Bimeks Bilgisayar: En Son Bilgisayar Modellerinde İndirim Bimeks'te

Bimeks Bilgisayar Galeri

Bimeks, 1990 yılında özel bir aile şirketi olarak kurulmuş ve 2011 yılı itibari ile 41 ilde toplam 66 adet mağazası ile faaliyet gösteren dev bir teknoloi marketidir. Eviniz, ofisiniz ya da kendiniz için ihtiyaç duyduğunuz bilgisayar, küçük ev aletleri, beyaz eşya, ev ve araç eşyaları gibi onlarca farklı kategoride hizmet vermeye devam ediyor. Ürün yelpazesinin bu kadar geniş olması, fiyatlarındaki cazip indirim oranları ve yıl boyu farklı markaların farklı ürünlerinde sürdürdüğü kampanyalar ile insanların en çok tercih ettiği markalar arasına da girmiştir.

Masaüstü ve Dizüstü Modellerinde Kampanyalar!

Masaüstü ve Dizüstü Modellerinde Kampanyalar!

Artık evinizdeki bilgisayarın hantallaştığını ve artık tamir görmez bir duruma geldiğini ya da ihtiyaçlarınızı karşılamak için daha üst düzey bir modelin vaktinin geldiğini düşünüyorsanız Bimeks'e uğramanın tam sırası. Masaüstü ve dizüstü modellerindeki kampanyalar sizi ihtiyaç duyduğunuz özellikteki modele çok cazip fiyatlar ile ulaştıracak. İş hayatında kullanmak yeri geldiğinde ofis programları ile işlerini halletmek ve maillerinizi kontrol etmek yeri geldiğinde internette hızlı bir şekilde sörf yapmak isteyenler için ekonomik fiyata dizüstü modellerine ulaşabilirsiniz. Üstelik Casper, Asus, Hp, Dell, Acer, Toshiba gibi Türkiye'nin ve dünyanın en çok tercih edilen markaların güvencesiyle. Yeni nesil işlemci ve güçlü ram belleklerinin yanı sıra film, oyun, müzik ve dosyalarınız için geniş bir hard disk boyutu, şık ve ergonomik tasarıma sahip onlarca dizüstü modeli %40'a varan indirim oranları ile Bimeks mağazalarında. Hem iş hem oyun olarak kullanabileceğiniz dizüstünün yanı sıra Bimeks bilgisayar kampanyaları masaüstü modellerde de sürüyor. Sosyal platformlarda gezinmek, mail adreslerinizi kontrol etmek gibi basit işler için daha düşük performansa sahip ve fiyat olarak ekonomik modellerin yanında aynı zamanda oyun bilgisayarı olarak da birçok hazır sistem var. Görsel olarak en iyi ve en yeni oyunları en ufak bir kasma, takılma, donma problemi yaşatmadan açacak masaüstü pc'leri de bilgisayar kampanyalarındaki yerini alıyor. İntel ve Amd marka yeni nesil işlemciler, ram bellekleri ve dahili entegre kartı ile dizüstü modellerinde de oyun oynamanın keyfini sonuna kadar varabilirsiniz. Fiyatlardaki %40'a varan indirimler ve uygun ödeme seçenekleri ile Bimeks, bilgisayar kampanyaları ile farkını gösteriyor.

İnternete Özel Avantajlar!

Bimeks, bilgisayar dahil bütün ürünlerinde size en iyi fiyat garantisini sunuyor. Başka bir teknoloji marketinde daha ucuza satılan bir modeli belge ile kanıtlarsanız size aynı fiyattan satışını da sağlıyor. Bimeks, bilgisayar fiyatlarındaki cazip indirim oranlarını kredi kartına taksit imkanları ile süslüyor. Web' özel kampanyalarına ise sadece Bimeks.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürünler ise aynı gün kargoya veriyor ve ertesi gün size teslim ediyor. Bunun yanına isteğe göre size ek olarak birbirinden farklı hizmetler sunmaya da devam ediyor. Yıl boyu süren kampanyalardan yararlanmak için resmi siteyi ziyaret etmeniz yeterli.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Bimeks
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları