Bez Dolap: Dolap Modellerinde Online İndirim Kampanyaları Burada

Bez Dolap: Dolap Modellerinde Online İndirim Kampanyaları Burada Galeri

Yalnız başına yaşayanlar, evi çok küçük olanlar, yaşadığı yerden başka bir şehirde öğrenci olanlar genellikle bez dolapları tercih ederler. Yazlık evlerde de çok büyük kolaylık sağlayan ve yer kaplamayan bir çözüm olmaktadır. En büyük kolaylığı da demonte olarak satın alınabilmesi, kolay taşınabilmesi ve istediğiniz yerde çabucak kurulabilmesidir. Yeni modelleri tekerlekli üretildiğinden kolaylıkla çekebilmeniz, hatta bir odadan başka bir odaya içi dolu iken bile kolaylıkla yürütebilmeniz mümkündür.

Portatif Gardrop Modelleri Nasıl Seçilmeli?

Portatif Gardrop Modelleri Nasıl Seçilmeli?

Yalnız ve küçücük bir evde yaşıyorsanız ve ev kendinizin değilse çok kolay bir çözüm olabilecek bez dolaplardan birisini alabilirsiniz. Çok kısa bir süre içinde, içinden çıkan talimatlara uyarak kurabileceğiniz ve hemen eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz bir portatif gardırobunuz olur. Hem giysileriniz düzenli durur hem de yer kaplamaz. Yazlık evlerde de genellikle yatak odaları küçük olduğundan ve mümkün olduğu kadar fazla yatak konulduğundan gardırop konacak yer olmaz. Böyle bir durumda en büyük kurtarıcı olarak bez dolap imdadınıza yetişir. Odada ne kadar yer kaldıysa tam da o yere göre bir model bulunmaktadır. İnce uzun, dar veya geniş modelleri bulunmaktadır. Yanlarında cepleri olan, altında çekmeceleri ve üzerinde bir yüklüğü olan model tam yazlık evlere göredir. Giysilerinizi değil de sadece havlu, çarşaf vb. gibi katlanarak saklanacak eşyaları koymak istiyorsanız onlar için de muhteşem bir çözüm var. Bir tarafta sırf çekmece ve diğer tarafta ise sadece rafları bulunan, iki yanından fermuarlı oluşu ile çok rahat her alanına ulaşabileceğiniz modeli alabilir ve sorununuza, hem pratik hem de bütçenize uygun bir çözüm bulabilirsiniz. Öğrenci iseniz, odanızı bir arkadaşınızla paylaşıyorsanız ve kendinize ait bir gardırobunuz olsun istiyorsanız size de iyi haberler var. Hem yer kaplamayacak hem de tam istediğiniz gibi giysilerinizi koyabileceğiniz ve derli toplu olabileceğiniz bir model bulunmakta. Bir tarafta askılı bir bölme diğer tarafta ise raflı bir bölmesi olan fermuarlı dolap tam sizin için tasarlanmış. Ayrıca şifonyer gibi kullanılabilecek alçak modelleri de üretilmiş durumda. Çekmecelerine çamaşırlarınızı koyabileceğiniz ve üzerine de makyaj malzemelerini dizebileceğiniz son derece şık bir model. Demonte olabildiği için hem taşıması hem monte edilmesi hem de sonradan sökülüp demonte haline getirilip taşınma kolaylığı bakımından müthiş bir çözümdür. Son derece pratik olan bu portatif dolapları almak, taşımak, kurmak ve sonrasında yerleştirmek çok kolay. Sonrası ise çok daha kolay! Sökmek ve eski haline getirmek kurmaktan çok daha kolay.

Bez Dolap Modellerinde Online İndirim Kampanyaları Burada!

Evlerde, yazlıklarda, öğrenci veya bekar evlerinde inanılmaz bir rahatlık sağlayan portatif bez dolapları almak gerçekten çok basit ve normal gardıroplara göre son derece hesaplıdır. Büyük marketlerde, yapı marketlerinde ya da mobilya mağazalarında portatif gardropları hem de pek çok modelini bir arada bulmamız mümkündür. İstediğiniz modeli belirledikten sonra Altincicadde, Dekoreko, Webdenal, 724Tikla, Evim.net, Hizlial ve Markafoni gibi internet satış klüplerinden kampanyaları takip ederek %80’e varan indirimli fiyatlardan satın alabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ödemelerinizde 12 aya kadar taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. İyi alışverişler!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evim.net
  • Markafoni.com
  • Dekoreko
  • WebdenAl
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları