Beta Ayakkabı

Beta Ayakkabı Galeri

Espadrille üretimi yapan Ercan İkiışık ve Taner İkiışık tarafından 1980 yılında kurulan Beta Ayakkabı Sanayi ve Ticaret A.Ş, 1985 yılına girildiğinde, Nişantaşı'nda ilk mağazasını açarak perakende ayakkabı sektörüne adım atmıştır. Faaliyetlerini halen İkitelli'de bulunan fabrika binasında sürdürmekte olan Beta Ayakkabı 86'da ilk ihracatını Amerika Birleşik Devletleri'ne yapmıştır. Ercan İkiışık’ın kızları Özlem İkiışık ve Şebnem İkiışık'ın, eğitimlerini tamamlamalarının akabinde Beta Ayakkabı bünyesine katılmalarıyla birlikte, tasarımlarında oldukça renkli ve sıradışı bir çizgi yakalayan marka bugün, %85’i Avrupa Birliği dahilindeki ülkelere ihraç edilmek üzere yılda toplam 150.000 çift ayakkabı üretmektedir. Beta Ayakkabı ile ilgili daha fazla bilgi almak için firmanın resmi web sitesini ziyaret edebilir veya bu marka ile ilgili indirim, kampanya olup olmadığını kontrol etmek için her gün birçok şehir fırsatını ve özel alışveriş kulübü kampanyasını tek çatı altında toplayarak tüketiciye ulaştıran İndirimlr'e bir göz atabilir, avantajlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.
Beta Ayakkabı, Çanta, Aksesuar

<a href='http://www.indirimlr.com/view/185502/' target='_blank'>Beta Ayakkabı, Çanta, Aksesuar</a>


Türkiye’nin en popüler ve en çok tercih edilen yerli ayakkabı markalarından biri olan Beta Ayakkabı, dünyada ayakkabı üretimini etkileyen tüm teknolojik gelişmeleri çok yakından, ilgiyle takip etmekte ve üretimde uygulamaktadır. Her daim yenilikçi ve gelişimci olan Beta, Türkiye’de tüm ayakkabı üretim tekniklerinin bir arada kullanıldığı tek ayakkabı fabrikasına sahip olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. [Ayakkabı Dünyası]Firmanın tasarım ekibi tarafından meydana getirilen birbirinden renkli koleksiyonlar, sayıları gün geçtikçe artan mağazaların yanı sıra, çeşitli satış noktalarıyla da Türkiye çapında 22 ilde tüketicinin beğenisine sunulmaktadır.


Beta Ayakkabı Online Alışveriş

<a href='http://www.indirimlr.com/view/185502/' target='_blank'>Beta Ayakkabı Online Alışveriş</a>


Beta Ayakkabı ile ilgili daha fazla bilgi almak için firmanın resmi web sitesini ziyaret edebilir veya bu marka ile ilgili indirim, kampanya olup olmadığını kontrol etmek için her gün birçok şehir fırsatını ve özel alışveriş kulübü kampanyasını tek çatı altında toplayarak tüketiciye ulaştıran İndirimlr'e bir göz atabilirsiniz.Mağazalarında sürekli kampanyalar yapan Beta Ayakkabı, aynı zamanda online satış sitesinde de çeşitli kampanyalar sürdürmekte. Her gün farklı bir fırsatla karşılaşabileceğiniz Beta Ayakkabı online satış sitesinden dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.


 

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Beta Ayakkabı
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları