Blackberry Turkcell: İndirimli ve Kampanyalı Online Fiyat Fırsatları

Turkcell Blackberry Galeri

Akıllı telefonlara artık gsm şirketlerin sunduğu kampanyalar ile ulaşmakta mümkün. Türkiye'de yıllardan beri faaliyet gösteren Turkcell, yaptığı anlaşmalar ile akıllı telefon sektörünün lider markalarına ait modelleri kullanıcılarına sunuyor. Sistem ise son derece basit bir şekilde işliyor. Firmanın sunduğu farklı konuşma tarifelerinden birine ek olarak telefonu dahil ettiğiniz zaman faturanıza bir miktar ücret yansıtılıyor. Telefon ile yoğun bir şekilde konuşanlar için telefonlar da bu sayede piyasa fiyatının çok daha altına geliyor. Farklı modeller ve tarifeler ile size uygun bir konuşma paketini seçerek telefonu bedava diyebileceğimiz bir fiyata almanız mümkün.

İndirimli ve Kampanyalı Fırsatlar!

İndirimli ve Kampanyalı Fırsatlar!

Turkcell Blackberry adı altında yürütülen kampanyalar sayesinde Blackberry markasına ait birçok üst düzey modele ulaşmak mümkün. Faturalı hat sahiplerinin faturalarına eklenecek meblağlar sayesinde bu ürüne uygun fiyatlar ve kampanyalar ile ulaşabiliyorsunuz. Turkcell Blackberry adı altında sürdürülen kampanyada sürekli güncel modeller karşınıza çıkıyor. Markanın çıkardığı son modeller ertesi gün Turkcell farkı ile sizlere sunulmakta. Curve 9220, 7.1 işletim sistemi ve 2 MP kamerası ile kampanya dahilinde karşınıza çıkıyor. Tam bir iş telefonu olan modeli aylık internet paketi satın alabiliyorsunuz. Klavyesi ile daha hızlı mesajlaşmak ve wi-fi, 3G ile internete daha hızlı bağlanmak mümkün. Bold serisine 9790 adlı modelde kampanya ile karşınıza çıkanlardan. İnce ve şık tasarımının yanında ister klavye isterseniz dokunmatik ekranı kullanarak telefonu yönetebiliyorsunuz. 24 ay süren kontrat karşılığı telefona ücret ödemen sahip olmak mümkün. 5 MP kamerası, dahili uygulamalar ve entegre e-posta programları sayesinde birçok hesabını aynı anda yönetmek ve internette hızlı sörf yapmanın keyfini çıkarmak isteyenler için oldukça ideal bir model. Turkcell Blackberry kampanyasında en dikkat çekici ürün ise özel tasarım olarak üretilen Porsche Design P'9981 adlı cihaz. Çelik çerçeve ve el yapımı özel deri kapağa sahip telefon, 640x480 çözünürlüğü ile karşınızda. Markanın en son işletim sistemi olan 7.1 ve 1.2 gHz işlemcisi ile oldukça farklı bir model. Bu ürün sadece Türkiye'de Turkcell farkıyla bulunmakta. 12 ay ya da 24 ay taahhüt süresi ile bu telefona ulaşabilir ve hemen sahip olabilirsiniz.

12 ay ve 24 ay Taahhüt Süresi ile Blackberry Modellerine Sahip Olun!

Turkcell Blackberry kampanyasında Bold ve Curve serisine ait en son modellere ulaşabilirsiniz. Farklı fiyat tarifeleri ve taahhüt süreleri ile en yakın yetkili bayiiye gitmeniz yeterli. Kampanyalar hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için Turkcell.com.tr adlı siteyi ziyaret edebilirsiniz. Mp3, uygulama, e-posta, internet, 3g, wireless, Gps, kamera, dokunmatik ve klavye adı altında sıralanan filtreler sayesinde ihtiyaç duyduğunuz modellere daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Ürünler hakkında teknik özellikleri de görmek mümkün. Aynı zamanda bu ürünleri markanın sanal mağazasından da taahhüt süresi ile beraber satın alabilirsiniz. Size sunulan ücretsiz servislerden yararlanmak ve bilgi almak da mümkün.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Turkcell
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları