Bere Modelleri: Yeni Sezon Bere Modelleri ve Fiyatları

Bere Modelleri: Yeni Sezon Bere Modelleri ve Fiyatları Galeri

Mevsimler hızla değişiyor, zaman çabucak akıp gidiyor. Bizim yapmamız gereken ise bu mevsimlere ve zamana ayak uydurup kendimizi yeni günlere hazırlayabilmek. Giyim modası yaklaşık iki sene önceden geleceğin modasını belirliyor; hangi kabanlar kullanılacak, bu sene hangi renk ayakkabılarda sıklıkla kullanılacak, botlar topuklu mu topuksuz mu olacak? İşte bu hızla değişen sektörde aynı hızla değişen fakat değiştiği süreçte herhangi bir kayba uğramayan aksine kat be kat güzelleşen bir parça var: bere. Üç sezon boyuna rahatlıkla kullanabileceğiniz bir giyim eşyasından bahsediyoruz. Senenin başlarında belli belirsiz ilerleyen ilkbaharda kullanıyoruz ilk olarak onları. Mart ayının kapıdan baktırıp kazma küreği yaktırmaya niyetlendiği zamanlarda aklımıza ilk beremiz geliyor. Ardından sonbahar mevsiminde hatırlıyoruz bere modellerimizi. Henüz eldiven ile kombine etmesek de üşüten ve üşütmesi muhtemel havalarda kullanıyoruz. Fakat bu iki mevsimde de bere modelleri sadece soğuktan korunmak amaçlı değil, bir aksesuar olarak da eşlik ediyor bize. Kombinasyonumuzu tamamlayan parçalar haline geliyorlar. Ve son olarak kış mevsiminde eldiven ve hatta atkı ile geniş bir yelpaze içine giriyor bereler. Sizi soğuktan koruyan bere modelleri bir de şıklığınızı tamamlamış oluyorlar.

Yeni Sezon Bere Modelleri ve Bere Satan Online Siteler

Yeni sezon bere modellerini Modagram ve Enmoda alışveriş sitelerinden temin edebilirsiniz. Değişen giyim ve aksesuar modasında bereler de yerini alıyor. Yeni sezon bere modellerinde sıradan örgü çizgisi neredeyse yok oluyor. Üstleri tığ işleri, tüyler ve boncuklarla süslenmiş berelere zincirler, kalın örgü pelikler eşlik ediyor. Pied de Poule ve daha onlarca marka yaptıkları tasarım bere modelleri birbirinden farklı nesnelerle süsleyip onları sadece soğuktan koruyan nesneler olmaktan çıkarıyor. Bir bakıyorsunuz ki minicik bir kedi yerleşmiş kulağınızın yanına, bir bakıyorsunuz çiçekler açmış saçlarınızda. Bu açıdan yeni sezon bere modelleri herkese enerji ve mutluluk veriyor. Belki de geçmişten bir anıya dönüyorsunuz o küçük kediyle ya da anneanneniz / babaannenizin size ördüğü güzel bereleri hatırlıyorsunuz. Zamanda hareket etmek size kalıyor işte o anda. Ve tabii ki zaman ilerledikçe berelerin şekilleri de değişiyor, ressam berelerden iki kulağa kapak şeklinde inen berelere kadar çeşit çeşit formda bereler örülüyor, üretiliyor. Modanın kalbinin bir yanı da berede atmış oluyor.

Bere Modelleri ve Fiyatları

Kendi içinde bu kadar farklı şekillere girebilen berelerin ücretleri de üretildiği yer, yapıldığı ya da örüldüğü kumaş ve ipliğe göre de değişiyor. Hatta üzerlerinde kullanılan aksesuarlar da fiyatların değişiminde etkili oluyor. İşin içine değerli taşlar girdiğinde ücret doğrudan artış gösterebiliyor. 10 TL'den başlayan fiyatlar ile satışa sunulan bere modellerinin özellikleri doğrultusunda ücrette de oynamalar gözleniyor. Marka amblemi ve markanın bilinirliği ile birlikte kendi sezonunda bir bereyi 70 TL'ye bulmak da mümkün. Pied de Poule gibi tasarım ürünleri üreten bir markada ise fiyatlar 70 TL ile 130 TL arasında değişebiliyor. Kesenize ve giyim tarzınıza göre tercih yapmak ise size kalıyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları