Blackberry Torch: Özellikleri ve İndirimli Online Alışveriş Fırsatları

Blackberry Torch 9860 Galeri

Akıllı telefon denilence akla gelen markaların ismi bir elin parmaklarını geçmez, Blackberry de o markaların başında gelmekte hatta bu sektörün öncülerinden biri sayılmaktadır. Firma, farklı kullanıcıların isteklerine hitap eden çeşitli modelleriyle, hem fonksiyonel hem de şık telefonlar üretmektedir. 1999 yılından bu yana sektöre yön veren firmaların başında gelen Blackberry; kullanıcı dostu arayüze sahip işletim sistemiyle, sosyal paylaşım sistemleri için sağladığı ulaşım kolaylıklarıyla en çok tercih edilen akıllı telefon modellerini üretmektedir.

Blackberry Torch Modelleri ve Özellikleri

Blackberry Torch Modelleri ve Özellikleri

Blackberry’nin klasik qwerty klavyeli modelleri, firmanın en çok müşteri çeken modelleri olmasına rağmen; günden güne yenilenen sektörde dokunmatik ekran teknolojisinin öneminin artmasıyla, firma modellerinde dokunmatik ekranı da kullanmaya başlamıştır. Bu kategoride en dikkat çekici olanları Blackberry Torch modelleridir. İki üründen oluşan Blackberry Torch serisi, 9800 ve 9860 modelleriyle pazarda yerini almakta ve oldukça rağbet görmektedir. 9800 numaralı model; 480x360 piksellik geniş ekranıyla kullanıcıların görsel isteklerini tatmin etmekte, 5.5 saatlik konuşma süresi ve 18 güne kadar olan bekleme süresiyle şarj sıkıntısı yaşayan kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. 5 MP kamerasıyla kaliteli fotoğraf ve videolar çeken bu model, çektiğiniz görselleri anlık olarak paylaşma imkanı sunmaktadır. 3G ve Wi-Fi bağlantısı bulunan 9800, gerek lokal bir ağ üzerinden gerekse GSM operatörünün sağladığı 3G hizmetinden faydalanabilmekte ve ihtiyaç anlarında internete ulaşabilmektedir. Telefonun kapağı kaydırıldığında altında bulunan qwerty klavyesiyle ister tuşları hissederek, isterseniz dokunmatik ekran üzerindeki klavyeyle yazılarınızı rahatça yazabilirsiniz. Model, bulundurduğu çift katmanlı sisteme rağmen 160 gramlık ağırlığıyla dikkat çekmektedir. Bir diğer Blackberry Torch modeli olan 9860 ise; tamamiyle dokunmatik bir ekrandan oluşmaktadır. 480x800 piksellik oldukça yüksek çözünürlükteki ekranıyla HD video oynatabilmekte ve aynı zamanda 5 MP kamerasıyla HD video kaydı yapabilmektedir. 5.9 saat konuşma imkanı sunan 9860, 9800 modelinden bu konuda biraz daha avantajlı konumda olup, bekleme süresi konusunda 14 günle 9800’dan daha geride bulunmaktadır. Ayrıca bu model 4GB yerleşik hafızasıyla ve SD kart girişiyle, her türlü veri için yer ayırmaktadır. Wi-Fi ve 3G bağlantısı da bulunan 9860 üzerinden internete ulaşmak oldukça kolay. Ayrıca her iki modelde de bulunan GPS sistemiyle navigasyon sistemlerinden faydalanabilmek imkanlar dahilinde.

Güvenilir Online Alışveriş Mağazaları

Blackberry Torch modelleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için bir çok yol mevcut. Ürün hakkında; detaylı görseller, ürünün tanıtım videoları, çeşitli servis sağlayıcıları hakkında bilgiler almak için firmanın Türkçe hazırlamış olduğu kendi resmi sayfasından kolayca faydalanabilirsiniz. Ayrıca resmi distribütörler tarafından getirilmiş, garantili ve faturalı ürünlere; Hızlıal, Darty ve Gold Bilgisayar gibi online teknoloji mağazalarından ulaşabilir, çeşitli kullanıcı yorumlarıyla ürün hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Ürünleri güvenilir kargo firmalarında oldukça uygun fiyatlardan teslim alabilir, ürün kullanımında olası bir problem durumunda teknik servislerden garanti dahilinde ücretsiz destek alabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gold Bilgisayar
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları