Blackberry Türkiye: En Son Modellerde Kaçırılmayacak Online Fiyatlar

PlayBook Galeri

Teknolojik gelişmeler her alanda kendini göstermeye devam ediyor. Bundan 10 yıl önce cep telefonları kalıp olarak daha büyük ve kalın, anteni olan ve büyük bataryalara sahip bir cihazdı. Ancak teknolojinin gelişmesi ile telefonlarda daha kibar, zarif ve teknik olarak oldukça sağlam telefonlar çıkmaya başladı. Dünyada ve Türkiye'de birbirinden özel modelleri ile ihtiyaçları karşılayan ve geniş bir kitle tarafından kullanılan markalar arasında ise Blackberry de yer alıyor.

Blackberry Türkiye; Yeni Nesil Modeller!

Blackberry Türkiye; Yeni Nesil Modeller!

Blackberry Türkiye adı ile pazara hızlı bir giriş yapmış, Gsm şirketleri ile yaptığı anlaşmalar ile birçok kişi tarafından tercih edilmiştir. Her geçen yıl da modellerine bir yenisini eklemeye devam ediyor. Bunlardan bir tanesi de Bold 9780 isimli modeli. Birbirinden farklı 10 tane e-posta ekleyebilir ve her birini tek bir program da takip edebilirsiniz. Genel olarak iş hayatında kullanıma öncelik veren modeller üretmeyi tercih eden marka, klasik tasarımından da vazgeçmemiş. Bunun yanında bir uygulama çalışırken kapatıp ötekine geçmenize gerek yok. 3G ve Wi-Fi gibi güçlü bağlantıları ile internete her an her yerden ulaşmak da mümkün oluyor. Telefonun içinde entegre halinde bir tane de navigasyon bulunuyor. Marka genel olarak bütün ürünlerinin tasarımında neredeyse aynı kasa tasarımı ve aynı rengi kullanıyor. Bu durumdan sıkılanlar, klavye yerine sadece dokunmatik ekran isteyenler için ise Torch isimli modeli devrede. Kamera özellikleri bu modelde oldukça iyi. 5 MP kamerası, 720p video çekebilme özelliği, yüz algılama ve görüntü sabitleme bunlardan sadece bazıları. Güçlü işlemcisi, hafıza belleğinin oldukça geniş olması ve resim, video ve müzik formatlarının neredeyse tamamını açması üstün özelliklerinden sadece bazıları. Bold serisinin 9900 adlı modeli telefonda inceliğe önem verenler için ideal bir seçenek. Kamerası, işletim sistemi, işlemci hızı ve ram belleği ile olağanüstü performans bekleyenlere özel bir seçenek. Blackberry Türkiye sadece telefon değil tablet bilgisayarları ile de karşınızda. PlayBook adını verdiği tablet bilgisayar e-posta, Facebook, Twitter gibi sosyal hesaplarınıza gelen mesajları tek bir programda topluyor. Karşılıklı video ile sohbet etme imkanı da bulunmakta. Küçük ve sevimli tasarımı ile yakın zamanda adından oldukça söz ettirecek gibi duruyor.

Online Alışveriş İmkanı!

Blackberry Türkiye ile piyasaya çıkan akıllı telefon modellerine internet üzerinden çok uygun fiyatlar ile ulaşmak mümkün. Özellikle kredi kartına sunulan 12 taksit imkanı fiyat olarak yüksek olan bu modellere ulaşmakta kolaylık sağlıyor. Kliksa.com'un yanında Webdenal.com ve dünyanın en ünlü alışveriş markalarından biri olan Darty.com.tr adresinden bu ürünlere ulaşmak mümkün. Ürünler tamamen orjinal olarak size yollanıyor ve garanti belgesi de mevcuttur. Tablet bilgisayar sahibi olmak için ise sitenin resmi adresi olan tr.blackberry.com ziyaret etmenizde fayda var. Şu an sadece anlaşmalı kurumlardan bu ürünü satın alabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • WebdenAl
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları