Blackberry Bold Fiyatı: İndirimli ve Kampanyalı Alışveriş Fırsatları

Blackberry Bold Fiyatı: İndirimli ve Kampanyalı Alışveriş Fırsatları Galeri

Blackberry, 1999 yılında RIM tarafından üretilen tablet ve akıllı cep telefonu markasıdır. Mesajlaşma ve video müzik gereçleri nedeniyle oldukça gelişkin olan marka, aynı zamanda iş gerekleri konusunda da yüksek donanım özellikleri göstermektedir. Dünyanın ilk 10 cep telefonu markaları arasında bulunan Blackberry, mobil pazarın %25'ine sahip ve 91 ülkede satışı gerçekleşen büyük bir isimdir. Özellikle kurumsal iletişim alanında ileri teknolojilerde üretilen modeller markanın ismini öne çıkartmış ve iş hayatı teknolojileri arasında yerini alan, kendi özel işletim sistemi ile çalışan bir dev haline gelmiştir.

Blackberry Bold Serisi ve İleri Teknolojiler

Blackberry Bold Serisi ve İleri Teknolojiler

İlk olarak 1999'da Münih'te tanıtılan 850 modeli, bir çağrı çihazıydı. İlerleyen dönemlerde hızla teknolojiler geliştiren markanın telefon çıkışları ise tam anlamı ile 2003 yılına uzanmaktadır. İlk telefonlarında internet faks servisi, tarayıcı, push destekli e-posta özellikleri gibi, o dönem için piyasanın ilerisinde donanımlar sunan modeller Curve adı ile serilenmiştir. Modelin ileri sürümlerindeki giriş kaydırma tekerleği gibi görsel formlarla da beğeniye sunulan telefonların ardından, dünyadaki ilk bas-konuş destekli modeller olan Mike ve Nexel sunumlarına geçildi. Yüksek çözünürlükte, renkli ve büyük ekran modellerinde ise, Blackberry telefonların özelliklerinden biri olan dahili Q klavye kullanımı başladı. Torch 9850 ve 60 modelleri dışında tüm telefonlarında bulunan bu özellik, markayı dönem içinde diğer grup ürünlerden ayıran bir detayı oluşturmaktaydı.

Firmanın dört ana grubundan biri olan Bold serisi ise, Fiziki QWERT klavyeli modellerdir. Prestij serilerinden biri olan Bold, diğer seriler gibi özel Blackbery işlerim sistemi ile çalışan ve kurumsal iletişim teknolojilerinde öne çıkan detaylar içermektedir. Ekran kişiselleştirme ve sosyal paylaşım gereçleri bakımından yüksek donanımdaki bu modeller, video ve resim oynatıcı özelliklerle de desteklenmekte ve tüm Balckberry modelleri ve benze yazılımsal destekli diğer grup cep telefonları ile online iletişim sağlayan gelişmiş özellikteki ürünlerdir. Markanın giriş seviyesi ürünleri arasındaki Curve serisi gibi kaydırma tekerleği bulunan model, tüm gruplar arasında öne çıkan tasarım incelikleri ile de dikkat çekmektedir.

Online Blackberry Bold Fiyatı Avantajları

Blackberry cep telefonu modelleri, temel olarak dört grupta toplanmaktadır. Blackberry Bold, Porsche, Curve ve Torch serileri olarak adlandırılan bu dört ürün grubundaki tüm modeller, donanım özelliklerine, tasarım detaylarına ve teknolojik üstünlüklerine göre maliyetlendirilmektedir. Kimi zaman yüksek fiyatları ile karşımıza çıkan modeller, dönemsel kampanyalarla uygun fiyatlara inmektedir. Online alışveriş mağazalarının indirimli ve kampanyalı alışveriş fırsatları ise, ürünlerin ekonomik çözümlerini %50'nin üzerinde noktalara kadar taşıyabilmektedir. Gold Bilgisayar, online Blackberry Bold fiyatı avantajlarına ulaşabileceğiniz bir site. Sitenin hızlı kargo, ürünlere göre hediye aksesuarlar, uygun fiyat ve güvenli ödeme imkanlarıysa, kaliteli hizmet anlayışı ile sunulan özellikli detaylar. Aynı şekilde daha pek çok Bold modeline ulaşabileceğiniz online kanallar, dönem kampanyaları dışında günlük fırsatlarla da hizmet vermekte ve tüm son teknolojilere ekonomik fiyat çözümleri üretmektedir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gold Bilgisayar
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları