Blazer Ceket Fiyatları: Bayan ve Erkek Ceket Modelleri ve Fiyatları

Blazer Ceket Fiyatları: Bayan ve Erkek Ceket Modelleri ve Fiyatları Galeri

Spor tarzda giyinmeyi seven bay ve bayanların dolaplarında mutlaka bulunan blazer ceketler, hiçbir zaman öneminden bir şey kayıp etmeyeceğe benziyor. Bilmeyenler için blazer ceketler; genellikle tek düğmeli spor ceketlere verilen isimlerdir. Bu ürünler, spor giyinmeyi seven bay ve bayanların vazgeçemediği ürünler arasında yer almaktadır. Her sezon olduğu gibi bu sezonda, birçok ünlü tasarımcı ve moda firmaları tarafından oldukça çeşitli ürünleri hazırlanmaktadır. Serin geçen yaz günlerinde veya akşamlarında kıyafetlerinizin üzerine tercih edebileceğiniz şık tasarımları mevcuttur.

2012 Yılının Modası Blazer Ceketler

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte blazer ceketlerde vitrindeki yerlerini almaya başladı. Bu yıl lacivert renklerin dışında daha açık renkler -özellikle beyaz ve buz mavisi renkleri- dikkat çekmektedir. Modanın yakından takipçileri olan bay ve bayanlar, bu yıl daha çok çift düğmeli ürün modellerini tercih ediyorlar. Tek düğmeli ürünler ise bu yıl çok fazla karşımıza çıkmayacak gibi görünüyor. Ayrıca düz renk ve kolları katlanabilen daha rahat ve spor modeller daha fazla ilgi görmektedir. Modeller 7’den 70’e herkes tarafından tercih edilse de; çoğunlukla gençler arasında daha fazla ilgi görmektedir. Her türden kıyafetin üzerine yakışan modeller, uyumlu bir t-shirt kombinesi ile giyen kişinin şıklığını daha da artırmaktadır. Bayanlar ise; rengârenk modelleri, pantolon, etek, şort, tulum gibi birçok kıyafetin üzerinde tarzlarının tamamlayıcısı olarak tercih ediyorlar. Dünya çapında ünlü birçok şirket tarafından 2012 yılında kadife ve pamuk tarzında, birçok ürün modeli piyasaya sunulmaktadır. Blazer ceket modellerinde üzerinde bulunan bir arma ile farklı bir tarz görünümü verilebilir. Kıyafetinizi giyeceğiniz ortama göre farklı bir arma kullanarak uygun tarzı çok rahat bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Blazer Ceket Fiyatları

Yazın serin günlerini oldukça rahat geçireceğiniz modelleri hemen hemen her mağazada bulabilirsiniz. Dilerseniz online alışveriş imkanı sunan alışveriş siteleri sayesinde, kredi kartına uygun taksit imkanları ile kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Tercih edilen üründe kullanılan malzemeye ve satın alınmak istenen mağazaya bağlı olarak, modellerin fiyatları da farklılık göstermektedir. Erkek modelleri fiyatları 50 TL’den başlayarak; yaklaşık 200 TL’ye kadar çıkmaktadır. Bayan modellerinde fiyatlar ise yine 50 TL ile 200 TL arasında değişmektedir. Giyim ve giyim aksesuarları üzerine ürün satan her online alışveriş sitesinde rahatlıkla birçok modele ve markaya ait ürünleri bulabilirsiniz. Hepsiburada’da erkek ve bayan blazer ceket fiyatları KDV dâhil fiyatı 50 TL’den başlayıp tercih edilen ürünün kalitesine ve kullanılan dokuma çeşidine göre fiyatlarındaki değerlerde büyümektedir. Erkek ve bayan giyim ve aksesuar ürünlerinin ağılıklı olduğu Zidaya online alışveriş sitesinde kadife ve pamuklu ürünler başta olmak üzere blazer ceket fiyatları 50 TL’den başlamaktadır. Ürünler arasında karşılaştırmalar yaparak en kaliteli ve en uygun ürüne sahip olabilirsiniz. Detaylı resim seçenekleri ile ürünleri en ince detaylarına göre inceleyebilir, kendi bedeninize en uygun ürünü online olarak sipariş vererek kargo teslimatı ile kapınızda teslim alabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları