Blackberry 9800 Fiyatı: İndirimli Fiyatlarla Satan Online Siteler

Blackberry 9800 Fiyatı: İndirimli Fiyatlarla Satan Online Siteler Galeri

Akıllı telefonları ilk tasarlayan marka Blackberry, RIM firması tarafından üretiliyor. Özellikle sürekli ofis dışında olanlar için çok gerekli olan bu modeller e-posta, randevu ve takvim gibi iş ile ilgili tüm bilgileri telefon aracılığı ile yürütmek için oldukça uygun İş dışında da kullanılan telefonlar ile sürekli aile ve sevilenlerle iletişim içinde olmanın keyfine varılıyor. Kamerası ile en güzel ve heyecanlı anların ölümsüzleştirildiği bu akıllı cihazlar günün her anında kullanıcıları ile olacak kadar donanımlı ve estetik.

Blackberry 9800

Blackberry 9800

Markanın 9800 modeli dokunmatik ekranlı ve 8 GB dahili hafızaya sahip. Tutup yakınlaştırılan ve uzaklaştırılan efekti için iki parmağı kullanmak yeterli. Bu kolay ve rahat kullanım sayesinde menüler arasında dolaşmak ve aranılan her şeye ulaşmak sadece saniyeler içinde bitiyor. Modelde bulunan 5 MP kamera ile en güzel anlar yakalanıp hemen sosyal medyada paylaşılabiliyor. Ayrıca SD kart ya da kablolar ile uğraşmaya gerek kalmadan sadece fotoğrafa tıklayarak bunu yapmak mümkün. Anında tüm sevilenlerle paylaşılan fotoğraflar sayesinde bağlantılar hep devam edecek. Fotoğraf makinesinde bulunan entegre flash karanlık ortamlarda da net fotoğraflar çekmeye imkan sağlıyor. Yüz algılama ve 11 farklı fotoğraf modu olan cihazda video kaydı da bulunuyor. Cihaz ayrıca Facebook ve Twitter gibi tüm sosyal ağ akışlarını tek bir görünümde topluyor. Bu akışların dilenirse filtreleneceği cihazda birden çok sosyal topluluk güncelleştirilebiliyor. Bu akıllı telefonda oldukça gelişmiş düzeyde müzik oynatıcı da bulunuyor. Büyük dokunmatik ekranından albümlerin kapağının görünmesi de sağlanıyor. Parmaklarla müzik parçaları arasında hızlı geçişler yapılabiliyor. Sekmeli web tarayıcısı ile aynı anda birden çok siteye bağlanıp işlem yapılabiliyor. Beğenilen siteleri simgeler aracılığı ile işaretleyip sık kullanılanlara eklemek mümkün. Bir dahaki ziyaret için doğrudan simgelere tıklamak yeterli oluyor. Bu muhteşem cihazda 4 GB eMMC ve 4 GB medya kartı bulunuyor. 32 GB’a kadar genişletebilen hafızası bulunan bu cihazda şarj edilebilir 1300 mAh lityum pil bulunuyor. 5.5 saat konuşma, 17 gün bekleme, 27 saat ses çalma ve 5 saati aşan video oynatma süresi mevcut. BlackBerry Maps uygulaması ile GPS özelliği kullanılabiliyor. Gidilecek tüm yollar artık bu uygulama ile çok kolay ve kısa.

Online Mağazalarda Blackberry 9800 Fiyatlarında İndirimler

Büyük teknoloji mağazası Darty.com Blackberry 9800 fiyatını büyük indirim fırsatları ile sunuyor. Birçok kampanya bölümü bulunan mağazada %70’lere varan indirim fırsatları ile en kaliteli ürünler diğer mağazalardan çok uygun fiyata satın alınabiliyor. Outlet, teşhir ve stok eritme gibi bölümlerde inanılmaz indirim ve kampanyalar sunan mağaza günün indiriminde de farklı ürünleri kampanyaya alıyor. Sık sık ziyaret edilerek fırsatları kaçırmamak ve bütçeye katkı sağlamak mümkün. Diğer büyük online teknoloji mağazası Hizlial.com’da birçok fırsatı alıcılarına sunan büyük mağaza. Bilgisayar, telefon, giyim, aksesuar, mobilya, sağlık ve kozmetik gibi birçok alanda ürün çeşidi bulunan mağazada günün indiriminde birden fazla üründe kampanya yapılıyor. Kaçırılmaması gereken bu cazip fırsatlara ek olarak VIProtect bölümünde de ünlü markaların teşhir ürünleri indirim ile sunuluyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları