Blackberry Curve 8900: İndirimli ve Kampanyalı Online Fiyatlar

Blackberry Curve 8900 Galeri

Son yılların vazgeçilmez kitle iletişim araçlarının başında hiç şüphesiz ki akıllı cep telefonları gelmektedir. Cep telefonlarının ilk çıktığı zamanlardaki hali ile şuan ki halini kıyasladığımızda arada oldukça büyük bir fark olduğu herkes tarafından görülebilir. Bu aşamada bu büyük pazarda yer alan teknoloji devlerinin birbirleriyle olan rekabetlerinin sonucunda ortaya çıkan başarıdan da söz etmek gerekir. Bu bağlamda bu büyük firmaların en başında yer alan Blackberry markası da sürekli çıkardığı yeni nesil teknoloji harikalarıyla herkesi büyülemektedir. Blackberry Curve 8900 cep telefonu da son zamanlarda çıkan gerek özellikleri açısından olsun, gerekse fiyatı ve konforu açısından birçok kişi tarafında tercih edilmektedir. Ayrıca markaya duyulan güvenin de bu cihazın tercih edilmesindeki rolü büyüktür.

Blackberry Curve 8900 Özellikleri

Blackberry Curve 8900 cihazı kendine has özellikleri sayesinde büyük pazarda kendine yer bulmuştur. Bu özelliklerden bazılarına değinmek gerekirse; Cihaz ergonomik yapısı sayesinde diğer cep telefonları modellerinin önüne geçmektedir. Ayrıca 110 gram ağırlığıyla da oldukça hafiftir. Cihaz 480*360 piksel bir ekrana sahiptir, ayrıca kullanıcılar tarafından ayarlanabilen yazı tipi boyutu özelliği de cihazda mevcuttur. Cihaz microsd kart ile uyumludur. Ayrıca hafızası 16gb'a kadar yükseltilebilmektedir. Dahili bellek açısından 512 Mhz işlemciye sahip olan cihaz, Blackberry OS işletim sistemine sahiptir. Curve 8900 3,15 megapiksel hafızası sayesinde kullanıcılar hem fotoğraf çekebilir hem de video çekebilirler Ayrıca cihaz birçok türde video formatını ve ses formatını da oynatma özelliğine sahiptir. Tüm bu teknolojik özelliklerinin yanı sıra cihazı en önemli derede etkileyen şey hiç şüphesiz Blackberry markasıdır. Bu markanın ürünlerine duyulan güvenden ötürü curve 8900'de birçok kullanıcı tarfından tercih edilmektedir. Teknoloji harikası bu cihaz teknolojik mağazalardan satın alınabildiği gibi ayrıca internet üzerinden satış yapan birçok teknolojik online mağazadan da satın alınabilir.

Online Alışveriş Seçenekleri

Cihaz büyük teknoloji mağazalarından bizzat gidilerek satın alınabildiği gibi büyük mağazalara ait internet sitelerinden de alınabilmektedir. Bunlardan bazılarına örnek vermek gerekirse; Gold Bilgisayar, Darty, Yeni Çarşım, Vestel e-Mağaza, Hızlıal gibi firmaların internet sitelerinden ürün satın alınabilir. Hatta bazı zamanlarda düzenlenen çeşitli kampanya ve indirim fırsatları sayesinde bu cihaza çok daha uygun fiyata sahip olunabilmektedir. Tüm bunların yanı sıra çeşitli kredi kartlarına yapılan taksitlendirme sayesinde ödeme konusunda da alıcılar sıkıntı çekmemektedir. Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra ürün genellikle birkaç iş günü içerisinde verilen teslimat adresine gönderilmektedir. Fakat burada dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Bunlardan ilki mutlaka ürünü teslim alma sırasında kontrol etmek ve ondan sonra herhangi birşey yoksa teslim almak, ürünün yanında varsa promosyon ürünlerin gelip gelmediğini kontrol etmek ve son olarak garanti belgesi ve ürün faturasının olup olmadığını kontrol ettikten sonra ürün teslim alınmalıdır. Bu sayede hem satıcı hem de alıcı taraf mağdur durumda kalmayacaktır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Vestel E-mağaza
  • Darty
  • Gold Bilgisayar
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları