Blackberry Özellikleri: Diğer Markalardan Ayıran Özellikleri

Blackberry Galeri

Çağımız teknoloji çağı. Teknoloji denince de cep telefonu, bilgisayar gibi ürünler akla geliyor. Cep telefonlarında bazı markalar daha fazla rağbet görüyor. Telefon markalarında öne çıkanlar arasında Blackberry akıllı telefonları bulunuyor. Blackberry özellikleri bakımından birçok markadan daha üstün durumda. Sadece bu modele yönelik bazı özellikler, bu markaların tercih edilmesine neden olmaktadır. Özellikle iş yerinde kullanım için ideal olan bu telefonlar, mini bir bilgisayar görevi görmektedir. Blackberry özellikleri arasında gelen e- postalarına bakabilir, internete girebilir ve hatta oyun oynayabilirsiniz.

Blackberry Özelliklerini İyi Bilmek Gerekli

Bir Blackberry telefon aldığınızda, özelliklerini göz önünde bulundurarak mini bir bilgisayarı satın aldığınızı da unutmamalısınız. 7.2 Mbps’lik bağlantı hızıyla 8 GB dahili hafızasıyla bu modellerle internete sorunsuz girebilirsiniz. İş telefonu olarak bilinen bu modellerde, klavye olası nedeniyle yazışmalarınızı çok daha kolay yapabilirsiniz. Bu ürünle 5 megapiksel kamerasıyla dilediğiniz görüntüyü çok net çekme imkanına sahip olurken, sesli video kayıt etme, video oynatma özelliği ile de dilediğiniz kaydı yapabilirsiniz. Gerek fotoğraf çekme, gerekse video kaydetmede flash özelliğini kullanarak karanlıkta bile işinizi kolayca haledebilirsiniz. Bluetooth ve dahili modemle dilediğiniz bilgisayara kolayca bağlanabilir, çektiğiniz tüm görüntüleri bilgisayar ekranından izleme şansına sahip olabilirsiniz. 3G özelliğiyle çektiğiniz fotoğrafları internet aracılığıyla yollayabilirsiniz. Aslında iş için özel olarak üretilen bu model cep telefonları, ofisteki en büyük yardımcınız olacaktır. Blackberry özellikleri saymakla bitmez. Size özel ajandasıyla, alarmıyla, toplantı anında dikkatinizi dağıtmamak için tasarlanmış titreşimiyle, hesap makinesiyle, ses kayıt ve sesli arama özelliğiyle, ortam seslerini kaydetmesiyle tam bir ofis telefonu olarak tasarlanan bu telefonları, online alışveriş sitelerinde uygun fiyatlarla satın almanız mümkün olmaktadır.

En Güzel Telefonu En Uygun Nereden Satın Alabilirsiniz?

Blackberry cep telefonlarını en uygun fiyatlarla sanal mağazalarda bulmanız mümkündür. Örneğin Darty online alışveriş sitesinde bu model cep telefoınu çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Darty mağazasından da bu ürünü satın alabilirsiniz ancak online alışverişteki fiyatı bulmanız zor olacaktır. Bu ürünü Gold Bilgisayar online alışveriş sitesinden de satın alma şansınız bulunmaktadır. Yine bu mağazanın online sitesinde, bu ürünü normal mağazadakinden daha uygun bir fiyatla satın alabilmektesiniz. Aynı modeli Hizlial online alışveriş sitesinden de satın alma imkanınız bulunmaktadır. Bu sitede yılın 365 günü yapılan fırsat indirimleriyle iş için özel tasarlanmış bu ürüne çok uygun bir fiyata sahip olabilmektesiniz.

Markanın Sektör Yolculuğu

Markanın Sektör Yolculuğu

Bu model cep telefonları, Research In Motion şirketi tarafından 1999’dan beri üretilen akıllı bir telefon markasıdır. İlk model, 1999’da Almanya Münih’te tanıtılmıştır. Markanın yaygın olarak çıkışı ise 2003 yılındadır. Bu ilk modelde internet faks servisi, internet gibi özellikler bulunmaktaydı ve bunlar o güne kadar hiçbir telefonda kullanılmamıştı. Sonrasında ise ilk bas-konuş özelikle telefonu üretildi. Markanın en ayırt edici özelliği isi qwerty klavyedir. Bu özel telefonları online alışveriş sitelerinden uygun fiyatla satın alabilir, sorunsuz kullanabilirsiniz. Blackberry özelliklerini keşfetmek için yapacağınız tek şey, online alışveriş sitesine girmek ve siparişinizi vermektir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
  • Gold Bilgisayar
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları