Bellona Kampanya: Yeni Sezon Modelleri İndirimli Online Satışta

Lavida Köşe Takımı Galeri

Henüz sektöre 1997 yılında atılan firma yaptığı yatırımlar ve başarılı stratejik planlama ile hızla büyümektedir. Hızla gelişen teknolojiyi yakından takip eden firma, güncel modayı da takip ederek piyasaya kaliteli ve şık tasarımlı ürünler sunmaktadır. Üretimlerini beş ana fabrikada gerçekleştiren firma, tam teknolojik makineler, uzman mühendis kadrosu ile eğitimli tekniker ve teknisyen ekibi ile birlikte kaliteli ürünler ortaya koymak için titizlikle çalışmaktadırlar. Firma ülke genelinde hemen hemen her il ve ilçeye yayılmış durumdadır. Adını çok kısa bir sürede sektördeki önemli markaların arasına yazdıran firmanın rekabet gücü oldukça yüksektir. Sürekli olarak kendisini yenileyen ve güncel ürünler sunan firma, kendi ait kreasyonlar ile birlikte kendi modasını da yaratmaktadır.

Bellona Yeni Sezon Ürünler

Bellona Yeni Sezon Ürünler

Yeni sezon mobilya modellerine, Bellona kampanyalar uygulamaktadır. Birçok ev mobilyası ve dekoratif ürünlerde birbirinden cazip indirim fırsatları bulunmaktadır. Lavida koltuk takımında beyaz ve krem rengi kombine edilerek hoş bir görüntü ortaya konulmuştur. Üründe deri kullanan tasarımcılar, ince ayrıntılara da önem vermiştir. Koltuk üzerinde rengarenk fitilli tasarım ve renkli, çizgisel desenli kırlentler ile ürüne canlı bir görüntü katılmıştır. Takımda kullanılan yumuşak çizgiler ile birlikte rahatlatıcı ve sade bir ortam görüntüsü amaçlanmıştır. Duvara sıfır özelliği ile koltuklar yerinden oynatılmadan duvara yaslı bir şekilde rahatça açılıp yatak haline gelebilmektedir. Canada yatak odası takımında keskin çizgiler tasarımcılar tarafından tercih edilmiştir. Takım üzerinde kullanılan kumaş görünümlü krem rengi ile yer yer kullanılan kahverengi iyi bir ikili oluşturmaktadır. Gardırop tasarımı oldukça geniş bir iç hacme sahiptir. Komodin ve şifoniyer oldukça kullanışlı ve takım ile birlikte bir bütün oluşturmaktadır. Apple adlı genç odasında kullanılan elma yeşili ile birlikte beyaz renk muhteşem bir kombinasyon oluşturmaktadır. Tasarımında kullanılan renkler ile birlikte dinamik bir görüntü sergileyen ürün, üzerinde kullanılan elma figürleri ile bir tasarım harikasıdır. Geniş çalışma masası, geniş iç hacme sahip üç kapaklı gardırop, komodin ve yatak ile birlikte oldukça rahat bir üründür. Yeni sezon modellerinden Modena yemek odası takımında kullanılan ağırlıklı olarak beyaz ve yer yer kahverengi ile birlikte sade bir tasarım ortaya konulmuştur. Takımda kullanılan sert ve keskin çizgiler mutfağa dinamizm getirmektedir. Vitrin, büfe, büfe aynası, kitabeli yemek masası ve altı adet sandalyeden oluşan takım büyük bir uyum içerisinde durmaktadır. Bellona kampanyaları daha birçok mobilya ürünlerinde bulunmaktadır.

Online Satışta Bellona kampanyalar

Bellona kampanyaları yeni sezon ürünlerinde ve son tasarımlarda bulunmaktadır. Kaliteli ve şık tasarımlı ürünleri uygun fiyat politikası ile birlikte kampanyalar ve indirim fırsatları ile birlikte online olarak satışa sunmaktadır. Mobilyalar hakkında detaylı bilgi edinmek ve online kampanyalar için bellona.com.tr adlı firmanın web sitesi ziyaret edilebilir. Online kampanyalar hakkında mobilyalar.com ve evim.net adlı siteleri ziyaret etmekte yararlı olmaktadır. Firma satışını sağladığı ürünlere, en az 2 yıl garanti kapsamı uygulamaktadır ve satış öncesi ile sonrasında her türlü teknik desteği sunmaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evim.net
  • Mobilyalar.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları