Blackberry Curve 8520 Fiyatı: İndirimli Online Fiyat Fırsatları

Blackberry Curve 8520 Galeri

Teknolojinin en önemli eserlerinden birisi hiç şüphesiz ki cep telefonlarıdır. Burada asıl önemli olan ise bu alanda birçok dev firmanın rekbet içerisinde yer almasıdır. Büyük pazar içerisinde yer alan Blackberry markası da her sene alıcılara sunduğu yeni nesil cep telefonlarıyla bu alanda başı çeken markalardan biridir denilebilir. Son günlerin kullanıcılar tarafından en çok beğenilen ve tercih edilen modellerinden biri olan Blackberry Curve 8520 cep telefonu da hem teknik özellikleri ve ergonomik yapısı ile hem de fiyatı ile çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca bu cihazla aynı özelliklere sahip diğer marka cihazlar incelendiğinde Blackberry Curve 8520 fiyatı ile de diğer markalara büyük bir fark atmaktadır.

Blackberry Curve 8520 Özellikleri

Blackberry'e ait bu son model cep telefonu sahip özelliklerle ön plana çıkmaktadır. Bunlardan bazılarına değinmek gerekirse; Cihaz 256 mb hafızaya sahip, fakat bu istenilirse daha da arttırılabilmektedir. Cihazda 2 mp kamera ile istenilirse hem fotoğraf hem de video çekilebilmektedir. Ayrıca 5x zoom özelliği sayesinde sabit bir noktaya çok daha kolay odaklanma özelliği de ön plana çıkmaktadır. Cihaz üzerinde harf, rakam ve diğer çeşitli işaretlerin bulunduğu toplamda 35 tuş bulunmaktadır. Ayrıca kısayok ataması ile bazı tuşlar birden çok amaca hitap edebilmektedir. Cihaz ortalama 4,5 saat konuşma süresine sahiptir. Ayrıca 17 gün bekleme süresi ile de kullanıcılara hitap etmektedir. Cihazın sahip olduğu ekran 320*240 pixel olmakla beraber kullanıcı tarafından seçilebilir yazı tipi boyutu özelliğini de bünyesinde barındırmaktadır. Cihaz 3 çeşit renk ile alıcılara sunulmaktadır. Bunlar siyah, beyaz ve gri reknlerdir. Cihazın sahip olduğu en önemli özelliklerinden birisi de hiç şüphesiz wifi özelliğidir. Bu özellik sayesinde internet olan heryerden internete girilebilir. Ayrıca bluetooth özelliği de mevcuttur. Cihaz konfor açısından da oldukça tatminkardır, ayrıca 105 gram ağırlığıyla da oldukça hafif olduğu söylenebilir. Tüm bu özelliklere sahip cihaz internet üzerinden veya çeşitli mağazalardan çeşitli indirim ve kampanya fırsatlarına alınabilir.

Blackberry Curve 8520 Fiyatı ve Online Satış

Blackberry markasının üretimi olan bu ürün teknolojik mağazalardan kolaylıkla satın alınabilmektedir. Ayrıca büyük firmalara ait internet siteleri üzerinden de hem ürünle ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olunabilir hem de bu sitelerden güvenle alışveriş yapılabilir. İnternet üzerinde bulunan bu sitelerden bazılarına örnek vermek gerekirse; Vestel E-mağaza, Gold Bilgisayar, Yeni Çarşım, Kliksa.com, Hızlıal, Darty gibi güvenilir sitelerden zaman zaman düzenlenen çeşitli kampanya ve indirim fırsatları sayesinde bu cihazı çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Ayrıca bu sitelerde bulunan iletişim özelliği sayesinde gerek telefonla, gerek se email ve canlı chat ortamında aklınıza takılan tüm sorularınızı da sorabilirsiniz. Ürün genelde satın alma işlemi gerçekleştikten sonra 1 hafta içerisinde teslimat adresine gönderilmektedir. Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta da ürün teslimatı sırasında ürünü teslim almadan önce iyice kontrol etmektir. Bu sayede hem alıcı hem de satıcı mağdur olmaz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kliksa.com
  • Gold Bilgisayar
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları