Blackberry Curve 9300: Teknik Özellikleri ve İndirimli Online Fiyatlar

Blackberry Curve 9300: Teknik Özellikleri ve İndirimli Online Fiyatlar Galeri

Türkiye'de birçok akıllı telefon üreticisi farklı modelleri ile insanların karşısına çıkıyor. Kendi yaptığı kampanyalar ya da anlaşmalı siteler üzerinden verdiği avantajlı ödemeler ile bu tarz modellere ilgi duyan geniş kitlelere hitap etmek için yol arıyorlar. Türkiye'de bulunan Avea, Vodafone ve Turkcell gibi operatörler ile anlaşma yaparak birbirinden şık tasarıma sahip modellerini insanlara sunuyor. Blackberry Curve 9300 modeli de üstün özellikleri ve uygun fiyatı ile karşınızda!

'İçeriden Daha da İlgi Çekici'

'İçeriden Daha da İlgi Çekici'

Arkadaşlarınızın ne yaptığını mı merak ediyorsunuz? Sosyal medyalarda durum güncellemelerini, paylaştıkları resimleri size tek tuşta getiriyor. Aynı şekilde sizinde de paylaşımlarınızı daha hızlı bir şekilde yapmanızı sağlıyor. BBM adını verdiği özelikle de, arkadaşlarınıza yolladığınız mesajların, onlar tarafından okuduğundan emin olmanızı sağlıyor ve okunduğunda size ileti gönderiyor. Gün içinde hızlı bir şekilde mesajlaşmak artık bu model ile mümkün. Akıllı telefonların en büyük sorunu olan hız problemine de çare getiriyor. Birden fazla uygulama açıldığında ya da internette sörf yaparken birçok sayfa açtığınız oluşacak kasılmaları modele koyduğu yüksek işletim hızına sahip işlemcisi ile gideriyor. Bunun yanında yardımcı ram bellekleri de işlemcinin yetmediği alanlarda devreye giriyor. Cihazın içinde entegre halinde GPS ile çalışan bir harita bulunmakta. Böylece olası adres problemlerinde size yardımcı olacak ve kaybolmanızı engelleyecek. Pil ömrü ile de oldukça iddialı. İnsanların telefon alırken ilk olarak sordukları sorular arasında genellikle pil ömrü gelir. Akıllı telefonların özellikle daha fazla şarjdan yemesi ile de bu telefonlara olan bakış açısında ufak da olsa bir sapma olur. Ancak bu modelde bulunan 5.5 saat konuşma süresinin yanında 29 saat müzik çalması ile sizi mest edecek. Bunun yanında cihaza bulunan rehber sayesinde daha kolay bir kullanıma da sahip olacaksınız.

Kampanyalar, Fiyatlar, Ödeme Seçenekleri ve Aksesuarlar!

Ürünün teknik özellikleri de oldukça iddialı. 2 MP kamerası ile size kusursuz bir görüntü sunuyor. Bunun yanında video, resim ve müzik dosyalarını da rahatlıkla açabilir ve paylaşabilirsiniz. 256 MB dahili kartı ile size bol saklama alanı sunuyor. Kullanıcı tarafından ayarlanabilen özel tuş takımı ile istediğiniz özelliğe kısa yoldan da ulaşmak elinizde. Bunun yanında daha pek çok özellik sizleri bekliyor. Blackberry Curve 9300'e sahip olmak için ise internet kanalını seçebilirsiniz. Webdenal.com ve Hizlial.com üzerinden yapacağınız alışverişler de sizi indirimli fiyatlar, kampanyalar ve hediye çekleri bekliyor. Peşin almak isteyenler için ek indirim olduğu gibi kredi kartına 12 taksit imkanı da sizlere sunulmakta. Kapıda ödeme ve beğenmediğiniz ürünleri iade etme seçeneği de var. Ürünler şarjı, kullanma kılavuzu ve kulaklığı ile size yollanıyor. Bunun yanında garanti belgesi de kutunun içinde sizlere gönderilmekte. Telefonun ön camının çizilmesini önlemek için modele uygun aksesuarlar da bulunuyor. Aynı zamanda kılıf ile de düşmelere karşı önlem alabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • WebdenAl
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları