Blackberry Torch Fiyatı: Online Alışveriş İndirimli Fiyat Fırsatları

Blackberry Torch Galeri

Teknolojinin gelişmesiyle ortaya çıkan akıllı telefonlar, birçok kişinin günlük hayatını kolaylaştırmıştır. Bu telefonlar, ilk çıkış yaptıkları zamanda hızla yayılmış ve dikkatleri çekmiştir. Bu telefonlar için üretici firmaların açtığı uygulama dükkanları da akıllı telefonların tercih edilmesinin bir sebebi olmuştur. Bu alandaki önemli temsilcilerden biri olan Blackberry telefonlar da, tüketicilere hem iş amaçlı hem de akıllı telefonların özelliklerini bir arada sunmayı başarmış bir seridir. En iyiyi arıyorsanız mutlaka Torch modelini denemelisiniz. Günümüzde iş amaçlı kullanılan telefonların en önemli özelliği bataryasının kaç saat dayandığı ve kaç saat konuşma süresine imkan tanıdığıdır. Torch, bu anlamda size istediğinizi verebilecek bir telefondur.

Blackberry Torch’un Kendine Has Özellikleri

Artık bir cep telefonunda tasarımından ziyade daha çok teknolojik özelliklerine bakılır olmuştur. Bu telefonu, diğer tüm telefonlardan ayıran özelliklerin başında, yüksek piksel desteğine sahip ekranıdır. Bu telefon ile çektiğiniz resimleri, ekranınızda capcanlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bu telefonun ağırlığı da yaklaşık 160 gramdır. Oldukça hafif. Geniş bellek ise, Blackberry Torch’u ayrıcalıklı kılan özelliklerinden birisidir. İçerisinde 4GB bellek ile gelen Torch, 32GB’a kadar bellek desteklemektedir. Blackberry’nin bu modelinin konuşma süresi tam 5,5 saatir. Bekleme süresi ise 17 güne kadardır. Bu telefonda film izlemek istiyorsanız, ekran çözünürlüğü gayet yeterli düzeyedir ve bataryasının video oynatma süresi 5,7 saattir. Anı yakalamayı seviyorsanız, 5 MP’lik kamerasıyla Torch size aradığınızdan çok daha fazlasını sunar. Görüntü sabitleme, flaş ve birden çok çekim modu özelliği de bu telefonda bulunmaktadır. Blackberry’nin bu modelinin güzel yanlarından biri, GPS özelliğidir. Bu özellik sayesinde internete bağlanabildiğiniz her yerden navigasyon cihazına ihtiyaç duymaksızın telefonunuzun bu özelliğini kullanarak yolunuzu bulabilirsiniz. Telefon, birçok medya formatını da desteklemektedir. Kaliteli yerleşik hoparlörü sayesinde müzik zevkinizi en üst seviyeye taşıyabilirsiniz. İnce tasarımıyla size bambaşka bir hava katacak bu telefonu mutlaka denemelisiniz. Ürünü birçok yan uygulamayla da zenginleştirebileceğiniz gibi dilerseniz standart ayarlarla da kullanabilirsiniz ki bu ayarlar da gayet yeterlidir.

En Uygun Blackberry Torch Fiyatı

RIM’in telefonlarındaki mağaza fiyatları size yüksek geldiyse, o zaman size her zaman en uygun fiyatları sunan sanal mağazaları tercih etmelisiniz. Sanal mağazalar tüm yıl boyunca tüketicilere teknolojik ürünlerde uygun fiyatlar sunmaktadır. Yılbaşı gibi özel günlerde ise neredeyse yarı fiyatına dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Akıllı telefon konusunda tercihinizi bu markadan yana kullanacaksanız, Kliksa, Darty ve Gold Bilgisayar’da en uygun Blackberry Torch fiyatlarını bulabilirsiniz.

Blackberry Telefonlarının Üreticisi

Blackberry Telefonlarının Üreticisi

Üretici firma RIM sektörde en köklü firmalardan birisi ve 27 yıllık bir geçmişe sahiptir ve 1984 yılında kurulmuştur. Hızla büyümeye geçen şirket, 1985 yılında ilk olarak büyük bir ihaleyi almıştır. Bugünkü harika telefonları üretmeden önceki ilk atıkları önemli adım RIM 850 ile olmuştur ve o yıllarda büyük ses getirmiştir. İlk QWERT klavyeye sahip ürünü yine ilk olarak RIM üretmiştir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları