında da sıcaktan rahatça korunabilir, konforlu bir sürüşün keyfini yaşabilirsiniz. Bu konforu elde etmeniz için gereken Bmw 1 serisi bir otomobil satın almaktır. Uygun faiz oranları ve taksit koşulları ile yepyeni bir otomobile merhaba diyebilirsiniz.

Bmw 1 Serisi Modellerinin Genel Özellikleri

Genel olarak bakıldığında serinin tüm modellerinde Bmw firmasının kendine has çizgileri fazlasıyla hissedilmektedir. Güvenlik konusunda oldukça iyi seviyede olan bu araçlar, araç içerisindeki tüm yolcular için tam koruma sağlıyor. Özellikle 1 serisinin araçları kendine has karakteristik özellikleri ile sizi memnun edecek. Aracın motor kapağının boyutu, aks aralıklarının uzunluğu ve tavan çizgisindeki hafif eğimi oldukça kompakt bir görünüme kavuşmasını sağlamıştır. Bu serinin otomobillerinin süspansiyonlarının sahip olduğu tüm özellikler, sürücünün sürüş keyfini artırmak bunu sağlarken de araç içerisindekilerin güvenliğini maksimumda tutmaktır. Değiştirilebilir direksiyon yapısı sayesinde daha spor bir sürüş deneyimi olanağı da sunabilen Bmw 1 serisi, tüm özellikleri ile sizi baştan çıkaracak otomobillere ev sahipliği yapıyor. Özellikle uzun mesafeli yolculuklarda size son derece stressiz bir sürüş imkanı tanıyacak olan bu modeller, virajlarda da maksimum yol tutuş özelliğini de sunabilmektedir. Verimlilik açısından değerlendirildiğinde ise bu serinin modellerinde bulunan ECO PRO özelliği sayesinde, aracınızı çok daha verimli bir şekilde kullanabileceksiniz. Aracın içerisinde bir adet sürüş modu düğmesi bulunmaktadır ve bu düğmeyi kullanarak verimlilik modunu aktif ettiğiniz taktirde aracınızın yakıt harcamasını minimuma indirebilirsiniz. Üretici firma bu araçlarda fren enerjini geri kazanmanın yanı sıra araç çalışır vaziyette belirli bir süre bekledikten sonra otomatik durdurma gibi özellikleri ile verimlilik oranının yükseltmiştir. Tüm bu özellikler aracınızın yakıt harcamasını yaklaşık olarak %20 düşürmüştür. Firma bu seriye ait araçlarda, satın alacaklara iki farklı paket seçeneği sunmuştur ve bu paketlerde sis lambası, ışık sensörü gibi özelliklerin yanı sıra, Xenon farlar da bulunmaktadır.

Bmw Markalı Otomobillerde Uygun Fırsatlar

Bmw 1 serisi otomobiller, sunulan kampanyalar sayesinde çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Size yakın olan bir satış ofisine giderek, satın almayı düşündüğünüz Bmw 1 modeli için özel fırsatları değerlendirebilir ve bu fırsatlar sayesinde aracınızı kolayca satın alabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları