Birkenstock

Birkenstock Galeri

Birkenstock, özellikle ayak sağlını ve rahatını ön plana alan sandalet ve terlik üreten bir Alman markası. Bir aile şirketi olarak kurulan marka, 230 yıldan fazladır sektörin için de yer alan köklü bir firma. Birkenstock ailesinde jenerasyonlar arasında sürekli geliştirilerek bugünlere gelen marka, başarısını devamlılığını sağladığı gelişimine ve kalitesine borçlu. Terslik ve sandalet üretiminde ayak sağlını, ortopedik duruşu ve kaliteli malzeme kullanımını ön plana alan bundan ödün vermeyen, artık ünü Almanya sınırlarını aşmış global bir terlik markası. Özellikle 1980'li yıllarda tıpçılar tarafından sıkça tercih edilen Birkenstock, çok tutulmasından sonra evlere terlik olarak girmiş, daha sonra da günlük kıyafetlerin bir parçası olarak sokaklara yayılmıştır.

Birkenstock Terlik ve Sandaletler

Birkenstock Terlik ve Sandaletler

Birkenstock tasarımcılarının benimsediği vizyon, doğal ürünlerle ayak sağlığını birinci sırada tutan terlik ve sandaletler üretebilmek. Öncelikle ayağın ortopedik duruşunu destekleyen yapısı, biribirinden farklı özgün modelleri ve renkleri ile, global bir terlik markası. Günümüzde, modanın bir parçası haline gelen Birkenstock ürünleri günlük hayatın da bir parçası olarak hem plajlarda, hem evlerde hem de sokaklarda bizimle. Birçok Hollywood ünlüsünün de ayaklarını süsleyen markanın ürünleri hem rahatlığı hem renk seçenekleri hem de modelleri ile oldukça dikkat çekiyor. Birkenstock ürünleri, ağaç kabuğu gibi doğal malzemeden üretilmeleri ve doğaya saygılı bir üretim sürecinden geçerek son formlarına ulaşmaları nedeniyle de oldukça rağbet görüyor. Koleksiyonlarını sürekli yenileyerek yeni modeller ve renkler katan Birkenstock, hem evlerin hem sokakların hakim modası olma yolunda hızla ilerliyor. Her sezon yenilediği koleksiyonlarına birbirinden canlı renkler katan firma, ortopedik tabanları ve topuk kısmındaki derinlik sayesinde ayakların gün boyu rahat etmesini sağlayan bir forma sahip.

Yeni Sezon Ürünleri Türkiye'de

Yeni Sezon Ürünleri Türkiye'de

Vücut ağırlığını tüm tabana eşit yayan taban özellikleri ile en popüler stillerin bir araya getirildiği mükemmel tasarımlı Birkenstock terlik ve sandaletleri, Türkiye'de de birçok satış noktasında ve kendi mağazalarında sizlerin beğenisine sunuluyor. Markanın İstanbul'da Bağdat Caddesi'nde ve Kanyon alışveriş merkezinde mağazaları bulunuyor. Bunların yanı sıra, birçok yetkili eczane ve satış noktalarında da firmanın ürünlerini bulmanız mümkün. Birkenstock, Türkiye'nin online ayakkabı mağazası Zizigo'dan da ürünlerini sizler için satışa sunuyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları