Blackberry Curve 8520 Beyaz: İndirimli ve Kampyalı Fiyat Fırsatları

Curve 8520 Galeri

Blackberry markası yine bildiğiniz tasarımlara imza atmaya devam ediyor. Klasik kasa yapısı ve Qwerty klavyeye sahip ürünler arasında son zamanlarda bir tane daha model eklendi. Blackberry Curve 8520 beyaz ve siyah renk seçenekleri ile sanal vitrinlerde boy gösteriyor. Özellikle telefonu mesajlaşmak için kullanan ve arada sırada internet üzerinden sörf yapmayı da tercih edenler için bu model ekonomik fiyatı ile oldukça ideal bir seçenek. Fiyat ve performans olarak orta sınıf düzeylerinde yer alan Curve 8520, genel olarak iyi bir seçenek olsa da ekonomik fiyatından kaynaklanan bazı eksik özellikleri de yok değil.

Teknik Özellikleri ve Tasarım, Boyut ve Tuş Takımı!

Teknik Özellikleri ve Tasarım, Boyut ve Tuş Takımı!

Curve 8520, tasarımın yanında hafif olması ile dikkat çekiyor. Piyasadaki rakiplerinin aksine biraz daha yandan kalın olmasına rağmen hafif olması ile bu durumu telafi ediyor. Hafif olmasının sebebi ise plastik malzeme ile yapılmış olmasıdır. Zaten en başta belirttiğimiz gibi ekonomik fiyatının altında yatan basit ama temel sebeplerde bunlar. Telefonda 2.5 inçlik bir dokunmatik ekranın hemen altında hızlı mesaj yazmak için tasarlanmış Qwerty klavye bulunuyor. Arka kapağın üst kısmında bulunan kamera ise 2 MP çözünürlüğü ile size üstün bir performans vermese de acil durumlar için işinizi görebilecek nitelikte. Kamera konusunda beklentileri olanlar için bu model iyi bir seçenek değil. Klasik iş telefonu tadında olan ve fiyatının daha ekonomik düzeye çekilmesinden kaynaklanan bazı eksikler kendini burada hissettiriyor. Telefonun menüsünü dilediğiniz gibi değiştirmeniz de mümkün. Ana ekranda yer alan 6 tane kısayolu en çok kullandığınız uygulamalar ile değiştirip daha hızlı bir şekilde kullanmak da mümkün oluyor. Olumlu olarak göze çarpan özelliklerden bir tanesi de müzik dinlerken sizi oldukça memnun edecek bir ses sistemi. Mesaj yazmak ve müzik dinlemek için alınabilecek en güzel modellerden bir tanesi olan Curve 8520, 32 gb hafıza kartını destekliyor ve size dolu dolu uygulama, program ve video izleme keyfi yaşatıyor.

Beyaz ve Siyah Renk Seçenekleri!

Blackberry Curve 8520 beyaz ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile piyasaya çıkıyor. Şık tasarım sayesinde iki renkte modelde oldukça hoş ve kibar duruyor. Beyaz renk zarifliği ile özellikle göz önüne çıkmakta. Bu ürünlere sahip olmak için ise artık mağaza mağaza dolaşıp model sormak yerine sanal mecrayı kullanabilirsiniz. Online alışveriş siteleri sayesinde siparişlerinizi mağaza fiyatlarına ve avantajlarına göre çok daha uygun bir fiyata sahip olmak mümkün. Markanın anlaşmalı olduğu sitelerin yanında Teknosa.com'u da ziyaret ederek bu modele ulaşmak mümkün. Telefon kadar önemli olan diğer detaylar ise aksesuarlar. Deri kılıf ya da sert kapak modelleri özellikle akıllı telefonları korumak için en çok tercih edilenler arasında. Kulaklık, batarya ve ekranın çizilmesini önleyen ürünlerede Kliksa.com, Webdenal.com gibi siteleri ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kliksa.com
  • Teknosa
  • WebdenAl
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları