Blackberry 9780: İndirimli ve Kampanyalı Online Alışveriş Fırsatları

Blackberry 9780: İndirimli ve Kampanyalı Online Alışveriş Fırsatları Galeri

Genellikle kurumsal yerlerin tercih ettiği ve bireysel olarak da kullanımı çok güzel olan bir telefondur Blackberry. Çok zarif ve kullanışlı olan bu ürün sıradan bir bilgisayarın yapabileceği tüm işlemleri kolaylıkla yapmaktadır. Genellikle kullanım amacı internet olmasından dolayı kurumsal alanlarda özellikle tercih edilmektedir. Birçok satış noktasında bulunan ürün güvenlik konusunda da gayet başarılı olmaktadır.

Blackberry 9780 Teknik Özellikleri

Blackberry 9780 modelinin birçok özelliği bulunmaktadır. Oldukça hafif olan telefon 122 gr. ağırlığındadır. Günümüzde kullanılan tüm gsm operatörlerinin desteklediği frekans aralıklarına sahiptir. Gerekli durumlarda elleri kullanmadan telefonla konuşma olanağı sağlamaktadır. Bluetooth özelliği olan bu cihaz gerek başka telefonlar ile veri alışverişi, gerek araç bluetooth sistemine kablosuz olarak bağlanarak araç sürerken kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Telefon rehberindeki kişiler sesli kayıt özelliği kullanılarak kolayca aranabilir; bunun yanı sıra ses kaydı özelliği ile ortam veya konuşma sesleri kaydedilebilir. Yeni nesil Li-on tipi bataryaya sahip olan cihaz açık konumda 528 saate kadar çalışır durumda bekleyebilmektedir. Normal kullanım ve normal konuşma süresi olarak bataryanın ömrü 2 ile 3 gün arasında dayanabilmektedir. 3G desteği ile daha hızlı internet kullanımı sağlayan telefon wireless özelliği ile ortamdaki internet ağlarına bağlanarak daha hızlı internette sörf yapma imkanı sunmaktadır. Standart kullanıcı profilleri yanı sıra uçak modu bulunan ürünün telefonların kapatılması gereken uçak ve şehirler arası otobüsler gibi yerlerde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Usb desteği ile her türlü bilgisayar ile bağlantı kurarak fotoğraf ve müzik gibi dosyaları kolaylıkla aktarılabilmektedir. Gps özelliği ile bulunan konum bilgileri alınabilmektedir. 624 Mhz'lik işlemciye sahip olan ürün 256 MB'lik bir ram'a sahiptir. Güçlü işlemcisi ile tüm işlemler kolaylıkla ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Renkli ekrana sahip olan ürün tam olarak 65.536 renk tonu ile oldukça gerçekçi ve parlak bir görüntü sağlamaktadır. Blackberry 9780 model cihaz 2,44 inç ekrana sahiptir ve 480 x 360 piksellik bir çözünürlüğe sahiptir. Yeni nesil micro hafıza kartı takılabilen ürün 32 GB'lik bir hafıza kartını desteklemektedir. Wap özelliği ile tüm internet sitelerine kolaylıkla erişim sağlamanın yanı sıra tarayıcı özelliği ile daha önceden tanıtılmış olan bir tarayıcıdan çıktı alabilmektedir. Bireysel ve kurumsal kullanıcılar için e-posta özelliği ile tüm hotmail ve gmail gibi mail hesaplarına anında ulaşabilme kolaylığı sunmaktadır. Son günlerde popüler olan ve internet sitelerindeki haberleri ve bilgileri kısa yoldan ulaşmaya yarayan Rss okuyucu ile takip edilmek istenen tüm Rss bilgilerine ulaşım sağlamaktadır. Bir çok uygulama ve internet sitelerinde gereksinim olan Adobe Flash desteği bulunmaktadır. Kendine özel messenger özelliği ile tüm Blackberry model telefonlar ile internet üzerinden mesajlaşabilme kolaylığı sunmaktadır.

İnternete Özel İndirimli ve Kampanyalı Online Alışveriş Fırsatları

Online alışverişe özel kampanyalı ve indirimli Blackberry 9780 model ürüne ve gerekli aksesuarlarına uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile sahi olabilmek için 724tikla.com, yenicarsim.com ve kliksa.com gibi alışveriş sitelerinden temin edebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kliksa.com
  • 724tikla.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları