Blackberry Torch Fiyat: Modelin Fiyat Listesi ve Sanal Mağaza İndirimi

Blackberry Torch Galeri

İş hayatında olan birçok insan, ister istemez telefonları yoğun olarak kullanmak zorunda kalmaktadır. Ayrıca yüksek mevkilerde bulunan yöneticiler sürekli olarak yazışmalarda bulunmak zorunda olduklarından mobil cihazları da fazla kullanmak zorundadırlar. Bu nedenle de iş hayatına yardımcı olacak birçok ürün piyasaya çıkarılmıştır. Blackberry firmasının üretmiş olduğu ürünlerde de bu kategoride değerlendirilmektedir. Özellikle işadamlarına yönelik telefonları nedeniyle bu kategori içerisinde yer almaktadır. Torch modeli de en iyi şekilde hizmet veren modellerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Blackberry Torch fiyat ve özellik bakımından ihtiyaçları fazlasıyla karşılamaktadır. Telefonun öne çıkan en büyük özelliği, benzer tipteki modellerine göre daha geniş ekranının olması ve klavyesinin bir sürgü sistemi ile gizlenmiş olmasıdır. Firmanın genel olarak tüm modellerinde kullandığı klavyesi kızak sistemi ile gizlenerek telefona farklı bir özellik kazandırılmıştır.

Farkını Ortaya Koyan Blackberry Torch Fiyatı ve Özellikleri

Blackberry Torch fiyat bakımından özelliklerine göre normal karşılanmaktadır. Çünkü işin içine firmanın kalitesi de yansıdığından ve ürünün özellikle işadamlarına yönelik cep telefonu pazarına sürüldüğü düşünüldüğünde haklılık ortaya çıkmaktadır. Telefonu dışarıdan bakıldığında gizli klavyesiyle birlikte dikkat çeken bir diğer özelliği de geniş dokunmatik ekranı olmaktadır. Klavye haricinde geniş bir kullanım alanı sağlayan bu özellik, menüler arasındaki geçişi hızlandırmaktadır. Bir diğer önemli özelliği olarak da hafızası görülmektedir. İşler nedeniyle çeşitli belge ve dosyaların saklanması gerekliliği de düşünülerek telefona 4 gigabaytlık bir dahili hafıza yerleştirilmiştir. Ayrıca bununla birlikte bu hafıza harici kartlarla 32 gigabayta kadar çıkarılabilmektedir. Blackberry’nin kendi işletim sistemini bünyesinde barındıran telefon, hızlı bir sisteme sahiptir. Standart özelliklerin yanı sıra öne çıkan 5 megapiksellik kamerasıyla özel anlarını ölümsüzleştirmek isteyenler için çok iyi bir özellik olmaktadır. Wi-fi, wap ve faks özelliği ile işleri kolaylaştırmaktadır. Telefon genel itibariyle en çok tasarımı açısından farklılığını yansıtmaktadır. Firmanın modelleri içerisinde de fark oluşturan modellerden bir tanesidir. Cihaz 4Gb yerleşik hafızası ve microSD kart girişleriyle kullanıcılar için yüksek bir alan sağlamıştır. Konuşma sürelerinin yaklaşık 5 saate varmasıyla pil ömürleri oldukça fazladır.

Online Sitelerde Alışveriş Keyfi Sizleri Beklemekte

Telefon birçok elektronik mağazasında maliyeti nedeniyle normal alıcıların ilgisinden uzak kalmaktadır. Ancak iş sektörünün içinde olanların bir alışkanlık haline getirdiği Blackberry telefonları bu anlamda kendi kitlesini oluşturmuş gibi durmaktadır. Yüksek maliyeti olmasına rağmen yine de tercih edilmesi, kaliteli olduğunun da bir göstergesidir. Bu ürüne elektronik mağazalarda yüksek fiyatlardan rastlanırken, yenicarsim.com, hizlial.com gibi birçok güvenilir online alışveriş mağazasında daha fazla indirimle aynı kalitedeki ürünlere kolayca sahip olmak mümkün olmaktadır. Ayrıca gerçekte olduğu gibi birçok ödeme yöntemi de bulunmaktadır. Kredi kartlarına yapılan taksit olanakları ve zaman zaman verilen kampanyalarla alışveriş keyfi daha da ortaya çıkmaktadır. Blackberry sitesinden ürünlerin teknik özelliklerinden faydalanarak, karşılaştırma yapabilirsiniz. Online sitelerden alışveriş yapıldıktan sonra yaklaşık 1 hafta içerisinde siparişler adrese teslim edilmektedir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları