Beyblade Pegasus: Beyblade Oyuncaklarında İndirimli Online Fiyatlar

Beyblade Pegasus Galeri

Beyblade çizgi filmi çocukların olduğu kadar büyüklerin de gönüllerinde taht kurmuştur. Bir Japon yapımı çizgi filmi olan bu çizgi film kısa sürede kendini büyük küçük herkese sevdirmiştir. Çocuklar o kadar sevmişlerdir öyle tutulmuştur ki bu çizgi film oyuncakları bile üretilmiş hatta oyuncaklarla turnuvalar düzenlenir olmuştur. Bu çizgi filmin oyuncakları eskilerin topaç oyuncağından esinlenerek üretilmiştir. Yeni teknoloji ile üretilen bu topaç tarzı oyuncaklarla çocuklar turnuvalarda yarışmaya bile başlamışlardır. Önceleri çizgi filmin yaratıcısı olan Japonya'da yaygınlaşan bu oyuncaklar daha sonra tüm dünyaya yayılmaya başlamıştır. Ülkemizde de çocuklar tarafından çok sevilen bu çizgi film her bölümü ilgiyle takip edilmiştir. Çizgi filmin heyecanını oyuncaklara taşıyan oyuncak firmaları çocukların gönüllerini fethetmiştir. Filmin baş kahramanı olan Takao tüm dünya çocukları tarafından çok sevilmiştir. Çok sevilen bu çizgi film yeni karakterlerinden biri olan Beyblade pegasus ile sizlerin karşınıza çıkıyor.

Beyblade Pegasus Oyunu Ne Şekilde Ve Nasıl Oynanır?

Beyblade Pegasus Oyunu Ne Şekilde Ve Nasıl Oynanır?

Dünyayı kasıp kavuran Beyblade oyunu iki kişilik bir karşılaşmadır. 3, 2,1 hazır,ateş diyerek beystadyum içine fırlatılan topacı andıran oyuncaklardan hangisi ilk durursa o yarışmayı kaybeder. 3 puan alan oyuncu oyunu kazanır. Oyunda bazı kurallar rakibin topacını saha dışına çıkarma 2 puandır. Rakibin yanlış fırlatma sonucu topacın saha dışına çıkması 1 puan olarak yazılır. Rakibin topacının sizinkinden önce durması 1 puan olarak hanenize yazılır. Aparatları arasında bir fırlatıcı, fırlatma kordonu ile oyunun tadına varabilirsiniz. Son üretilen oyuncaklarda elektronik olarak ışık ve ses efekti ile daha heyecan verici hale getirilmiştir. Şık ve gösterişli şekliyle çocuklar bayılacaklar. Çocuklarınıza en sevdiği çizgi filmin oyuncaklarını alarak onları sevindirebilirsiniz. İnternetten de karşılaşmalara katılabilecekleri gibi oyuncaklarıyla daha heyecanlı bir turnuva yapabilirler. Oyunda karakterlerin hepsinin bir canavarı bulunmaktadır. Oyunun karakterlerine gelince Takao baş kahramandır. Rakiplerini hafife almaz. Canavarı ''Mavi Ejderha''dır. Takao üstün zekası ve çalışması sayesinde en güçlü oyuncu olmuştur. İkinci oyuncu karakteri Kai'dir. Kai'nin canavarı ''Kırmızı Anka Kuşu''dur. Kai sessiz aynı zamanda tecrübelidir. Gerektiği yerde konuşur. Üçüncü oyuncu karakteri Max'tır. Max'ın canavarı ''Yılan Kaplumbağa''dır. Düzgün bir kişiliğe sahip Max'ın annesi Amerikan takımının başkanıdır. Ama annesi Max'ı güçsüz gördüğü için takıma almamaktadır. Max'da annesine ne kadar güçlü olduğunu kanıtlamaya çalışmaktadır. Dördüncü karakter Rei'dir. Rei'nin kutsal canavarı ''Beyaz Kaplan''dır. Kendine çok güvenen Rei takımın 3. en güçlüsüdür. Sonuncu karakter de Bilgiç'dir. Bilgiç çok akıllı ve zekidir. Bilgiç daha çok takımı için veri toplar ve arkadaşlarının beyblade'lerini geliştirir. Kendisinin de vardır ama onu pek kullanmaz. Daha çok teknoloji alanı ile ilgilenir. Oyuna sonradan dahil olan yeni oyuncular da bulunmaktadır. Bunlardan biri Ginga Hagane'dir. Onun kutsal canavarı ise Storm Pegasus'tur. Yeni karakterlerden bazıları da Kyouya Tategami, Benkei Hanawa, Kenta Yumiya, Madoka Amano ve Hyoma'dır. Beyblade pegasus ile oyunun zevkine varacaksınız.

Yepyeni Oyuncaklar Online İndirimlerde

Beyblade pegasus oyuncaklarını Oyuncak Denizi, Oyuncak Dünyası ve Yeni Çarşım gibi sitelerden uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Anne ve babalar çocuklarınızın sevdiği çizgi filmin oyuncaklarının hepsi bu sitede. Kapınıza kadar teslim imkanı sağlayan siteler size özel indirimlerden yararlanma imkanı da sağlar. Siz de ücretsiz üye olarak bu sitelerin fırsatlarını kaçırmayın.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Pegasus
  • Oyuncak Denizi
  • Oyuncak Dünyası
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları