Blackberry Bold 9780: İndirimli Online Alışveriş Fırsatı ve Fiyatları

Blackberry Bold 9780 Galeri

Cep telefonu dünyasının büyük devlerinden birisi de hiç şüphesiz ki Blackberry markasıdır. Geçmiş yıllarda ve günümüzde bu pazardaki liderliğini korumasındaki en önemli etkenlerin başında tabi ki kullanıcılara maksimum seviyede hitap etmesi gelmektedir. iPhone, Samsung, Sony gibi dev markalarla yarış içerisinde yer alan bu markanın son yıllarda ortaya çıkardığı cep telefonları gerek özellikleri ile gerekse fiyatıyla oldukça cezbedici bulunmaktadır. Bu anlamda Blackberry Bold 9780 cep telefonu da kullanıcılar tarafından özellikle günümüzde çokca tercih edilmektedir, ayrıca cihazın internet üzerinden çeşitli kampanya ve indirim fırsatları ile satın alınabilmesi de bu anlamda oldukça yararlı olmaktadır.

Blackberry Bold 9780 Özellikleri

Blackberry Bold 9780 cep telefonu sahip olduğu özellikleri ile son günlerde çok fazla ön plana çıkmaktadır. Bu özelliklerden bazıları: Cihaz oldukça hafif olmakla beraber, ergonomik ve konforlu bir yapıya da sahiptir. Yaklaşık ağırlığı 122 gram olan cihaz wifi özelliği sayesinde kullanıcılara internetin bulunduğu her alanda internete girebilme olanağı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra bluetooth özelliği sayesinde de kullanıcılar veri aktarımı yapabilmektedir. Cihaz 5 Mp kameraya sahip olup, kullanıcılar yüksek çözünürlükte fotoğraf ve video çekebilirler. Bunun yanında 2x dijital özelliği sayesinde kullanıcılar sabit bir noktaya çok daha kolay bir şekilde odaklama yapabilirler. Cihaz yüksek çözünürlüğe sahip renkli bir ekrana sahiptir. 480*360 piksel özelliğindeki cihaz ayrıca kullanıcılar tarafından ayarlanabilir yazı tipi boyutu özelliği ile de ön plana çıkmaktadır. Cihaz 6 saat konuşma süresine sahip olmakla beraber yaklaşık olarak 22 güne kadar bekleme süresine de sahiptir. Cihaz dahili bellek olarak 512 Mb belleğe sahiptir. 2gb olarak verilen harici bellek istenildiği taktirde arttırılabilmektedir. Cihaz microsd kartlara uyumluluk göstermektedir. Blackberry Bold 9780 MPeg4, H263, WMV gibi video formatlarının yanı sıra MP3, Midi, AMR-NB, WMA ve benzeri ses formatlarını da oynatabilmektedir. Tüm bu üstün özelliklere sahip cihaz gerek büyük teknolojik mazağarlardan gerek se güvenilir internet üzerinde satış yapan sitelerden indirimli fırsatlara satın alınabilmektedir.

Online Alışveriş Seçenekleri

Üstün özelliklere ve ergonomik bir yapıya sahip bu cihazı satın almak isteyenler herhangi bir teknolojik mağazaya gitmek yerine internet üzerinden de rahatlıkla alışveriş yapabilirler. Özellikle büyük bazı markaların sahip olduğu internet sitelerinden hem ürün ile alakalı olarak daha fazla bilgi sahibi olunabilir, hem de ürün satın alma işlemi gerçekleştirilebilir. Bu mağazalardan bazılarına örnek vermek gerekirse; Gold Bilgisayar, Vestel e-Mağaza, Yeni Çarşım, Hızlıal, Darty gibi firmalara ait internet siteleri en güvenilir sitelerin başında yer almaktadır. Zaman zaman düzenlenen online indirim ve kampanya fırsatları sayesinde alıcılar Bold 9780 cep telefonunu çok daha uygun bir fiyata satın alabilirler. Ayrıca internet üzerinden alışveriş için gerekli olan tek şey kredi kartınızın olmasıdır. Bu bahsedilen sitelerde kart bilgilerinin gizliliği ile ilgili her türlü güvenlik önlemi de alınmaktadır. Bu yüzden alıcıların bu konu hakkında endişe duymasına gerek yoktur.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Vestel E-mağaza
  • Darty
  • Gold Bilgisayar
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları