Blackberry Bold 9900: Cep Telefonu Özellikleri ve Online İndirimler

Blackberry Bold 9900 Galeri

En büyük haberleşme kaynağından biri olan cep telefonları, günümüzde ihtiyaçtan çok mecburiyet durumuna gelmiştir. İstek ve kullanıcı sayısı arttıkça yeni firmalar ve modeller kullanıcıya sunulmaktadır. Eski zamanlarda sadece konuşma için kullanılırken şimdilerde mesajlaşma, internet, oyun ve müzik dinleme gibi ihtiyaçlarımızı da karşılamaktadır. Kullanım amacının artması firmalar arası rekabetin artmasına neden olmuştur. Yeni firmalar ve yeni ürünlerde peşinden gelerek sektörü hareketlendirmiştir. Blackberry firması da bu rekabetin içerisinde kayda değer bir yere sahiptir. Daha çok gençlerin kullandığı modeller, kurumsal özellikte taşımaktadır. Kanada kökenli olan firma, 1999 yılında üretime geçmiştir. Research In Motion şirketinin öncülüğü ile kurulmuştur. Grup mesajlaşma, takvim ve Mail senkronizasyonu yüksek olduğundan, kurumsal yapılarda sıkça tercih edilmektedir. Blackberry, BBM adını verdiği Messenger sistemi ile Blackberry kullanıcılarına ücretsiz mesajlaşma hakkı sunmaktadır. Blackberry Bold 9900 ürünü yüksek performansı ve şıklığı ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Yüksek Performansıyla Blackberry Bold 9900 Özellikleri

Blackberry Bold 9900 yüksek performansıyla birlikte göze çarpmıştır. Bu durum nedeniyle kullanıcı tercih listesine girmeye hak kazanmıştır. Cihazın birçok özelliği bulunmaktadır. Bold 9900 modelinin, 130 gram ağırlığı bulunmaktadır. 640x480 piksel çözünürlüğü bulunmaktadır. Dahili olarak 8GB hafızası bulunan cihazın, microSD kartları desteklemesiyle 32Gb’a kadar yükseltilebilmektedir. Müzik, video ve uygulama barındıran kişiler için dahili hafıza yeterli olacak seviyededir. Blackberry her çıkardığı ürüne yeni özellikler ve şıklık katmaktadır. Fotoğraf çekmeyi sevenler için 5 Megapiksel kamera koyulan cihazda, ikinci dahili kamera bulunmamaktadır. Flaş, video kayıt, otomatik netleme, dijital zum gibi özellikleri bulunmaktadır. Bluetooth v2.1, Wi-Fi ve USB bağlantısıyla kusursuz bir model olan 9900’da, rahatça internette dolaşabileceksiniz. Wi-Fi(WLAN) kablosuz ağın bulunduğu her ortamda internette dolaşabilirsiniz. Bluetooth özelliği ile dosya, müzik vs. gibi dosyaları cihazlar ve bilgisayarlarla paylaşabilirsiniz. Telefon modeli seçildiğinde veya teknik özelliklerine bakıldığında ilk olarak akla gelen şey bataryası olmuştur. Bu modelde Standart battery, Li-Ion 1230 mAh kullanılmıştır. Bu özellikleri bulunan cihaza, teknolojik mağazalardan ya da internet sitelerinde temin imkânı bulunmaktadır.

Blackberry Cihazlarında Online Alışveriş Fırsatları

Blackberry firmasının üretmiş olduğu bu cihazla internette istediğiniz gibi dolaşabilirsiniz. Kampanya ve indirim fırsatlarıyla online alışveriş siteleri kullanıcılara yardımcı olmaktadır. Rekabetin artması ve fiyatların yükselmesiyle yeni çıkan yüksek performanslı cihazların fiyatı artmaktadır. Bu nedenle kullanıcılar, kendilerine uygun fırsatlara yönelmiştir. Online alışveriş siteleri, diğer sektörlerde olduğu gibi cep telefonu sektöründe de satış yapmaktadır. Sitelere olan yoğun talep, reklamlar ve internet sayesinde popülerliği daha da artmaktadır. Teknoloji mağazaları arasında bulunan Teknosa, Gold, Vatan Bilgisayar ve Darty’nin internet sitelerinden, alışveriş yapabilirsiniz. Sitemin güvenli olması, alışverişin daha keyifli hale gelmesini sağlamıştır. Ürün satışı HızlıAl ve Yeni Çarşım sitelerinde de yapılmaktadır. Ürünler uygun fiyatlara satılmakta ve zaman zaman kampanyalar düzenlemektedir. Kredi kartına özel ödeme seçenekleriyle birlikte yapmanız gereken şey istediğiniz modeli seçmektir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Teknosa
  • Vatan Bilgisayar
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları