Blackberry Storm: Blackberry Cep Telefonlarında Kaçırılmayacak Fiyat

Blackberry Storm Galeri

BlackBerry Kanada kökenli bir şirket tarafından 1999 yılında üretilmeye başlamıştır. Akıllı telefon ve tablet markası olan firma, kurumsal yapılarda daha çok kullanılmaya yönelik olmaktadır. Geniş bir mesajlaşma ağı olan telefon, Blackberry Mesenger ile dikkat çekmektedir. Ülkemizde çokça ziyaret edilen sosyal ağlara girmek mümkündür. Çok geniş bir kitleye hitap eden cihaz, RIM adı verilen telefonun sahibi olan firma tarafından Blackberry Os yazılımını kullanmaktadır. Neredeyse tüm ürünlerinde Qwerty klavye kullanan firma, Blackberry Torch 9850 ve 9860 modellerinde kullanmamıştır. Modelleri ana başlıkta sıralayacak olursak; Bold ürünü yüksek performans sağlamaktadır ve Qwerty klavyelidir. Torch modelleri, dokunmatik ekran sevenler için üretilmiş olup ekran modellerinde öne çıkmaktadır. Curve giriş seviyesinde bir modeldir son olarak, Porsche modeli ise özel tasarım olarak kullanılmaktadır. Blackberry Storm modeli dokunmatik telefon severler için beğeniye sunulmuştur.

Blackberry Storm Modeli

Blackberry storm modelleri Qwerty klavyenin dışında dokunmatik ekran seven kullanıcıları için dizayn edilmiştir. Siyah rengiyle şık ve asil duran cihaz üzerinde dört ana tuş bulunmaktadır. Telefon piyasasına hızlı bir giriş yapmış ve dikkatleri üzerine çekmiştir. Dokunmatiğin hassas oluşu cihaz kullanımını oldukça rahatlatmaktadır. Telefon, Office dokümanlarını açarak daha çok iş sahibi kişilerin tercihini çoğaltmaktadır. 112,5x62x14mm büyüklüğündedir ve yaklaşık 115 gram ağırlığa sahiptir. Cep telefonunda müzik dinlemeyi severler için tüm formatları oynatma özelliği mevcuttur. Blackberry Storm yaklaşık 5,5 saat konuşma süresi sunmaktadır. En güzel anlarınızı yakalamak için 3.1 Megapiksel kamerası bulunmaktadır. Rakiplerine göre iyi bir çekim gücüne sahip olmasa da bu telefonun performansına gölge düşürmemektedir. Çekilen fotoğraf veya videolar için konum ekleme özelliği mevcuttur. Genellikle birden fazla uygulama açıldığında cihazlarda donma meydana gelmektedir. Bu durumu Blackberry çözüme kavuşturmuş olacak ki herhangi bir problem görülmemektedir. 1 Gb dahili belleği ile birlikte microSD kartlarla 8 GB’a çıkmak mümkündür. Kendisine özel bir işletim sistemi kullanan Blackberry modeller, internette çok rahat bir şekilde dolaşmanızı sağlamaktadır. Yüksek performansa sahip olan cihazın olumlu yönlerinin dışında birkaç olumsuz özellikte bulundurmaktadır. Özellikle internet paketinin bulunmadığı anlarda Wi-Fi ağından yararlanılmak istenilir ama bu özellik bulunmamaktadır. Şık ve zarif tasarımı, yüksek performans hızının yanında bu olumsuz özellik pek fazla etmemektedir. Kullanıcıların bu modele talebi çok yüksek bulunmaktadır.

Cep Telefon Alışverişlerinde Online Avantajlar

Her sıkıştığımızda kullandığımız internet alışverişlerde de işimize yaramaktadır. Teknoloji çağında bulunduğumuzdan sıklıkla online alışverişlerden yararlanmaktayız. Birçok avantajlarla karşımıza çıkan bu siteler, uygun ödeme koşulları, kargo imkânları ve her kesime göre fiyatlarıyla kullanıcının dostu olmaktadır. Zamanını boşa harcamak istemeyenler ve zamanda problem çekenler için birebir olmaktadırlar. Teknolojik konularda ve diğer alışverişlerde güvenmediğiniz sitelerden alışveriş yapmamanız gerekmektedir. Blackberry Storm modellerini Hizlial.com sitesinden temin edebilirsiniz. Tüm Blackberry modellerinin indirimli halini bulabilir uygun ödeme fırsatlarından ve site avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları