Biev: Online İndirimli Mutfak Setleri, Kahvaltı ve Yemek Takımları

Biev: Online İndirimli Mutfak Setleri, Kahvaltı ve Yemek Takımları Galeri

Hayatımızın en zevkli ve en güzel anlarını sofrada geçiririz. Kutlamaları, yeni tanışmaları, bayramları, yeni bir yılı, kısacası tüm mutlu anlarımızı kutladığımız yer yemek masasıdır. Bir terfi yemekte kutlanır. Yeni birisi ile daha ileri seviye bir arkadaşlık için yemeğe davet edilir. Yeni yılda, bayramlarda tüm aile masa toplanıp sohbet ederek yemekler yenir. Böylesine mutlu anlarda hep tercih edilen yemek masası da zevkli, hoş ve zarif ürünlerle donatılmış olmalıdır.

Güzel ve Zevkli Bir Masa Nasıl Hazırlanır?

Özel gün ve gecelerde yemek dışarıda değil de evde yenecekse sofra en güzel şekilde ve özenle hazırlanmalıdır. Bazı kurallara uyularak hazırlanacak sofralar konukları da memnun edecektir. Öncelikle masaya güzel ve pastel tonlarda ya da beyaz şık bir masa örtüsü örtülmelidir. Ortaya bir çok yüksek olmayan yayvan bir vazoya çiçek konulmalıdır. Tabak sayısı yemek çeşidine göre koyulmalıdır. Ama genellikle en altta büyük servis tabağı, üstünde sulu yemek için bir tabak, en üstte de çorba kasesi konulmalıdır. Tabakların sağ tarafına peçete onun üzerine de bıçak ve kaşık, sol taraf ise çatal konulmalıdır. Yemek sonrası tatlı ikram edilecekse çeşidine göre tatlı kaşığı ya da çatalı tabağın ön kısmına koyulur. Bardaklar ise sağ orta kısma yerleştirilir.

En Güzel Sofraları Biev Donatıyor

En Güzel Sofraları Biev Donatıyor

Böylesine güzel sofraları hazırlamak için ürünlerin de zevkli ve zarif olması gerekiyor. Biev’in birbirinden şık yemek takımları, kahvaltı takımları ve mutfak setleri zarif ve güzel sofraların olmazsa olmazı. Günün ilk ve en önemli öğünü kahvaltı şüphesiz. Hele hafta sonu yapılan uzun kahvaltı gibisi yoktur. Markanın birbirinden şık ve zarif ürünleri ile kahvaltılar daha zevkli bir hale geliyor. Modern, zarif ve şık kahvaltı takımları 38 veya 33 parçadan oluşuyor. 33 parça kahvaltı takımında 6'şar adet kahvaltı tabağı, kase, çay fincanı, fincan altlığı, yumurtalık, 1'er adet tuzluk, biberlik, şekerlik ve kapağı mevcut. Biev yemek takımları da son derece zarif tasarlanmış. Günlük kullanılacak sade modellerinin yanında özel konuklar için daha şık olanları da bulunuyor. Biev Melodi yemek takımı kelebekli desenleri ile konuklara muhteşem sofralar hazırlanıyor. 36 parça takımda 6'şar adet yemek tabağı, çorba kasesi, çukur tabak, tatlı tabağı, su bardağı ve amerikan servis bulunuyor. Biev’in kahvaltı ve yemek takımaları yanında mutfakta en önemli depolama ürünleri de oldukça fonksiyonel ve kaliteli. Saklama kapları porselen, cam ve metalden malzemeden yapılmış. 3 , 4, 5 ve 6 lı setler halinde satılıyor. 2 veya daha fazla seti birlikte alarak daha büyük bir depolama seti oluşturulabilir. Markanın porselen kupa takımları da çok kullanışlı. Standlı takımda fincanların porselen kaşıklarını da asmak için bir bölümü bulunuyor. Özellkle kupalarda sorun olan kaşık hemen fincana tutturuluyor. Biev baharatlıklar da modern çzigiler taşıyor. 12 li standlı baharatlık ECL005 çok güzel bir tasarıma sahip. Bambudan yapılmış stand dönebiliyor, böylece ulaşılmak istenen baharat kavanozu daha kolay alınabiliyor. Mutfakta olmazsa olmaz bir alet de şüphesiz bıçaklar. Her türlü yemek ve salata, kesme ve doğrama işlemlerinde kullanılan bıçaklar markada paslanmaz çelikten üretilmiş. HNW015 modeli ahşap standlı. 5 adet farklı işlemlerde kullanılacak bıçak bulunan set standı sayesinde her an kişilerin elinin altında olacağı için çok pratik. Sette ekmek, dilimleyici ve aşçı özelliklerine sahip bıçaklar bulunuyor. Kahvaltıda veya ikindi çayında kullanılabilecek çok şık cam reçellikleri de çok kullanışlı. Özellikle ALG512 modeli 3 lü reçellik seti çok zarif. 300 ml reçel alabilen sette reçellikler camdan üretilmiş, kapakları ve kaşıkları ise çelik.

Biev Mutfak Gereçleri Online Mağazalarda

Biev Mutfak Gereçleri Online Mağazalarda

Markanın kaliteli ve şık ürünleri bir çok online mağazada bulunabilir. Evimister.com evlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir mağaza. Ziyaretçilerine üyelikleri sonrası 15 TL hediye çeki, 75 TL ve üzerinde ürün alış verişinde ücretsiz kargo ve kredi kartlarına 12 aya varan taksitlendirme yapıyor. Markanın tüm ürünleri online mağazada bulunabilir.Trendyol.com, her kategoride ihtiyaçları %90’lara varan indirimlerle sıkı sık güncellenen marka ve modellerle satıyor. Markanın mutfak gereçleri de mağazada sık sık indirime giriyor. Yıllardır varolan kaliteli ürünleri müşterilerine sunan YKM’de markayı online mağazası Ykmden.com’da satıyor. Evmanya.com ev ile ilgili her türlü ürünü ve markanın ürünlerini online satıyor. Mağazanın bültenine kayıt olunduğunda 60 TL hediye çeki veriyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Pastel
  • Evimister
  • Trendyol
  • Evmanya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları