Bisse Gömlek: Modelleri En Uygun Fiyatlları ile Online Mağazalarında

Bisse Gömlek: Modelleri En Uygun Fiyatlları ile Online Mağazalarında Galeri

Bisse gömlek; bundan 34 yıl önce marka olmak için üretime başlamış, bugün gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazarlarda geniş satış ağına ulaşmıştır. Markanın ismi de varolan vizyonunun baş harflerinden oluşmuştur. B (Birlikte), İ (İlkemiz), S (Sanatla), S (Sanayiye), E (Erişmek). Yurt genelinde 34 mağaza ve 6 franchise, yurtdışında ise 18 mağaza ile değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Birçok ilk olma özelliğine de sahiptir. Bunlar arasında, ilk ihracat yapan firma, dünyada ismini duyurmuş dev firmalarla birlikte fuar ve organizasyonlarda ilk defa birlikte yer alma, ülke dışında mağaza açan ilk firma gibi. 1976 yılından günümüze kadar, en son sistem teknolojiyi kullanan üretim tesisleriyle beraber, 2001 yılından sonra gömleğin dışında, takım elbise, tshirt, kaban, triko, mont gibi diğer ürünleri de müşterilerine sunarak büyüme hedeflerini bir bir gerçekleştirmektedir.

Bisse Gömlek Modelleri En Uygun Fiyatlarla Burada

Bisse Gömlek Modelleri En Uygun Fiyatlarla Burada

Günümüzde artık erkekler de kadınlar kadar modayı yakından takip etmekte, giyim ve kuşamlarına özel önem vermektedirler. Gece gezmelerinde ve günlük hayatta giyilen ürünleri seçerken kaliteye önem veren erkekler, ürün seçiminde çok daha fazla dikkatli davranmaya özen göstermektedirler. Gömlek alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Örneğin yaka dikişlerinin düzgün olmasıdır ve yaka kapatıldığı zaman boyun ile yaka arasında bir parmak boşluk kalmasıdır. Ürünün kumaşı bedeni aşırı derecede sarmamalı, pantolonun dışına fazla sarkmamalıdır. Daha rahat bir giyim olması açısından pamuklu modeller tercih edilmelidir. Modern tesisleri, son teknoloji üretim teknikleri, profesyonel çalışan ekibi, geniş pazarlama ağı, tüketiciyee verdiği önem ve halkla ilişkiler danışma hatlarıyla, modayı yaratan kendi tasarımlarıyla, erkek giyimde tarz yaratan bisse gömlek, spor, klasik,dar kesim, normal kesim gömlek olmak üzere geniş ürün yelpazesiyle müşterilerinin hizmetindedir. Giyim koleksiyonu içerisinde yer alan takım elbise, mont, ayakkabı, ceket, triko, t-shirt, pantolon gibi ürünleri ve çanta, kravat, kol düğmesi, çorap, kemer gibi aksesuar ürünleriyle bol ve zengin çeşidiyle internetten üzerinden de satışlarına devam etmektedir. Bunun yanında az indiriminde tüm kravat ve kol düğmelerinde büyük indirimler sizleri beklemektedir. Bisse.com adresini ziyaret ederek, alışveriş yapabilir, bu indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca senior kart ayrıcalığıyla sezon alışverişlerinde extra indirim alabilirsiniz.

Bisse Gömlekler Online Mağazalarda

Bisse gömlekleri, artık online onlarak da mağazalarda bulabilirsiniz. Bisse.com adlı kendi internet sitesinden satın alabilirsiniz. Ücretsiz kargo avantajıyla, satın aldığınız ürüne kargo parası ödemezsiniz. Ücretsiz iade seçeneğiyle, satın aldığınız ürünü ya da beğenmediğiniz ürünü onbeş gün içerisinde koşulsuz geri iade etmek mümkün. Eğer satın almış olduğunuz ürün ayıplı ve kusurlu ise otuz gün içerisinde iade edebilirsiniz. Facebook ve Twitter'dan firmayı takip edebilir, yeni ürünlerden anında haberdar olabilirsiniz. Kredi kartına taksit seçeneğiyle, ödeme avantajı elde edersiniz. Modaelinizde.com ve Zidaya.com gibi sitelerden isteğinize uygun bu gömlek modellerine erişebilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları