Beko Klima Fiyatları: En Son Modellerde İndirimli, Kampanyalı Fiyatlar

Beko Klima Galeri

Beyaz eşya ve ev elektroniği alanında ilk akla gelen firmalardan olan Beko, gelişimci ve yenilikçi anlayışı ile teknolojiyi takip eden ürünler üretmeye devam ediyor. Enerji tüketimi üzerinde hassasiyetle duran markanın ürünleri yüksek enerji tasarrufu sağlıyor. Böylece hem cebinize hem de çevreye dost olan ürünler, şık tasarımları ile de tüketicilerin beğenisini topluyor. Geniş servis ağı da markanın tercih edilme sebebleri arasında yer alıyor. Yerli üretim olduğu için yedek parça tedarik ve fiyat sıkıntısı da yaşanmıyor. Markanın en beğenilen ürünleri aasında hem yazın hem de kışın ihtiyaç duyulan klimalar yer alıyor.

Yüksek Enerji Tasarruflu Beko Klimalar

Beko, teknolojiyi insanın yararına kullanan ürünleri ile beğeni topluyor. Markanın klima modelleri de üstün teknolojik özelliklere sahip. Ünlü markanın 9500D modeli kişilerin bulundukları yerleri ve hareketlerini algılayarak havayı yönlendirebiliyor. Neo plasma özelliği ile elektrik akımından yararlanarak manyetik alan oluşturuyor ve böylece gözle görülmeyen parçacıkları bile parçalayarak havayı tertemiz bir hale getiriyor. Rahatsızlık yaratan nemi dengede tutarak sağlıklı nem seviyesine getirir. Akıllı çalışma prensibiyle faaliyet gösteren bu ürün ortamdaki ısı farklarını algılayarak otomatik olarak sıcaklık derecesini ayarlar. A enerji sınıfı ile de oldukça ekonomik ısıtma ve soğutma yaparak cebinizi de düşünür. Hoş dış tasarımı ile de mekana şıklık katıyor. 425410 Modeli de A enerji sınıfı ile yüksek enerji tasarrufu sağlıyor. Model özelliğinde yer alan otomatik uyku modu da uyku sırasındaki vücut ısısına göre hareket ederek konforlu uyku sağlar. İnsan vücudunun ısısı uyku sırasında düştüğü için bu moda alındığında ürün de ortam ısısını önce bir derece daha sonra da iki derece arttırarak ısının korunmasına yardımcı olur. Yıknabilir antibakteriyel hava filtresine sahip 112410 modeli, havadaki partükülleri tutarak temiz bir hava oluşturur. 24 saat çoklu programlama özelliği ile cihazı istenilen saatte kapatma ve açma olanağı sunuyor. Böylece enerji tasarufu sağlanmış oluyor. Cihazı eve geleceğiniz saate yakın çalışacak şekilde programlarsanız arzu etiğiniz ortam gittiğinizde sizi bekliyor olacaktır.

Online Mağazalarda Cazip Beko Klima Fiyatları

Bulunduğunuz ortamda serin bir yaz sıcak bir kış geçirmek için klima alacaksanız online mağazalardaki cazip fiyat avantajlarını değerlendirebilirsiniz. Online alışverişin gittikçe popülerleştiği günümüzde e-ticaret sitelerinin sayısı giderek artıyor. Artan rekabet fiyatları etkilediğinden online alışveriş daha da cazip hale geliyor. Teknolojik ürünleri güvenli ve indirimli olarak satın alabileceğiniz Yeni Çarşım e-ticaret sitesinde beko klima fiyatlarında da indirim bulunuyor. Üstelik kargo da ücretsiz. Satın almak istediğiniz ürünü kredi kartına 12'ye varan taksitler ile ödemeniz de mümkün. Üstelik güvenli alışveriş sistemi ile de güvenli alışveriş imkanı Yeni Çarşım e-ticaret sitesinde sizi bekliyor. Sitede sadece klima değil daha pek çok ürün piyasa değerinin altında satışa sunuluyor. Sitede satışta bulunan ürünleri inceleyerek cazip fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları