Blackberry Torch 9800 Fiyatı: Teknik Özellikleri ve İndirimli Fiyatlar

Blackberry Torch 9800 Galeri

2010 yılının sonlarına doğru Blackberry markası hem dokunmatik ekran hem de klavye özelliğini bir arada bulunduran modelini piyasaya sürdü. Torch 9800, Blackberry 6 işletim sistemine sahip ilk akıllı telefon olma özelliği ile merakla beklenen bir telefondu. Gerek fiyatı gerekse özellikleri ile kullanıcılara çok daha hızlı bir şekilde internet üzerinden gezinme imkanı vaat eden marka, kolay kullanımı ve sade arayüzüne sahip modelini sonunda piyasaya çıkardı. İş telefonu konusunda sektörün lideri durumunda olan marka bu modeli ile iPhone karşısına çıktı.

Teknik Özellikler ve Görsel Tasarım!

Teknik Özellikler ve Görsel Tasarım!

Akıllı telefon sektöründe henüz Apple markasına kafa tutan bir marka bulunmuyor. Apple markasının ürettiği modeller kesinlikle mükemmel cihazlar ancak bir iş telefonu ciddiyetinde asla değiller. Daha çok günlük hayatta kullanıma uygun olduğu ve şarj problemi bulunduğu için iş telefonu almak isteyenlerin bir numaralı tercihi Blackberry markasıdır. Türkiye'de Vodafone markasının özel paketi ile satışa çıkarılmış bu model Wi-fi bağlantının bulunmadığı yerlerde 3G bağlantı ile internet üzerinden işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde yapabilme imkanı tanıyor. 3.2 inç dokunmatik ekranının hemen altından bulunan kayar kapağı ile size oldukça kolay bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Multimedya programlarını da daha etkin bir şekilde kullanma imkanınız var. Fotoğraf ya da videoları tek bir tuş ile Youtube gibi sosyal ağlara yüklemek arkadaşlarınıza iletmek oldukça basit. Kızaklı gövdesi ile mesajlaşmak oldukça kolay bir hale geliyor. Blackberry Torch 9800 fiyatı ile de ilgiyi üstünde topluyor. 5 MP kamerası ve flaş özelliği ile birbirinden kaliteli çekimler ile anı kaçırmanıza imkan vermiyor. Üstelik hd video kayıt özelliği sayesinde kamera ihtiyacınızı da aradan çıkarabilirsiniz. Telefonda gerek internet sayfaları gerekse resimleri yaklaştırmak ve uzaklaştırmak için parmaklarınızı kullanmanız yeterli. Dokunmatik ekran üzerinden eliniz ile sayfayı büyültme ve küçültme imkanı size sunulmuş. Tüm sosyal ağlarda bulunan hesaplarınızı tek bir programda birleştirmek ve zaman kaybından kurtulmak da mümkün. Geniş belleği ve göz alıcı ekranı ile oldukça şık bir tasarım sizi bekliyor.

Online Alışveriş İmkanı ve Aksesuarlar!

E-postalarımı okumak, internete hızlı bir şekilde bağlanmak isteyenlerin tercih ettiği öncelikli marka olan Blackberry fiyatları ile de tercih konusunda bir adım öne çıkıyor. İnternet üzerinden sipariş vermek ise daha avantajlı. Online alışveriş sitelerinin bize sağladı faydalar göz ardı edilemez bir boyutta. Gerek ödeme seçenekleri gerek ise kampanyalar ve hediye çekleri ile oldukça cazip avantajlar sunuyor. Kliksa.com, Webdenal.com, Hizlial.com ve Darty.com gibi güvenli alışveriş sitelerini ziyaret ederek bu imkanlardan yararlanabilirsiniz. Üstelik Blackberry Torch 9800 fiyatları da düşmüş durumda. Alım gücü düşük ya da yüksek olanlar için farklı taksit seçenekleri ve özel kampanyalar ile alışveriş yapmak oldukça kolay ve keyifli olacak. Ayrıca aksesuar bölümünden telefonunuz için gerekli kapak, kılıf, kulaklık ya da yedek batarya gibi ürünlere de ulaşabilir ve ikisini aynı anda sipariş verebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Vodafone
  • WebdenAl
  • Darty
  • Kliksa.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları