Blackberry Curve: Bütün Modeller ve İndirimli Alışveriş Fiyatları

Blackberry Curve: Bütün Modeller ve İndirimli Alışveriş Fiyatları Galeri

Türkçe'de "böğürtlen" anlamına gelen Blackberry, zamanımızın teknoloji devi firmalarından biridir. Telefon üzerinden internet kullanımını yaygınlaştıran ilk modelleri üreten bu firma, sektörde bu konuda öncü olmakta, neredeyse tüm şirketlerin vazgeçilmez telefonu haline gelmiş modelleriyle, bireysel kullanıcılar tarafından da beğeniyle kullanılmaktadır. Özellikle yoğun e-mail trafiğinin en büyük yardımcısı olan Blackberry modelleri; ergonomik klavyeleri, güçlü internet bağlantıları ve kullanıcı dostu arayüzleriyle oldukça dikkat çekmektedir.

Blackberry Curve Modelleri Hakkında Detaylı Karşılaştırma

Blackberry Curve Modelleri Hakkında Detaylı Karşılaştırma

Klavyeli Blackberry modelleri içerisinde ebat olarak en küçükleri olan Curve modelleri, ayrıca hem entegre kameralı hem de klavyeli ilk modeller olma özelliğini taşımaktadır. Uzun şarj süreleriyle, dayanıklı kasasıyla, sosyal ağlara ve anlık iletişim kaynaklarına olan geniş bağlantı seçenekleriyle Blackberry Curve kullanıcı dostu arayüzü ve pratik işletim sistemiyle piyasada etkin bir yere sahiptir. Şu ana dek 8520, 9220, 9360, 9380 ve 3G olmak 5 tane Blackberry Curve modeli üretilmiş olup, her biri farklı özelliklere sahiptir. 8520 modeli, 320x240 ekran çözünürlüğü, 17 güne kadar bekleme süresi, 106 gr. ağırlığı, 2 MP kamerası, Wi-Fi ve GPS bağlantı özellikleriyle dikkat çekmektedir. 9220 modelinde ise, yine 320x240 ekran çözünürlüğü mevcut olup, 102 gr. ağırlığı, 18 güne kadar bekleme süresi sunan şarj kapasitesi, 2 MP dahili kamerası ve Wi-Fi bağlantı özellikleriyle dikkat çekmektedir. Curve modelleri içerisinde GPS ve 3G bağlantısı bulunmayan tek modeldir. 9360 modelinde bulunan başlıca özellikler, 480x360 geniş çözünürlük sunan kaliteli ekranı, tam şarjla 14 güne kadar bekleme süresi, hissedilmeyen 99 gr. ağırlığı , entegre 5 MP kamerası, 3G, GPS ve Wi-Fi bağlantı özellikleriyle, oldukça şık tasarımıyla tercih edilen modeller arasındadır. Bir diğer Curve modeli olan 9380 geniş dokunmatik ekranıyla dikkat çekmekte olup, 360x480 çözünürlük sunar, şarja takmaksızın 15 güne kadar bekleme süresi, 5 MP kamerası, GPS, Wi-Fi ve 3G bağlantısı ve 98 gr. ile en hafif model olma özelliğini taşımaktadır. 3G modeli 320x240 ekran çözünürlüğü, 19 güne kadar bekleme süresi, 104 gr. ağırlığı , 2 MP kamerası, Wi-Fi, 3G ve GPS bağlantı özellikleriyle dikkat çekmektedir. Curve modellerinin tümünde siyah renk seçeneği mevcut iken, 9360 beyaz, 8520 modelinde kırmızı ve beyaz renk seçeneği mevcuttur.

Online Alışveriş ile Tüm Modellere Ulaşma İmkanı

Blackberry Curve modelleri hakkında detaylı resimlere, video üzerinden tanıtımlara ve yazılı bilgilere şirketin Türkiye için hazırlamış olduğu web sayfasından türkçe ulaşmak mümkün. Renk seçenekleri hakkında fikir sahibi olmak, tüm modelleri detaylarıyla karşılaştırma opsiyonlarından faydalanmak için şirketin resmi web sitesi ziyaret edilebilir; ürünleri satın almak için ise Darty, Hepsiburada, Hızlıal, Gold Bilgisayar gibi güvenilir teknoloji ürünleri satan online alışveriş mağazaları tercih edilebilir. Garanti kapsamında olan ürünler, garanti şartları dahilinde herhangi bir problemde ücretsiz tamir edilebilir, tamir olunamayacak ürünler için değişim yapılabilmektedir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gold Bilgisayar
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları