Blackberry Bold 9700 Fiyat: Kaçırılmayacak Online Fiyat ve İndirimler

Blackberry Bold 9700 Galeri

Teknolojinin hiç şüphesiz en önemli nimetlerinden birisi de cep telefonlarıdır. Bu bağlamda büyük bir pazarda birçok teknoloji devi her geçen gün yeni ürünler ortaya çıkarmakta ve görünen o ki bu hiç bir zaman son bulacak gibi gözükmemektedir. Blackberry markası da bu büyük pazarda yer alan en güçlü temsilcilerden birisidir. Markaya ait Bold 9700 telefonu da son günlerde piyasaya çıkan ve kendine has özellikleri ile birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Ürün sahip olduğu özelliklerin yanı sıra marka adı ile de kendinden oldukça söz ettirmektedir.

Blackberry Bold 9700 Özellikleri

Blackberry Bold 9700 fiyatı ve özellikleri açısından oldukça fazla tercih edilen modellerden birisidir. Ürünün sahip olduğu özelliklerden bazıları şu şekilde sıralanabilir; Ekran çözünürlüğü açısından oldukça yüksek bir teknolojiye sahiptir, Ürün tüm dünyada kullanılan 3G teknolojisine sahiptir, 3.2 megapiksel kamerası ile hem fotoğraf çekilebilir hem de video çekilebilmektedir, mikro card teknolojisine uyum göstermektedir, Wifi ve bluetooth özellikleri sayesinde çağa tamamıyla ayak uydurmaktadır. Bunların haricinde ürüne ait şekilsel özellikler ise ağırlık, yükseklik ve genişlik açısından oldukça konforlu bir yapıya sahiptir. Cihaz 6 saat süre ile konuşma süresi kapasitesine sahip olmakla beraber bunun yanında 21 güne kadar bekleme süresine de sahiptir. Ayrıca müzik severler için 38 saate kadar sınırsız müzik oynatma özelliğine de sahiptir. Bu teknoloji harikası ürün gerek birçok teknoloji mağazasında gerekse internet üzerinde çoğu sitede kaçırılmayacak fiyatlara ve kampanya fırsatlarına sahiptir.

Blackberry Bold 9700 Nereden Alınır?

Blackberry'e ait bu son teknoloji ürününü satın almak isteyenler için çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Kliksa.com, Yeni Çarşım, Hızlıal, Darty, Gold Bilgisayar, Vestel E-mağaza gibi internet sitelerinden ürün ile alakalı çok daha detaylı bilgi edinilebilir ayrıca ürün satın alma işlemi de gerçekleştirilebilmektedir. Bu sitelerde zaman zaman çeşitli indirim ve kampanya fırsatları düzenlenmektedir. Bu yüzden sürekli takip etmekte fayda var. Ürün satın alma işleminde ve sonrasında dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar mevcuttur. İlk olarak alınacak bu ürün kesinlikle güvenilen bir siteden temin edilmelidir. Ayrıca ürün satın alınırken garanti kapsamlarına, varsa sigorta koşullarına ve süresine kesinlikle dikkat edilmelidir. Bunlar bir teknolojik üründe hayati öneme sahip özelliklerdir. Alacağımız üründe herhangi bir sorun olması durumunda ürünün ne kadar zamanda tamirinin yapılacağı ve ne kadar sürede bize teslim edileceği gibi bilgileri de kesinlikle araştırmalıyız. Ayrıca ödeme konusunda da eğer online bir mağazadan satın alma işlemi yapacaksak kesinlikle güvenlik sertifikalarına ve önlemlerine dikkat etmek gerekmektedir. Bunun yanı sıra kredi kartlarına ait bazı indirim ve taksit fırsatları da olabilmektedir. Bunlar da mutlaka önceden incelenmesi gereken özelliklerdendir. Son olarak ürün satın alma işlemi gerçekleştikten kaç gün sonra elimize ulaşacak ve ayrıca kargo masrafları alıcıya mı yoksa satıcıya mı ait bunun da önceden incelenmesi gerekmektedir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kliksa.com
  • Gold Bilgisayar
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları